• Neserioznosť, žiadna komunikácia

Obchod nereaguje 2 týždne na reklamaciu produktu Samsung.
    Neodpisuje , nedvíha telefóny.
    Po kontaktovaní Samsung centra som sa dozvedel ze moja chladnička bola dovezená z Poľska a teda nemám nárok na bezplatný servis a mam to riešiť s obchodom.
    Tak teda vážený obchod máš moje číslo aj mail čakám na to kedy sa ozveš a vyriešiš to.
    S pozdravom zákazník ktorý posiela obchodnú inšpekciu.

Zavádzajú o doručovaní výrobku

• dobré ceny
    • ochotný predajca
    • odborné poradenstvo zo strany predajcu

Odporúčam tento obchod, veľmi ochotný predajca, ktorý poradí s výberom tovaru. Určite to nie je môj posledný nákup.

• Kupovala som chladničku, práčku, sušičku aj umývačku riadu práve cez tento obchod. Mala som vybraný tovar na ktorý som sa informovala a musím povedať, že po rozhovore s predávajúcim a jeho dlhoročnými skúsenosťami som prehodnotila svoj výber a dala som na rady obchodníka. Dokonca sa mi podarilo výhodne predĺžiť záruku na 5 rokov po jeho radách ako nato a taktiež som zmenou môjho výberu ušetrila zopár € čo je fajn. Musím povedať a priznávam, že jeho cenné rady boli na nezaplatenie.. Naozaj sa vo svojom fachu vyzná. Tovar bol dodaný bez poškodenia a postarali sa aj o moju neštandardnú požiadavku :) Hodnotím teda tento obchod a skúsenosti obchodníka pozitívne aj keď čítam niektoré negatívne recenzie.. Myslím, že žiadny obchod nie je 100% ak nevyrába tovar sám ale ho musí nakúpiť cez ďalší zdroj a treba rátať so všetkým.. Chápem sklamania ak nejde všetko hladko, ale správnou komunikáciou sa dá napraviť všetko ak sa chce.. Ak ma niekto požiada o doporučenie - bez váhania odporučím pána ktorý mi tak dobre poradil a informoval ma o spotrebičoch na základe mojich potrieb.
    • Trocha som si na tovar musela počkať nakoľko nebol dostupný a musel sa doobjednať, ale stálo to za to a teda aj cenovo sme boli spokojný..

Kedže ide o negatívne recenzie na obchodníka od anonymov, odporúčam kupujúcemu overiť informácie a urobiť si vlastný názor .... Naša spokojnosť prevýšila nad nespokojnosťou :)

• Nízke ceny, odbornosť

Odporúčam

• NESERIÓZNY OBCHOD
    • zavádzajúce a klamlivé správanie
    • neplnenie objednávok
    • neinformovanie o zmenách termínov zo strany obchodu

Dňa 16.11.2018 (Black Friday) bol objednaný 1ks tovaru zobrazený na stránke predajcu "Skladom". Následne po telefonickom rozhovore mi bolo oznámené, že tovar nemajú skladom, ale že iba naskladňujú 28.11.2018 a s prísľubom, že ho určite dodajú a v objednanej cene. Začiatkom decembra som po vlastnom úsilí zistiť stav objednávky obdržal ďalšie výhovorky a nové termíny dodania v strede decembra. Pred Vianocami som obdržal informáciu od predávajúceho, že mi to nestihnú dodať do Vianoc a keďže nebudú pracovať od 20.12.2018 do 7.1.2019, tak mi tovar budú expedovať po 7.1.19.
    Dňa 21.1.2019 mi telefonovali či ešte stále mám záujem o objednaný tovar. Po odpovedi "ÁNO", ma uistili, že tovar mi bude doručený najneskôr do 25.1.2019 ich vlastným rozvozom a určite ma niekto bude kontaktovať jeden deň pred príchodom. Keď som im povedal, že ma strašne zaujíma či daný tovar do piatku 25.1.2019 bude doručený, bolo mi povedané(trošku arogantne), že mám byť rád, že danú objednávku nezrušili ako iné obchody a oni mi to stále dodajú v objednanej cene...
    Je 30.1.2019 a tovar mi NEBOL ani doručený, ani sa nikto neobťažoval zo spoločnosti ozvať...
    Preto nepovažujem obchod http://www.shop-elektro.sk/ za seriózneho predajcu.
    Kupujúcim odkazujem využiť skôr iných (zodpovedných) predajcov.
    A pre spoločnosť CASSO s.r.o., so sídlom: Pražská 4, 040 11 Košice, IČO: 44328419, prevádzkujúcu stránku http://www.shop-elektro.sk/ odkazujem, nájsť si iný sektor podnikania alebo nepodnikať vôbec.
    No po prečítaní vašich recenzií, ktoré sú zväčša negatívne, zrejme znovu prídete pod iným menom ako nový obchod, tak ako som sa o Vás dočítal z iných recenzií.

• premna vyhoda ze som zavolal a dovollal sa na prvy krat poradilimi a za tri dni tovar doma aporadili dobre aj ten co zapajam i povedal ze nemecke verzie platni su spicka

Doporucujem,dokonca pan na telefone som si stopoval sami venoval 20 minut, velmi dobre mi poradili, co som si overil aj v electroluxe v servise, dodavka rychla tovar skladom. Este budem kupovat len zacinam, som zvedavy a aj s a tesim.

• neseriozne jednanie obchodu

Na Heureke aj na stranke mali tovar "skladom" a ani po 2 tyzdnoch cakania som sa tovaru nedockal, hoci mi telefonicky(ked som po tyzdni volal, ze co sa deje) bolo prislubene , ze sa tovar na dalsi tyzden bude expedovat, ze ho maju v externom sklade....dnes (po 13 dnoch) som im tam volal opat a odpoved bola uplne ta ista.....takze prosim obchod o profesionalnejsi pristup a nezavadzanie zakaznikov ak si nie ste isti kedy tovar viete dorucit. Vyhovorka, ze tovar mate na externom sklade neobstoji, pretoze to by ten tovar mohol byt kludne este na sklade u vyrobcu niekde v Cine. Takze ak tovar nemate fyzicky na sklade, tak to tam prosim nepiste!

• tovar som objednala ana 4 den doruceny,dkonca mi velmi dobre poradili tovar z nizsou cenou ale vysia modelova rada co som ani nevedela sla som po cene.Super Dakujem

Velmi spokojna ,rychle dodanie vysoka odbornost,Doporucujem

Je to odpoved na vyjadrenie obchodu k mojej skúsenosti z obchodom z 02.08.2017
    ...Unas sa plati dopredu , len ked je tovar skontrolovany nasledne sa posle predfaktura,takze nieje mozne platit dopredu a nedodat tovar, ako pise pan.....a terminy sa dodrzuju niekedy sa stane ze sa o cca den predlzi ale niekedy sa stavaju aj problemy na cestach....kalamita.....a to uz za to nemozeme,kto chce pochopi kto nie nepochopi....
    Ja nemozem pochopit, ze do dnesnej doby ( 18.06.2018) nemam preplateny dobropis vydany 01.06.2017 z datumom splatnosti 11.06.2017 na sumu 169,00 Eur. Ta to je poriadna kalamita!
    Tato reakcia obchodu mi iba potvrdila, ze som naletel podvodnikom. Neurobte tu istu chybu, co som zrobil ja.

• nízke ceny
    • objednával som rúru aj indukčnú platňu, potom ako e-shop zistil, že rúru mi už nevedia dodať hneď ma kontaktovali e-mailom aj telefonicky
    • rýchla a príjemná komunikácia (viem sa tam dovolať a vždy ma aj zdvihli, aj keď som riešil reklamovaný výrobok hneď od začiatku)
    • mal som chybný výrobok, za čo obchod nemôže, ale peniaze mi prišli až po mesiaci ako som dostal dobropis

Najprv som tovar reklamoval priamo u Gorenje, potom ešte aj v e-shope, lebo majú vlastný reklamačný poriadok a kým mi prišli peniaze na účet, trvalo to cez 3 mesiace (mesiac v Gorenje + mesiac v e-shope + omeškaná platba viac ako mesiac).

Tovar bol najskor napriek uvedenej dostupnosti na stranke nedostupny. Personal obchodu ma telefonicky kontaktoval a situaciu sa snazili konstruktivne vyriesit.

• Vsetko ide ako hodinky tovar som objednal na objednavku ten mi dosiel za 5 dni super expres, chvalim......

Moji znami poradili ze objednaju vsetko a za super cenu tak som vyskusal zas a som nadmieru spokojny-vedia co predavaju,nie ako panacikovy obchod kde vam ani nezdvihnu- tu sa dovaolam vzdy!

• 100%
    • 0%

Žiadna pani tam nepracuje už pol roka. A tak podobne to môže byť aj s ďalšími negatívnymi hodnoteniami. Poznám ju aj všetkých zamestnancov a môj posledný nákup bol tiež vporiadku.

Reakcia obchodu SHOP-ELEKTRO POVAŽSKÁ BYSTRICA

Dakujeme ,nasmu zakaznikovi ze je vsimavy.Naozaj u nas ziadna pani nepracuje, len Muzi......
    Zakaznik si asi pomilil obchod...

• Absolutne nič
    • Tovar, ktory je dlhodobo nedostupny sa da objednať? Ak je DLHODOBO nedostupny treba o tom informovat na stranke aby si ho ludia zbytocne neobjednavali! Hlavne ze produkt je na objednavku a dorucia ho do 14 dni!!!!! Ponukli sice alternativu ale o 60€ drahsiu. Kontaktovať ich je doslova umenie telefon nedvihaju. Chvalabohu ze sme za objednavku nezaplatili. Zly a nespolahlivy eshop uz nikdy viac nikdy!

Hrôza des a nikdy viac

Reakcia obchodu SHOP-ELEKTRO POVAŽSKÁ BYSTRICA

Pani si zmylila asi eshop , lebo na kazdy telefonat aj ked nestihneme zdvihnut reagujeme, a dvihame telefony aj po pracovnej dobe!!A ked ponukame nahradu vzdy je to v tej cene alebo maximalne40€, ale na sporak sme nikdy taku nahradu ani z rozdielom 40€ neponukli.Takze tato vymyslena pani ma zle info.
    Unas sa pristupuje k zakaznikom individualne aj radime zakaznikom....aked nieje tovar mozn e zabezpecit ihned po informacii volame zakaznikom!

• dobra cena

Zakúpil som kombinovanú chladničku, no manuál bol v poľskom jazyku. Požiadal som ich dodanie manuálu v slovenskom jazyku, ktorý by mal byť dodaný v zmysle zákona. Už prebehlo 10 dni a nič sa nedeje.

Reakcia obchodu SHOP-ELEKTRO POVAŽSKÁ BYSTRICA

Panovi sme navod zaslali ak je to to tento pan.Navody posielame kazdemu.A panovi sme pisali ze mame dovolenku a aj pocas dovolenky sme pana vybavili.

• neposterohol som
    • vsetko od a po z

nikdy by som tu nic nekupil pozor. krcmove jednanie katasrofa este pani nestihla zlozit a zapocul som ze som de..il
    krasa nikdy viac

Reakcia obchodu SHOP-ELEKTRO POVAŽSKÁ BYSTRICA

Unas pani nepracuje, pan sa asi dovolal do krcmy.......alebo si pan zmylil Eshop.....

• výhodná cena
    • dodržanie termínu a spôsobu dodania
    • zatiaľ nič

Kupoval som chladničku a všetko prebehlo v poriadku.

• Uz moj druhy nakup,vetko fungovalo ako sme sa dohodli dokonca mi upravili cenu , ked ju zmenila konkurencia tesne pred odoslanim.Super serioznost.
    • nic

Doporucujem kazdemu dobre poradia, a vzdy sa dovolam na infolinku nie ako inde. Drzim palce.

• Celkova spokojnost, dodanie za 2 dni a hlavne nasli si cas a poradit mi.........Ani v predajni nemaju take vedomosti
    • nic

Odporucam kazdemu co chce poradit aniesi isty svojou volbou