• rychledodanie tovaru, tovar spna ponukene kvality

Velka spokojnost

Rýchle dodanie,kvalitná obuv, pohodlná.

• Rýchle dodanie platenie kartou pri dodaní

vyhoda je že su ortopedicke a jedine vaše som obula ,mam široku nohu ,tieto mi sadli oko uliate ,velmi dobre sa mi v nich chodi.škoda že nemate v ponuke aj 42 ,kupila by som manželovi

Objednaný tovar-dámske šľapky,prišiel v poriadku -odporúčam objednať o pol až jedno číslo väčšie kvôli dĺžke.Šľapky sú veľmi dobré,s mäkkou stielkou, pohodlné.Velmi rýchle dodanie tovaru.Odporúčam.

Uvedené tenisky som už mala, sú výborne a nemusím behat po obchodoch. Takto som ich dostala bez behania.

promptné dodanie

Som spokojná. Šlapky sú pohodlné.

bola som spokojna

Široká ponuka, prehľadné usporiadanie, rýchle dodanie

Som veľmi rád, že má firma Mjartan aj internetový obchod, teraz je omnoho jednoduchšie sa dostať k ich výrobkom ktoré ja osobne mám rád, od papúč cez sandále až po kapce som s ich výrobkami spokojný, pomer cena výkon je výborný, ja už mám v tomto jasno, ak potrebujem niečo čo vyrábajú AJ oni tak si to kúpim bez váhania od nich, pevne verím, že NEPOKAZIA oni sami svoje výrobky, že ostanú kvalitné a cenovo zaujímavé , osobne som priaznivec značky Mjartan a veľmi jej držím palce.

• su pohodlne

• ústretový prístup, príjemná komunikácia, rýchle dodanie

bez problémov

• slušná kvalita, slušné ceny a hlavne je to naše nie z ˇAzie
    • Priala by som aby boli označené aj šírky topánok, sme viaceré, čo hľadáme šírku K a diabetická noha,

Som veľmi spokojná,

• Rýchlosť dodania,kvalita výrobku,plnenie želania zakaznika
    • Ziadne

Ako hore

Dobre sa mi objednávalo.Aj mne obchod doporučili a som spokojná.Papuče a šľapky sú ľahučké a kvalitné.Teším sa a ďalej budem doporučovať

• Kvalitný slovenský výrobok