Z dodavkou tejto sušičky ma skalma NAY preto som sa oratil na tento obchod a tovar aj dodávka tovaru boli v poriadku.

• prehľad, ceny, rýchlosť dodania

_prehľad, ceny, rýchlosť dodania

• Ziadne
    • Otvaracie hodiny

Chodte do alzy

Reakcia obchodu Shoppie.sk

Vami objednaný tovar je aktuálne pripravený na vyzdvihnutie. V prípade, že oň nemáte záujem, prosím napíšte nám na [email protected], že žiadate objednávku stornovať.

dobré ceny

• Chýbali informácie o tom že tento prijímač nefunguje s irdeto kartami iba s ice kartami čo dom zistil až keď som ho rozbalil doma.

Nevidím žiadne zasadne prekážky v nákupe v tomto obchode.

Odporúčam, spokojnosť.

• - prehľadné ponuky
    • - pre cenu a dovoz zdarma

- najlacnejšia ponuka u tovaru, ktorý som si vybral

- dovoz bol v cene

- bez poplatku za dobierku

- áno odporúčal pre horeuvedené dôvody

• Podľa mňa je to spoľahlivý obchod

Tu mali ten tovar v celkom dobrej cene.po objednávke som hneď dostala odpoveď ako to všetko prebehne a naozaj bolo všetko v poriadku doniesli mi to všetko domov.

e-shop ma kontaktoval o termíne dodania vopred,
    mal najlepšiu cenu (trochu vyššia cena dopravy, ale žiadny príplatok za dobierku).

tento eshop odporúčam

Rýchlosť dodania v poriadku ,
    Bohužiaľ sa mi nepáčilo dodanie nakoľko mi tovar bol vyložený pred dom , ktorý som si musel preniesť sám.

Reakcia obchodu Shoppie.sk

ospravedlňujeme sa za komplikácie, žiaľ, objednali ste si štandardné doručenie tovaru, kde je spotrebič doručovaný len za prvé uzamykateľné dvere. Za druhé uzamykateľné dvere platí služba "Komfortné doručenie" v hodnote 14€.

Tovar, ktory som objednala bol vsade uz dlhsie nedostupny, dokonca aj v obchodoch Eta,takze som rada, ze existuje obchod, ktory dokazal zabezpecit tento tovar. dakujem

• dobrá cena
    • starý spotrebič odviezli k likvidácií

Hlavným dovodom nákupu bola oveľa nižšia cena produktu.Tovar bol dostupný na sklade. Tovar sme objednávali večer, potvrdenie objednávky prišlo okamžite, potvrdenie o expedícií na druhý deň a tovar nám bol doručený 2 dni od objednávky. Za príplatok nám kuriér vyniesol produkt až do bytu a starý odniesol. Celkovo sme spokojný aj s výrobkom, aj komunikáciou, doručením. Bol to náš prvý nákup a boli sme spokojný. Odporúčam tento obchod.

• spolupraca s kurierskou spolocnostou Gebr.Weiss

Obchod hodnotim velmi pozitivne, rovnako ako celkovu komunikaciu a telefonicku podporou ktoru som potreboval viac ako som si myslel.
    Priplatil som si totiz vynesenie tovaru a zvoz stareho spotrebica, avsak kurier spolocnosti Gebr.Weiss nechal spotrebic na prizemi so slovami "ako to mam sam vyniest hore?!".
    Doma bol len moj chory otec ktory nevladze stat na nohach, kurier mu dal podpisat tlacivo v ktorom suhlasil s tym ze tovar nevynesie na 4. poschodie tak ako bolo vopred dohodnute a zaplatene! Maximalne profesionalne spravanie kuriera, radost stretnut ...
    Nastastie som na zakaznickej linke shoppie natrafil na velmi ochotnu, slusnu a profesionalnu pani, ktora vynalozila maximalne usilie na napravu co sa jej aj podarilo. Tymto jej este raz velmi pekne dakujem.

Zhrnutie:

Shoppie - TOP
    Gebr.Weiss - FLOP!!!

dakujem

• rýchle vybavenie reklamácie

Rychle vybavenie reklamacie a dorucenie noveho tovaru.

• výber, ceny
    • neviem o ničom

O.K.

Úžasná pracovníčka callcentra- milá, ústretová, ochotná a promptne vybavila moju objednávku ☺
    Aj ked mi objednávku skomplikovali, ona napravila môj dojem a názor na shop. Ďakujem.

• rýchle vybavenie objednávky a doprava

Rýchle a korektné jednanie

• Objednaný tovar viac ako 10dní dozadu, dodnes žiadny kontakt, nič neprišlo. Som veľmi sklamaná.

Reakcia obchodu Shoppie.sk

žiaľ, objednávali ste si tovar "na objednávku" a v tomto prípade sme závislí od dodávateľa. medzitým, ako sme Vás stihli informovať o doručovacom termíne, tovar sa naskladnil a bol Vám doručený na odberné miesto.