• Nasla som krasny set za vybornu cenu
    • Zial, tovar mi po týždni neprisiel, telefon odpojený, tak som objednavku zrusila.

• obchod objednavku nepotvrdil,neda sa dovolať

Tovar som objednal cca pred 2 týždňami a nič mi neprišlo. Komunikácia obchodu so zákazníkom teda so mnou. Žiadna, ešte pár dní počkám a keď to pôjde takto ďalej tak určite zruším objednávku.

21.1.2019 mi bol zaslaný e-mail, že objednávka bola prijatá a bude expedovaná do štyroch dní. Dnes je 30.1.2019 a tovar nedorazil. Nedostal som ani e-mail, v akom stave je objednávka. Na telefonický kontakt sa mi nepodarilo dovolať.

• obchod vôbec nereagoval na moju objednávku, telefonicky kontakt neexistuje

• obchod nereaguje, neuhradzajte vopred !!

Neseriozny obchod, telefon vypnuty, cez maily nekomunikuju. Absolutna nespokojnost. Urcite neuhradzajte vopred ako ja, pretoze vratenia penazi alebo dodania tovaru sa nedockate !

• Obchod nekomunikuje, nevybavil moju objednavku

• V mailovej komunikácii mi bolo povedané že preveria v akom stave je moja objednávka a ešte v ten deň ma budú informovať. nakoľko ma tlačil čas, od vtedy sa mi neozvali, ani neodpovedali na ďalšie 3 maily a prešiel už vyše týždeň
    • Uvedený mobilný kontakt je odpojený od kedy som to evidujem (cca dva týždne) a od kedy je naozaj odpojený neviem

Obchod podľa všetkého krachuje nakoľko nevie dodržať vlastné slovo a neodpovedá ani na ďalšiu komunikáciu, telefón majú dlhodobo odpojený. Obchod by som rozhodne neodporúčal nikomu, odporúčam si priplatiť pár euro a nakúpiť v solventnom obchode

• neda sa im dovolat

3tyzdne cakam a nie su schopny komunikovat pisomne telefonicky nijak a zrazu ohodnotte obchod to ste vazne idioti

• tovar ktorý som si objednala nemali, ale odporučili my novší model v tej istej cene

• Super cena

• Za 10 dní nemám žiadne info o objednávke.
  • 10 dní so mnou nik nekomunikuju aký je stav objednávky

• ZLA KOMUNIKACIA
    • DLHA CAKACIA DOBA

• žiadna ,akurát nervy
    • maximálne neseriózna firma, neodporúčam ani najväčšiemu nepriateľovi ,čakal som dvakrát tak dlho ako bolo na stránke a nič. Žiadna reakcia na mail, keď som sa konečne dovolal na číslo uvedené na stránke pán sľúbil ,že preverí moju objednávku a viac sa neozval. Objednávku som zrušil a tovar objednal inde a nadrurý deň som ho mal doma .Už viac nechcem počuť o tomto obchode .Asi tak.

zaplatil som a prešlo 10.dní, žiadna odozva z obchodu, telefon nefunkčný.

• Tovar deklarovaný skladom nemali. Až po tom ako som preveroval stav zásielky má informovali že tovar budú posielať za dva dni. O ďalšie tri dni som preveroval zásielku a informovali ma že tovar pošlú do 4 pracovných dni. Objednávku som následne zrušil a objednal inde.

Obchod neodporúčam. Podvodnici.

• super ceny
    • predajca poradí pri výbere tovaru

Vybraný výrobok už nebol k dispozícii, okamžite ma kontaktovali mailom, neskôr aj telefonicky a zároveň mi ponúkli nahradu s rovnakými parametrami.