• Rýchle konanie

• Prehľadný e-shop
    • Parametre produktu detailne rozpisane

Spokojnost

• Rýchle dodanie a veľmi dobrá komunikácia

• Komunikàcia,rýchlosť dodania

• Rýchlosť doručenia

Všetko ok.

• Prosím vás, vy máte tú drzosť na vaničku čakať 8-10 dní, išiel so do Hornbach-u a tam ich mali asi 10 ks, potom som chcel ešte niečo dodacia lehota 28 dní na inom E shope mi to prišlo po objednaní na druhý deň, ja len dúfam, že takto už čoskoro skrachujete

Siko celé zle, hrajete sa na to čím v skutočnosti nie ste, budem každého v mojom okruhu známych, odhovárať od nákupu u vás, po tých skúsenostiach s vami. ja som ten byt, kde som namontoval tú vaničku už aj predal a to by som u vás na ňu čakal ešte 3 dni. Môžete sa hanbiť, za poskytovanie takýchto služieb, posratá plechohvá vanička

Reakcia obchodu SIKO KÚPEĽNE a.s.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení na základě, kterého můžeme do budoucna naše služby zlepšovat.
    Skladové zásoby se u každé firmy liší, co máme skladem nemusí mít jiní a naopak. Snažíme se držet co nejvíce zboží dostupné ihned k odeslání i přesto nejde skladem držet naprosto vše. Pokud příště budete chtít pomoci s vhodnou záměnou za zboží, které je dostupné hned, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku, rádi vám pomůžeme najít vhodný produkt.

S přáním hezkého dne Lucie Vobořilová

Dobra kvalita tovaru

Rýchle doručenie,tovar v poriadku skvelo odporúčam!

• S tovarom som spokojný

• siroka ponuka tovaru
    • pri niektorych tovaroch pozor na kvalitu
    • popis pri tovare nie vzdy zodpoveda skutocnosti
    • mozno som niekde nieco zabudol odkliknut ale dostavam od obchodu spam

Super voľba.

tovar bol bez obalu,bez navodu

Tovar bol doručený v ten deň,ako deklarovala spoločnosť SIKO.Som spokojný,že tovar bol opticky a mechanicky kvalitný(prekvapila ma dobrá kvalita použitej kartuše v batéríi,kde je dávkovanie vody plynulé a netrhavé) ,taktiež výborne tesnia jednotlivé spoje(nemusel som príliš silno uťahovať jednotlivé diely,ani použiť tesniace konope). Takže všetko je OK. Ďakujem.

Postoj Predajňa neprofesionálne

Reakcia obchodu SIKO KÚPEĽNE a.s.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, díky níž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Prověřila jsem veškerou komunikaci s námi a nenašla jsem žádnou chybu. Kolegyně na telefonické
    lince Vám na otázky odpovídaly a snažily se Vám nabídnout pomoc. Technické informace o produktu
    jsme Vám zasílali do mailu. Případné nedorozumění tedy mohlo vzniknout jazykovou bariérou.

S pozdravem, Helena Koubová

široký sortiment, dobrá orientácia v produktoch

• Rýchlosť

Nie je o čom!

Vyzdvihnujem rýchlosť dodania tovaru od objednania

• +

Prehladny e-shop, rychle dodanie!