• Rýchle vybavenie

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost expedice k vám, zákazníkům, je jednou ze stálých priorit našeho eshopu.
    I. Blažková, podpora eshopu

• Veľmi rýchle doručenie, super, objednám určite znovu keď niečo zachyba

Super obchod :) ďakujem

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení a máme radost z dalšího spokojeného zákazníka. Budeme se těšit na vaše objednávky.

operatívny

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení. O naše zákazníky se stará Šimek tým, plný profesionálů a fajn lidí. Jsme rádi, že máme dalšího spokojeného zákazníka a budeme se těšit na vaše objednávky.

• ++++

Zatiaľ nebol problém

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za super hodnocení a jsme rádi, že nám přibyl další spokojený zákazník.

• Spolupraca

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za kladné hodnocení . Dobrá komunikace se zákazníky je pro nás vždy důležitá. Hladký a rychlý průběh objednávek zajišťuje náš dobře sehraný Šimek tým.
    I. Blažková, podpora eshopu

• Super, rýchle dodanie, vzorovo zorganizované

• Rýchlejšie ako zo Slovenska
    • Dobrá cena
    • Dobrá komunikacia

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení. Náš sortiment přizpůsobujeme přáním a potřebám zákazníků, také jej neustále rozšiřujeme i o novinky na trhu. Právě komunikace se zákazníky nám umožňuje zlepšovat naše služby i nabídku zboží .

• Veľký sortiment

I.Blažková, podpora eshopu

• Promtné vybavenie, veľmi dobrá komunikácia pri probléme z mojej strany, ústretovosť

Veľmi dobrá voľba , objednávka bola zmenená 25.7

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za super hodnocení. O vaše objednávky se stará Šimek tým, plný profíků a fajn lidí a jsme rádi, že máme dalšího spokojeného zákazníka. Budeme se těšit na další objednávky.

skvele

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení a budeme se těšit na další objednávky.

• rychle vybavenie
    • široky sortiment

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za kladné hodnocení. Nabídku sortimentu neustále přizpůsobujeme požadavkům a přáním zákazníků. Také se snažíme zařazovat novinky na trhu, které by mohly být pro vás zajímavé. Budeme se těšit na další objednávky.

Skúsenosti dobré,som spokojný.

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení. Spokojený zákazník je nejlepší zákazník a my se budeme těšit na vaše další objednávky.

• rychly

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení. Snažíme se neustále služby zákazníkům vylepšovat. Rychlost je jednou ze stálých priorit našeho eshopu.
    I.Blažková, podpora eshopu

Zasielka dorazila rychlo,cena dobra,nakup na eschope ok

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za super hodnocení. Rozmanitost nabídky , ceny i způsob doručení , stále přizpůsobujeme potřebám a přáním našich zákazníků.

Spokojnosť s mojim nákupom. Ďakujem

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za skvělé hodnocení a budeme se těšit na další objednávky.
    I.Blažková, podpora eshopu

• Profesonálna pomoc vašeho pracovníka pri výbere uhlíkov pre konkrétny typ karbobúsky BOSCH. Je ich vo vašej ponuke veľa.
    • Uhlíky presne sedeli na moju brúsku a už sú nasadené v brúske

Viď viššie

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za super hodnocení. Ráda pochvalu kolegovi vyřídím . Na vašich objednávkách pracuje vždy tým odborníků, kteří vědí , co dělají .
    I.Blažková, podpora eshopu

• super, rýchlosť, veľmi spoľahlivý predajca

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za super hodnocení . Těší nás vaše ocenění našich služeb i označení spolehlivým prodejcem. Snažíme se , aby naše služby byly co nejkvalitnější a tím i naší zákazníci spokojenější.

celková spokojnosť vo všetkom

Dobrý den ,
    děkujeme za skvělé hodnocení. Stále se snažíme vylepšovat služby, dle přání a požadavků našich zákazníků, k jejich větší spokojenosti.

• Rýchle vybavená objednávka

Reakcia obchodu Šimek.eu

děkujeme za kladné hodnocení. Rychle doručení zboží k našim zákazníkům je jednou z mnoha priorit, které se snažíme dodržovat. Budeme se těšit na další objednávky.