• Flexibilita, prisposobenie sa zakaznikovi

• Rýchlosť dodania

absolútna spokojnosť, takto by mal fungovať každý moderný eshop - klient v centre záujmu.
    Objednával som už viackrát, raz som potreboval individuálny prístup a obchod reagoval okamžite a vyriešil situáciu k mojej spokojnosti. Určite sa vratim.

• vedia co robia a ako to robit, komunikacia, ustretovost, ochota ....

ziadne

• Vsetko
    • Vsetko pekne zabalene zivocichi pekne zdrave vitalne bez ujmi
    • Komunikacia zo zamesnamcom volal som povedali ze zavolaju naspet do teraz sa neozvali

• Rychlý, férový obchod. Spokojnosť

• Rýchle dodanie, všetko prišlo dôkladne a bezbečne zabalené.

• Výber rýb, slimákov, kreviet

Som pravidelný zákazník, v poslednej objednávke mi prišiel prekrásny bezchybný samec bojovnice, odporúčam

Rychle dodanie, dobra cena a kvalitny tovar

Rýchle dodanie,živé zvieratá prišli v poriadku

• Rýchle dodanie tovaru, ukážková komunikácia s obchodom, môžem len odporučiť.

• Rýchla a správna reakcia obchodu

Super jednanie,ochota, nie je čo vytknúť

Všetko v poriadku len trichu pomaly rozbeh :)

Objednavku cez e-shop neodporucam, 1ks slimaka mi prisiel mrtvy, 10 ks razbor siamskych - su take male, ako cerstvo narodene zivorodky, keby som velkost videl v obchode tak ich nezoberiem. A navyse som zaplatil za termobox 12 eur, aby som ho nemusel vracat. Mal som vsak cestu cez Zilinu, tak som im ho odniesol, a namiesto 12 EUR, som dostal 2 male balicky krmiva v hodnote asi 2 Eur. Ani dakujeme, ze ste nam box vratili nebolo. Celkovo som s pristupom sklamany a uz urcite nebudem nakupovat.

Reakcia obchodu www.shrimp.sk

Dobrý deň pán Paluška,
    až z hodnotenia sme sa dozvedeli, že ste neboli spokojný. Mrzí nás to, že došlo k úhynu slimáka. Škodu Vám samozrejme vynahradíme. Čo sa týka razboriek barmských, ich predajná veľkosť je 1-1,5 cm. Predajné veľkosti uvádzame v popise pri každom živočíchovi. Ďakujeme Vám za vrátenie boxu. Kompenzovať však môžeme iba jeho cenu. Suma 12 € je celková cena aj za dopravu, box a balenie. Budeme Vás kontaktovať telefonicky, aby sme to vyriešili k Vašej spokojnosti. Ďakujeme za pochopenie.

• Vyhoda komunikacie a hlavne pridanie tovar este priobjednat k objednavke čo Ďakujem

Spokojnost

• Spokojný