objednavka aj dodanie tovaru prebehlo v poriadku a vcelku rychlo, kedze som objednavala pred vianocami a na slovensko.
    Jedine, co by som tomuto obchodu vytkla je, ze som si objednala a zaplatila 500g sungitovej drte a bolo mi dorucenych len 440g. Viem to, lebo sme si ju delili viacere osoby, takze sme ju vazili.

• velmi prijemna komunikacia

• Vyhodna cena
    • Rychle dodanie

Moj prvy nakup v tomto obchode, takze viem len strucne napisat, ze rozhodla cena. A dodali rychlo.

Objednané, rýchle prišlo, cena dobá .... OK !

• :-)

• Prehľadné stránky,promptné vybavenie

vsetko ok

Spokojna

Dobrý výber a super ceny, doručenie na Slovensko zadarmo :)

• rýchlost dodania
    • obal z krému bol už niekde použitý, nebol nový, bol otvorený a poškodený. Prívesok velmi púšta farbu, nedá sa nosit na krku.

Nespokojná som, prívesok vraciam spat. Zatial sa mi obchod ešte nevyjadril k reklamácii.

Reakcia obchodu Šungit profi

Obal krému byl skutečně již otevřený, protože před odesláním kontrolujeme obsah krabičky. Myslím, že důležitější u krému je, zda nebyla poškozena membrána, která tubu uzavírá. A ta poškozená nebyla.
    I do hladka vyleštěné výrobky ze šungitu mohou špinit. Není to žádná výrobní vada, projevuje se tím přirozená vlastnost šungitu uvolňovat uhlík. Někdo se „ušpiní“ více, někdo méně. Záleží to na individuálních vlastnostech jedince – hodnotě pH pokožky, její suchosti, atd.
    Jsou lidé, kteří přívěsky i náramky nosí celodenně a neušpiní se.
    Alžběta Jančaříková, Harmonie pro život

velký výběr
    většina zboží skladem
    DOPORUČUJI

• -výhoda nákupu z domova
    • - z prvého nákupu nelze najít slabinu, neb bylo vše o.k. platba za dopravu a navíc platba zato, že platím při doručení

Výborná je možnost nákupu z domova, je dost času nákup zvážit a beze spěchu si vybrat a prohlédnout i další produkty. Já osobně po prvním nákupu s klidným svědomím doporučuji.
    Zvážit byste měli cenu za dopravu a za placení v hotovosti, to není fér při tak drahém zboží. Mám problémy s chůzí, tak jsem uvítala možnost platby při doručení, což je běžně, ale nestalo se mně ani jednou, že jsem zato musela zaplatit cca 40%

• Rychlost,vyber z domova.
    • Neznam.

Super.