• Diskrétnosť

Reakcia obchodu Sexshopp - erotické pomôcky

děkujeme, že jste si udělal*a čas na zhodnocení našeho e-shopu. Rychlost dodání a diskrétnost balíčku je pro nás prioritní, stejně tak, jako spokojenost zákazníků.

Eliška za tým Sexshopp.cz

• Dobrý výber, komunikácia, rýchle dodanie

Dobrý den, Mikro,

děkujeme za recenzi s plným počtem hvězdiček. Snažíme se, aby si u nás dokázal vybrat každý náš zákazník a kdyby si přeci jen nevěděl rady, může se nám ozvat a my mu rádi poradíme!

• dobré
    • majú všetok tovar iba v čiernom

celkom ujde ,ale nemôžem dať 5 hviezdičiek

Dobrý den, pane Ľubomíre,

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že Vámi vybrané zboží nebylo dostupné v jiných barvách. Věřte, že se snažíme, aby naše nabídka produků byla co nejrozmanitější.

• Ústretovosť

Reakcia obchodu Sexshopp - erotické pomôcky

děkujeme za milou recenzi. Zákazníkům jsme vždy nápomocni a v případě různých dotazů či nejasností se na nás mohou kdykoliv obrátit. Budeme rádi, když se nám ozvete a dáte nám vědět, co můžeme udělat pro to, abychom si získali i zbylých 10 % z hodnocení.

• volné rozhodovanie, anonymita,
    • podľa obrázku niekedy tovar nezodpovedá skutočnosti

Dobrý den, Pepa-Jozef,

děkujeme za ohodnocení našich služeb. Diskrétnost je jednou z našich priorit.

Občas se stává, že dodavatel změní vzhled balení. Co se týče produktů… pocit z materiálů a reálný vzhled na vlastní oči, bohužel nelze úplně 100% přenést i do online prostředí (i když bychom samozřejmě rádi, kdybyste si to mohli všechno "ošahat" ještě před tím, než si něco objednáte). Můžou se tak v realitě trochu lišit.

• Promptne dodanie, diskretne balenie

Reakcia obchodu Sexshopp - erotické pomôcky

děkujeme za recenzi. Na diskrétnosti si zakládáme a všechno balíme do obyčejných krabic s nápisem TWIXO Group s.r.o. – prostě aby nikdo nic nepoznal. :-) Balíček si tak můžete nechat poslat třeba i do práce, aniž by se na Vás kolegové dívali skrz prsty.

Eliška za tým Sexshopp.cz

• Super přístup,objednávka rychle byla vyřízená a doručená a v naprostém porádku,MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST :-D

Reakcia obchodu Sexshopp - erotické pomôcky

děkujeme za ohodnocení se 100 %, těší nás Vaše maximální spokojenost! Makáme jako šroubky, aby Vám vždy objednávka brzy došla a mohla Vám dělat radost co nejdříve.

• Rýchlosť

Reakcia obchodu Sexshopp - erotické pomôcky

děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na Vaše případné další objednávky!

Eliška za tým Sexshopp.cz

• Maximalna diskretnost a ultra rychle dorucenie a mile drobne darceky

V buducnosti by som urcite navstivil vas e-shop.Ste naaaaaajjjjjjjj!!!!!!

Reakcia obchodu Sexshopp - erotické pomôcky

děkujeme za překrásná slova! Taková recenze se čte úplně sama. Ke každmu balíčku vždy přihodíme nějakou tu drobnost, protože nás baví dělat lidem radost! Těšíme se na Vaše další objednávky!

Eliška za tým Sexshopp.cz

Rýchlosť dodania tovaru. Spokojnosť!

Reakcia obchodu Sexshopp - erotické pomôcky

děkujeme za hezkou recenzi! Kolegové ve skladu pracují rychlostí blesku, abyste na své objednané zboží nemuseli dlouho čekat a mohli si ho co nejdříve užít. :-)

Eliška za tým Sexshopp.cz

• Rýchlosť,prehľad, veľký výber, dobre ceny

Reakcia obchodu Sexshopp - erotické pomôcky

děkujeme za recenzi s udělenými pěti hvězdičkami. Snažíme se, aby si u nás dokázal vybrat opravdu každý – co se ceny i produktů týče.