• super dorucenie

co som potreboval zohnal som

• Rýchle dodanie.
    • Transparentne jednanie.

• Prehľadnosť e-shopu, majú tovar skladom a taký ktorý je inde nedostupný

• bolo to realizované veľmi rýchlo, bol som spokojný s dodaním objednaného tovaru
    • komplikovaný nezrozumiteľný systém pri paltení kartou, musel som to zaplatiť prevodom z účtu.

V obchode Siko Žilina predávajúci nebol ochotný vyriešiť môj problém.Za moju objednávku mi boli vrátené peniaze.Ziadal odo mňa interný kód tovaru ,ktorý ako zákazník neviem.Nakoniec mi oznámil ze má klientov a nemá čas sa so mnou zaoberať!Bola som nútená si tovar objednať z Českej republiky.Velke sklamanie.

Reakcia obchodu SIKO KÚPEĽNE a.s.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Váš čas a hodnocení, díky němuž můžeme své služby nadále zkvalitňovat.
    Velice nás mrzí, že jste si z naší prodejny odnesli takovouto zákaznickou zkušenost. Je
    opravdu v našem zájmu, aby byl personál na prodejně maximálně proškolen a schopen
    zákazníkovi poradit, případně pomoci s výběrem zboží. Uděláme vše proto, abyste si příště
    z nákupu odnesli příjemnější dojem. V ČR máme hlavní centrální sklad, ze kterého zásobujeme
    všechny naše pobočky včetně všech slovenských.

S pozdravem, Helena Koubová

To je moja prvá skúsemosť, ktorú hodnotím kladne . Tovar bol doručený
    v poriadku a rýchlo.

ˇ

Za mna rychle dodanie, dlazba zatial nie je nalepena, no vyzera dobre :)

Objednali sme si s mužom sprchovu zastenu walk in sivú, na obrázku vyzerala krásne no v skutočnosti ešte viac, každý nám ju chváli, určite do budúcna keď budeme ešte niečo objednávať tak jedine SIKO.sk

• Široký sortiment, dobra dostupnosť a ceny
    • Rýchle dodanie, položka skladom

• Super všetko,prehľadný e-shop,pohodlná platba na prevádzke bez zdržaní a tak isto vyzdvihnutie

Spokojnosť so všetkým viď.výhoda obchodu.

Kúpeľňová podložka nezodpovedá farbe a chcem ju vrátiť. Predajňu nám trvalo nájsť viac ako pol hodinu keďže stará ešte je neodznacena a nová neodznacena. Verím že s vrátením tovaru nebudú také problémi.

Reakcia obchodu SIKO KÚPEĽNE a.s.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, díky níž můžeme své služby nadále zkvalitňovat. Mrzí nás, že nejste se zakoupeným
    výrobkem spokojen. Barevnost ovlivňuje i nastavení monitoru, může se tak lišit od skutečnosti. Zboží můžete bez problémů
    vrátit na jakoukoliv naší pobočku SIKO do 14 dnů od vystavení faktury. Omlouváme se za dočasný diskomfort na nově otevírané
    pobočce SIKO Bory. Tato pobočka bude v plném rozsahu fungovat od 4.4.2023, nyní lze zatím jen vyzvedávat eshopové objednávky. Případně nám zavolejte na naši zákaznickou linku a sdělíme Vám aktuální stav na této prodejně. V zakázce jsem Vám poznačila, že budete zboží vracet, termín tedy máte splněn.

S pozdravem, Helena Koubová

rýchlosť, kvalita

Rýchle jednanie, aj dodávka domov.

• siroky sortiment
    • dobre ceny
    • rychlost dodania

• Nevedel som zaplatiť online kartou.
    • Nemám žiadne informácie o stave objednávky .
    • Váš online chat nieje až tak online, a neposkytuje informácie o ktoré zákazníkovi ide...

ok

• Rýchle a dokonalé vybavenie a doručenie

• kombinácia "kamenného" obchodu a e-shopu

V tomto obchode nakupujem pravidelne a vždy som bola spokojná. Odporúčam.