• rýchla komunikácia e-mailom
    • nedôveryhodná firma
    • vonkajšia škatuľa prišla v dezolátnom stave
    • vysoké poštovné pri vrátení tovaru

Neodporúčam tento e-shop. Upozorňujú vás, aby ste si zvolili bezpečný spôsob vrátenia a neposielali tovar na dobierku. A keď im tovar vrátite na vlastné náklady, balík pošlete 1.triedou aj s poistenim, tvária sa, že bol tovar posielaný na dobierku a neprevezmú ho. Celkovo som kvôli nim prišla o 46€, a to mám tovar stále doma. Peniaze za tovar samozrejme nevrátili.

• Ceny
    • Tovar, ktory na Slovensku nenajdete
    • Prijemna komunikacia s obchodom
    • Verim, ze keby mi nieco nesadlo, vracanie tovaru bude zdlhave a drahe

V obchode som nakupila uz 3x a vzdy vsetko sedelo.
    Pacia sa mi nizsie ceny a vysoka kvalita topanok.
    Asi tu uz budem nakupovat stale:)

• Všetko v pohode inak :)
    • Komunikácia
    • Sídlo v Maďarsku

Až na žiadnu komunikáciu s e-shopom všetko v poriadku.

• Super inernetovy obchod.

V kazdej sezone nájdem pre mňa vhodné topánky v tomto eshope,takú bohatú ponuku značky Bugatti som ešte inde nenašiel.

• Tovar mi stále došiel v termine.V pripade, že som potrebovala tovar vymeniť, ochotne mi vymenili. Dokonca, keď už nebol k dispozicii na sklade, ponúkli mi výmenu tovaru.

S týmto obchodom som velmi spokojná, lebo viackrát som u nich objednala a nikdy som s nimi nemala žiadný problem. Velmi pekné kabelky a kvalitná obuv. Páči sa mi, že často mávaju akcie a dobre zlavy.
    Super obchod-odporúčam.

• ked nesadne topanka, velmi vysoke postovne pri zasielani spat do madarska. ziadny tel.kontakt

kupila som plazovu obuv za 10€, nesadla velkost, male. skoncili v kosi, lebo postovne do madarska balik druhej triedy 16€. tak si radsej treba kupu 2x rozmysliet. uz to viac v tomto shope nerisknem

• Rada nakupujem prostrednictvom tohto e_shopu.Mám s nimi dobré skusenosti,keďže su stále ústretoví a aj v prípade reklamácie sa dá s nimi dohodnúť.

Nezanedbateľné su aj akcie na ich rôzne druhy tovaru,ktoré často ponúkajú.Osobne som už u nich viackrát nakupovala a vždy som bola spokojná.Komunikovali sme e_mailom a na akékoľvek otázky mi promptne odpovedali.Odporúčam ich služby.

• Keď potrebujem niečo vedieť, nemusím im ani zavolať. Stačí napísať email, a hneď dostávam odpoveď aj mimo pracovnej doby.

S kamoškou sme si už viackrát objednali topánky, čižmy aj kabelky.
    Tento internetový obchod nás oslovil so svojim dizajnom a veľkým výberom obuvi, kabeliek a doplnkov.
    Perfektná veľkosť, super kvalita za veľmi výhodné ceny.
    Som nadmieru spokojná.
    Odporúčam všetkým.

• Stranka sa mi zdala prehladna. Nakupila som tu preto, lebo mali akciu na vyrobok, o ktory som mala zaujem. Inak sa mi zdali ceny niektorych vyrobkov tuna o dost drahsie ako v inych e-shopoch.
    • Firma ma sidlo v Madarsku - konkretne v Budapesti a teda tam musite nasledne poslat tovar, ktory chcete vratit/reklamovat.

Tento obchod NEODPORUCAM a uz nikdy viac tu nenakupim. Kedze som si zakupila obuv, ktora mi nesadla, chcela som odstupit od zmluvy a vtedy som zistila, ze nemaju ziadnu pobocku na SVK, kam mozete tovar vratit, ale musite ho posielat do Madarska za nehorazne postovne. Ked som ich kontaktovala emailom, ponukli mi akurat vymenu tovaru s tym, ze doplatim rozdiel a este k tomu aj 5 eur za vymenu kurierovi.

• Neprislo mi potvrdenie o prijati zlavoveho kuponu, neobdrzal som potvrdenie o objednávke ani ma nijak neinformovali o expedicii tovaru. Tak som pokladal objednavku za neuskutocnenu. Ked tu zrazu mi vola kurier, ze ma caka vonku s balikom. Balik si vyzdvihnem zajtra. Som zvedavy, co a v akej kvalite ze mi to poslali, ked nemam objednavku.

Zakaznicka linka existuje iba v mailovej forme. Nedovolate sa do obchodu. Som zvedavý, ako sa budú riesiť prípadné reklamácie, kedže majitel spolocnosti ma sídlo v Budapesti. Prvý a posledný krát som nieco cez nich nakúpil.
    NIKDY VIAC

• Výborná cena.

Rýchle dodanie, kvalitný tovar. Obchod odporúčam.

• - expedicia do 4 dni
    • - tovar sa zhoduje s popisom a fotkou
    • - rychla komunikacia, vedia poradit
    • - zmenili cenu sandalok hned potom ako som s nimi komunikovala a objednala si ich na lacnejsie

Nakupovala som v ich obchode prvykrat, boli jediny, ktory ponukali dany tovar na SVK. Prislo mi z ich strany nefer, ze ked som komunikovala ohladom tovaru, mohli upozornit, ze hned za den/2 dni zmenia cenu, tovar som tym padom nakupilo o 40 eur drahsie.

Inak som s tovarom spokojna, sedi ako uliaty.