EMOS.sk

185 recenzií z celkového počtu 642 hodnotení

• 98 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 1,9 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod EMOS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie EMOS.sk

Anton

Pridané: 14. januára 2018

• Spolahliva dodavka objednaneho tovaru.

Znova retardované DHL

Pridané: 30. decembra 2017

• Tovar
  • Dátum odoslania hneď v ďalší deň
  • Kurierska retardovaná spoločnosť DHL
  • Neochota doriešiť problém - s ich odpoveďou čakáme na vyjadrenie... som ja čakal 8 dní (miesto 1-2dní), tak som zrušil objednávku povodne Vianočného darčeku, a vyjadrenie ani po 11 dňoch nemám
  • Mali by používať klasické poštové služby (sú kvalitnejšie, rýchlejšie a aj lacnejšie)
  • Neposielajú sledovacie čísla zásielok
  • Emaily sledujú aj počas predvianočného "zhonu" len v pracovné hodiny (do 16h)

Balík objednaný 19.12. (17h) bol expedovaný 20.12. (16:45) s deklarovaným doručením PRED VIANOCAMI (do 22.12) (vzdialenosť 50km).
22 večer som písal kde mám balík (lebo som čakal, že počas toho zhonu mi ho dovezú aj o neskoršom čase) a odpísali mi až 27 ráno, že kuriér ho zaviezol 22 o 15h na parcel servis "dačo ako balíkomat" kde keby sa ozval, tak som si ho mohol vyzdvihnúť 22 alebo 23 v klude!!!
Na moje nahnevané emaily mi chodili výhovorky a domnienky, s tým že ani 27 balík nedoručený (debilnou DHL).
28 mi kuriér volal, bez žiadneho ospravedlnenia ani zlavy, a drzo že mi vezie ten Vianočný balík za plnú sumu, a ešte mi klame a vyhovára sa!!!

Pridané: 27. decembra 2017

• Dobrý sortiment, slušná kvalita za slušnú cenu.

Pridané: 14. decembra 2017

spoľahlivo a rýchlo doručený tovar

Pridané: 13. decembra 2017

Tovar mi bol doručený včas a presne podľa objednávky.

Pridané: 2. decembra 2017

• rýchle doručenie
  • žiadne

bedo

Pridané: 27. októbra 2017

• 28.9.2017 sme si objednali tovar a jedinné čo prišlo bol e-mail 9.10.2017 že ako sme spokojní s nákupom, a ešte 27.10.2017 sme tovar nedostali takže dakujeme.

Reakcia obchodu EMOS.sk

ďakujeme za reakciu. Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Celú situáciu preverujeme a žiaľ, všetky objednávky zo dňa 28.9. 2017, ktoré evidujeme v našom systéme, sme vybavili a expedovali. Chceli by sme Vás preto týmto poprosiť o preposlanie potvrdzujúceho objednávkového emailu, ktorý ste obdržali od nás ako potvrdenie objednávky, na adresu emos@emos.sk. Na základe tohoto emailu následne túto záležitosť opätovne dôkladne preveríme.

Vopred ďakujeme.

Tím EMOS SK s.r.o.

Kunova Alzbeta

Pridané: 20. októbra 2017

• Dobre a richlo

Tomáš

Pridané: 12. októbra 2017

Najprv sa im "stratila" moje objednávka, po 10 dňoch ma uistili, že na druhý deň budem mať tovar doma, na druhý deň mi volal kuriér, dohodli sme sa na presnom čase a odvtedy je "nezvestný"... Po 12 dňoch stále nemám doručený tovar. Dúfam, že toto nie je norma, ale len jedna výnimka, ale stala sa... Prajem všetko dobré do života všetkým!

Reakcia obchodu EMOS.sk

úprimne nás mrzí situácia, ktorá nastala s Vašou zásielkou. Chybu evidujeme od začiatku a ide o nešťastnú zhodu okolností, kedy vplyvom poruchy informačného systému od nášho externého partnera nedošlo k preklopeniu Vašej objednávky. Po zistení tejto chyby sme tovar urýchlene predali do rúk expedičnej firmy. Bohužiaľ, z našej pozície sme nevedeli ovplyvniť chod a postupy kuriérskej spoločnosti a ich komunikáciu s Vami. Pevne veríme, že ste s objednaným produktom spokojný a ešte raz sa ospravedlňujeme za celkové komplikácie.

S pozdravom,
tím spoločnosti EMOS SK s.r.o.

Josetto

Pridané: 9. októbra 2017