• tovar som objednala ana 4 den doruceny,dkonca mi velmi dobre poradili tovar z nizsou cenou ale vysia modelova rada co som ani nevedela sla som po cene.Super Dakujem

Velmi spokojna ,rychle dodanie vysoka odbornost,Doporucujem

Je to odpoved na vyjadrenie obchodu k mojej skúsenosti z obchodom z 02.08.2017
    ...Unas sa plati dopredu , len ked je tovar skontrolovany nasledne sa posle predfaktura,takze nieje mozne platit dopredu a nedodat tovar, ako pise pan.....a terminy sa dodrzuju niekedy sa stane ze sa o cca den predlzi ale niekedy sa stavaju aj problemy na cestach....kalamita.....a to uz za to nemozeme,kto chce pochopi kto nie nepochopi....
    Ja nemozem pochopit, ze do dnesnej doby ( 18.06.2018) nemam preplateny dobropis vydany 01.06.2017 z datumom splatnosti 11.06.2017 na sumu 169,00 Eur. Ta to je poriadna kalamita!
    Tato reakcia obchodu mi iba potvrdila, ze som naletel podvodnikom. Neurobte tu istu chybu, co som zrobil ja.

• nízke ceny
    • objednával som rúru aj indukčnú platňu, potom ako e-shop zistil, že rúru mi už nevedia dodať hneď ma kontaktovali e-mailom aj telefonicky
    • rýchla a príjemná komunikácia (viem sa tam dovolať a vždy ma aj zdvihli, aj keď som riešil reklamovaný výrobok hneď od začiatku)
    • mal som chybný výrobok, za čo obchod nemôže, ale peniaze mi prišli až po mesiaci ako som dostal dobropis

Najprv som tovar reklamoval priamo u Gorenje, potom ešte aj v e-shope, lebo majú vlastný reklamačný poriadok a kým mi prišli peniaze na účet, trvalo to cez 3 mesiace (mesiac v Gorenje + mesiac v e-shope + omeškaná platba viac ako mesiac).

Tovar bol najskor napriek uvedenej dostupnosti na stranke nedostupny. Personal obchodu ma telefonicky kontaktoval a situaciu sa snazili konstruktivne vyriesit.

• Vsetko ide ako hodinky tovar som objednal na objednavku ten mi dosiel za 5 dni super expres, chvalim......

Moji znami poradili ze objednaju vsetko a za super cenu tak som vyskusal zas a som nadmieru spokojny-vedia co predavaju,nie ako panacikovy obchod kde vam ani nezdvihnu- tu sa dovaolam vzdy!

• 100%
    • 0%

Žiadna pani tam nepracuje už pol roka. A tak podobne to môže byť aj s ďalšími negatívnymi hodnoteniami. Poznám ju aj všetkých zamestnancov a môj posledný nákup bol tiež vporiadku.

Reakcia obchodu SHOP-ELEKTRO POVAŽSKÁ BYSTRICA

Dakujeme ,nasmu zakaznikovi ze je vsimavy.Naozaj u nas ziadna pani nepracuje, len Muzi......
    Zakaznik si asi pomilil obchod...

• Absolutne nič
    • Tovar, ktory je dlhodobo nedostupny sa da objednať? Ak je DLHODOBO nedostupny treba o tom informovat na stranke aby si ho ludia zbytocne neobjednavali! Hlavne ze produkt je na objednavku a dorucia ho do 14 dni!!!!! Ponukli sice alternativu ale o 60€ drahsiu. Kontaktovať ich je doslova umenie telefon nedvihaju. Chvalabohu ze sme za objednavku nezaplatili. Zly a nespolahlivy eshop uz nikdy viac nikdy!

Hrôza des a nikdy viac

Reakcia obchodu SHOP-ELEKTRO POVAŽSKÁ BYSTRICA

Pani si zmylila asi eshop , lebo na kazdy telefonat aj ked nestihneme zdvihnut reagujeme, a dvihame telefony aj po pracovnej dobe!!A ked ponukame nahradu vzdy je to v tej cene alebo maximalne40€, ale na sporak sme nikdy taku nahradu ani z rozdielom 40€ neponukli.Takze tato vymyslena pani ma zle info.
    Unas sa pristupuje k zakaznikom individualne aj radime zakaznikom....aked nieje tovar mozn e zabezpecit ihned po informacii volame zakaznikom!

• dobra cena

Zakúpil som kombinovanú chladničku, no manuál bol v poľskom jazyku. Požiadal som ich dodanie manuálu v slovenskom jazyku, ktorý by mal byť dodaný v zmysle zákona. Už prebehlo 10 dni a nič sa nedeje.

Reakcia obchodu SHOP-ELEKTRO POVAŽSKÁ BYSTRICA

Panovi sme navod zaslali ak je to to tento pan.Navody posielame kazdemu.A panovi sme pisali ze mame dovolenku a aj pocas dovolenky sme pana vybavili.

• neposterohol som
    • vsetko od a po z

nikdy by som tu nic nekupil pozor. krcmove jednanie katasrofa este pani nestihla zlozit a zapocul som ze som de..il
    krasa nikdy viac

Reakcia obchodu SHOP-ELEKTRO POVAŽSKÁ BYSTRICA

Unas pani nepracuje, pan sa asi dovolal do krcmy.......alebo si pan zmylil Eshop.....

• výhodná cena
    • dodržanie termínu a spôsobu dodania
    • zatiaľ nič

Kupoval som chladničku a všetko prebehlo v poriadku.

• Uz moj druhy nakup,vetko fungovalo ako sme sa dohodli dokonca mi upravili cenu , ked ju zmenila konkurencia tesne pred odoslanim.Super serioznost.
    • nic

Doporucujem kazdemu dobre poradia, a vzdy sa dovolam na infolinku nie ako inde. Drzim palce.

• Celkova spokojnost, dodanie za 2 dni a hlavne nasli si cas a poradit mi.........Ani v predajni nemaju take vedomosti
    • nic

Odporucam kazdemu co chce poradit aniesi isty svojou volbou

• rychle jednanie odborne vysvetlenie platil som dopredu aj ked boli obyvy, tovar bol doma na treti den tak ako slubili.
    • Tesim sa na dalsi nakup, aj moj znamy tak kupil tiez spokojny......
    • nic

Odporucam tak Vam neporadi nik odborne!

• teraz už nič
    • totálna nespoľahlivosť ( veľmi slušne povedané )

Dávajte si na túto firmu pozor! Naláka Vás na najnižšiu ponuku a pokiaľ ste taký hlúpy či dôverčiví ako ja a zaplatíte dopredu, čakajte problém. Tovar nebol dodaný, výhovorky na výrobcu, vrátenie peňazí po čiastkach, nedodržanie termínov výplaty dobropisov.... Nenaleťte takýmto minimálne zavádzajúcim praktikám a radšej nakupujte u síce o ničo drahších, ale overených e-shopoch.

• Najvyhodnejsia cena
    • Tovar nebol dodany

Napriek tomu, ze tovar bol objednany bola mi zaslana len automaticka obbjednavka, ked sa mi po 7 dnoch nikto neozyval, volala som do obchodu, povedali mi, ze tovar nie je naskladneny, ci pockam este 5 dni, suhlasila som, po 5 dnoch som sa opat ozvala. Tovar stale nemali. a opat som mala cakat asi tyzden, nic nevedeli s istotou povedat, ci tovar bude, alebo nie. Velmi som sa sklamala tymto obchodom.

• Pomerne nízke ceny.
    • Zavádzanie ohľadne dostupnosti tovaru.

Tovar, ktorý nemajú na sklade je označený ako skladom. Na túto skutočnosť síce upozornia, ale s odstupom času. Ponúknu aj náhradu a keď so zmenou súhlasíte, tak Vás odzbroja informáciou, že ani ten tovar nemajú!

• nic
    • Je to byvaly e-shop www.elektrojanosik.sk. Precitajte povodne recenzie.

nie