• Komunikacia vyborna
    • Dokladna mailova informovanost zakaznika
    • Nizke postovne

S nakupom cez eshop som spokojna. Tovar bol dodany podla mojej objednavky. Vsetko prebehlo v poriadku. Tento eshop mi odporucala znama. Nakup odporucam.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Dobrý deň. Rozumiem všetkým nahnevaným a sklamaným zákazníkom A. M. Studia. Patrím medzi nich. V žiadnom prípade neodporúčam !!!!!!!!!!! Nasľubujú ale skutek utek. Pravdepodobne patrím medzi dôverčivých ľudí a do poslednej chvíle som veril, že sa s nimi dá dohodnúť. Budú Vás ťahať za nos až budete mať pocit, že sa vaša zákazka konečne pohla. Nedajte sa oklamať !!!!! Neberú telefón, neodpovedajú na maily. Bol som tam 10x osobne v ich štúdiu na poštovej v Košiciach. Ale až na 10x som tam niekoho zastihol. Na dverách je napísané ZATVORENÉ. Štúdio vyzerá ako sklad, ukážky kuchýň sú rozobraté, no hrôza. Ich argument by bol, že je štúdio v rekonštrukcii. Otvorila mi pani zamestnankyňa, ktorá sa vyhovárala na svoju šéfku. Presne v momente ako som sa bol sťažovať mi prišiel email, že na riešení mojej zákazky už začali pracovať a obratom mi pošlú email s cenovou kalkuláciou. Nič neprišlo. Pani majiteľka do poslednej chvíle tvrdila, že veci sa pohli k lepšiemu. Všetko je to klamstvo !!!!!! Dal som im nemalú sumu a verím, že sa k mojim peniazom dostanem. Nakoniec som prestal komunikovať aj ja a celú vec som posunul svojmu právnemu zástupcovi.

Reakcia obchodu bccgroup.sk

k činnosti a prípadným záväzkom spoločnosti A.M.STUDIO sa bohužiaľ nemôžeme a ani nevieme vyjadriť.
    My sme Vás ako zákazníka nikdy nevideli, nemáme s Vami podpísanú žiadnu zmluvu, nemáme voči Vám ako zákazníkovi vôbec žiadne nevyriešené podlžnosti.
    Nerozumieme, prečo sa vyjadrujete k činnosti inej spoločnosti pri našom profile.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Dobre ceny
    • Zlava pri vacsom odbere
    • Aktivna komunikacia
    • Doprava zadarmo
    • Rychlost dodavky

Objednany tovar mi bol doruceny nacas, bol v poriadku. Vsetko bolo ok. Dakujem.

• nic
    • tovar nedodaju a peniaze nevratia

Pozor ! ... AM Studio s.r.o.

• vynimocne dobra komunikacia
    • tovar dosiel nacas a v poriadku
    • nic

objednavka vybavena k mojej uplnej spokojnosti

• rychlost vybavenia objednavky
    • prehladny eshop
    • zdvorila,aktivna komunikacia
    • odpovedali na mail aj cez vikend

vybavenie objednavky netrvalo ani tri dni ak nepocitam vikend
    ja som spokojny, vsetko bolo v poriadku

• neseriózny obchod

Pred sviatkami, som objednal tovar, ktorý sľúbili doručiť medzi sviatkami. Nemám ho dodnes a už ani neodpovedajú na maily.

• neodporúčam

naťahujem sa s nimi už mesiac a pol. nedoručili mi objednaný tovar a keď som žiadala peniaze späť, prestali odpovedať na emaily. telefón nedvíhajú vôbec.

• Vyborna komunikacia
    • Rychle dodany tovar
    • Prehladny eshop

Odporucam nakup. Ked budem este nieco potrebovat urcite vyuzijem ich sluzby.

• zaplatíte za niečo, čo nikdy neuvidíte

recenzia bude dlhá, pretože Vám chcem priblížiť ako jedná táto firma:
    tu je prvý email zo 17.12.2015:
    na základe Vašej objednávky a s ohľadom na náš telefonický rozhovor, Vám posielame bankové údaje potrebné na realizáciu platby za objednaný tovar - vstavaná elektrická multifunkčná rúra HOTPOINT-ARISTON FT 850.1 (RAME)/HA S
    Jedná sa o:
    číslo účtu - 2947464181 / 1100 (Tatra banka)
    variabilný symbol - 1782015
    suma - 419€ + 10€ doprava
    SPOLU - 429€
    Ihneď po pripísaní peňažných prostriedkov na účet tovar objednávame u nášho dodávateľa, o čom Vás budeme informovať.
    Ako som Vám už spomínala, vzhľadom na toto "sviatkové" obdobie, kedy dodávatelia z organizačných dôvodov zatvárajú svoje sklady o niečo skôr, zrejme už bohužiaľ nebude možné doručiť Vám objednaný tovar do Vianoc.
    Ak však bude objednávka spracovaná čím skôr, je ešte možnosť pre doručenie v medzisviatkovom období.
    O presnom termíne pre doručenie Vás samozrejme budeme informovať.
    18.12.2015- zaplatená- firma reaguje poďakovaním
    8.1.2015 sa emailom informujem, kedy bude tovar doručený
    odpoveď:
    vaša objednávka je stále v štádiu riešenia, pričom sme opätovne kontaktovali nášho dodávateľa s urgenciou ohľadom doručenia Vami(nami) objednaného tovaru.
    S každou novou konkrétnou informáciou Vás budeme ihneď kontaktovať, pričom deklarovaný termín pre doručenie od dodávateľa je budúci týždeň.
    S ohľadom na predchádzajúce sviatkové obdobie sa čas pre doručenia z organizačného hľadiska na strane našich dodávateľov trochu predĺžil, čo nás veľmi mrzí.
    18.1.2016 žiadam vrátiť peniaze alebo doručiť tovar, ale viac sa "seriózna firma" neozvala

Vážená pani zákazníčka,

ďakujeme, že ste sem prekopírovali celú komunikáciu z našej strany, aspoň je zrejmé, že sme Vás o celom postupe úplne jasne a zreteľne informovali.

Čo sa týka samotnej objednávky, objednali ste si u nás model rúry, z ktorej sme ďalší kus zhodou okolností len pár dní pred Vami predali inej zákazníčke. S touto objednávkou nebol žiadny problém, rúra bola odoslaná, doručená.
    Keďže táto objednávka prebehla hladko, ani pri objednaní ďalšieho kusu rovnakej rúry sme s akoukoľvek komplikáciou nepočítali. Preto sme Vám aj oznámili, že je šanca, že tovar Vám bude doručený ešte v medzi sviatkovom období. Rúru sme objednali a čakali sme na potvrdenie od dodávateľa. Ten nám však oznámil (až v januári 2016), že tento model už na sklade nie je a že sa dokonca už vôbec predávať nebude, pretože ho predmetný výrobca už vôbec nemá v ponuke.
    Medzitým ste žiadali o vrátenie peňazí, alebo o doručenie objednaného tovaru. Keďže tovar Vám vzhľadom na popísané informácie dodať nevieme, peniaze Vám budú (dokonca už boli) vrátené prevodom na účet, z ktorého ste ich poslali.

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí a za prípadné nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

• Za tovar sme museli zaplatiť vopred a už desať dní nevieme či ho vôbec dostaneme.

Možno je niekedy lepšie kupovať o päť euro viac v overenom obchode.

Vážený zákazník,

veľmi sa ospravedlňujeme za dlhšiu čakaciu dobu, ktorá však nenastala na našej strane.
    Pri objednávke sme Vám oznámili predpokladanú dodaciu lehotu, pričom sme disponovali informáciou od dodávateľa ešte pred koncom minulého roka.
    Bohužiaľ, vzhľadom na potrebné organizačné záležitosti v roku novom, ako je tvorba nových cenových ponúk, či inventúra na strane nášho dodávateľa, sa tento termín pre dodanie tovaru zákazníkovi naozaj zmenil. Počas tak povediac "štandardného" obdobia by sa to zrejme nestalo.
    Vaša objednávka je však riadne evidovaná a aktívne sa rieši, v žiadnom prípade nehrozí, že by ste nedostali tovar, ktorý ste si objednali.
    Vzniknutá situácia nás naozaj mrzí, budeme sa ju snažiť vyriešiť k spokojnosti zákazníka čo najskôr.
    Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

• Ziadne
    • Nedvihaju telefon, nekomunikujú,potvrdenie objednávky ktorá Vam nič nerieši...podvodna stránka!!!!

Nepoužiteľný E-shop....

Vážený zákazník,

všetky negatíva, ktoré ste pri svojom hodnotení vypísali vyplývajú z jednoduchého dôvodu a síce trvaním "vianočnej" dovolenky v našej spoločnosti od 23.12.2015 do 11.01.2016.
    V tomto období sme skutočne telefóny nezdvíhali, no na všetky prichádzajúce maily sme reagovali v rámci svojich organizačných možností a schopností.
    Čo sa týka Vašej objednávky, potvrdenie ktoré Vám prišlo mailom je automaticky vygenerované systémom po úspešnom zadaní objednávky v našom eshope.
    Mailom sme odpovedali na Vašu otázku týkajúcu sa formy dopravy, predložili sme Vám nami ponúkané riešenia pre doručenie a čakali sme na Vašu reakciu a odpoveď.
    Medzitým sme u dodávateľa preverovali dostupnosť tovaru, o ktorý ste mali záujem, aby sme Vám následne mohli poslať údaje potrebné k úhrade. Predtým, než sme mali potvrdenú dostupnosť a dodaciu lehotu sme od Vás nič nežiadali a ani nevzali.
    Na naše otázky ste však nereagovali a viac ste sa už neozvali.
    Urobili sme všetko, aby sme nášho zákazníka adekvátne uspokojili aj v medzisviatkovom období , preto sa nám označenie "podvodná stránka" zdá naozaj neadekvátne, nespravodlivé a absolútne nepodložené.

• rychlost vybavenia objednavky
    • mila a prijemna obsluha, ktora sa vyzna v ponukanom sortimente
    • spolahlive jednanie
    • vyborna komunikacia na vysokej urovni

Spokojna som maximalne so vsetkym. Zatial naj eshop, na aky som natrafila. Odporucam pre vsetkych.

• Perfektna obsluha
    • Doprava zadarmo
    • Dobra cena

Nemam ziadne vyhrady. S nakupom som spokojny. Urcite este vyuzijem. Super obchod.

• Vsetko bolo OK

Odporucam nakup. Spokojnost.