super

• Po zadani objednavky mi nebola mailom potvrdena dana objednavka. Az po mailovej niekolko dnovej komunikacii sa dospelo k zaveru ze mi bol tovar vyexpedovany. Doba dodania 6 pracovnych dni.

• rýchle vybavenie objednávky

Maximálna spokojnosť.

• Diskretne balenie urcite neznamena, ze balik bude olepeny paskou "SEDUCTIVO FOR GREATER PLEASURE".

• ked sme zistili, ze tovar je nepouzitelny (maly) ale chapem ze sa take veci nevracaju, pisala som im, ci sa nevieme nejako dohodnut (dufala som v zlavu na iny pouzitelny tovar), ale uplne ma odignorovali a doteraz nemam reakciu. ked mi pisali, ze nemaju na sklade farebnu kombinaciu podla objednavky, a ci mozu poslat inu, tak komunikovali velmi promptne.

Neviem. Nemozem ich pochvalit.

• Nebol mi doručený tovar a na číslo ktoré majú uvedené na stránke nikto nezdvíhal ani nezavolal

• tovar prisiel neposkodeny, dobre zabaleny
    • na otazku polozenu operatorovi online na stranke, nikto neodpovedal dost dlho.
  • nemám skúsenosť, neviem hodnotiť

Tovar nevedeli dodať tak ako deklarovali na stranke. Ako ospravedlnenie som mala mat poštovné zadarmo. Nedodržali ani 2. sľúbený termín a poštovné bolo účtované. Moj prvý aj posledný nákup

• rychla spatna vazba

• diskrétnosť
    • kvalita

priamo z domova a diskrétne, rýchlo

• Perfekny partner nemam ziadne vyhrady
    • ziadne

Treba nakupovat lebo je to seriozny partner

V manuáli zini roae píšu, pre nabíjanie použiť adaptér iba od f. zini. Adaptér nebol priložený. Napísala som obchodu, že nabíjací adaptér chýba. Odpísali, že môžem použiť akýkoľvek adaptér pre mobil. Odpísala som im, že v manuáli o baterke píšu, že je 3,7V a nabíjačka na mobil je jedna 5,0V a druhá 3,8V. Ostatné parametre sedia – napätie 100-240V.
    Nepoškodím s nimi výrobok? Už neodpovedali.

• Rýchlosť a diskretnost

• online und NN- Zahlung möglich
    • noch keine gefunden

weiter so!!

• Urobil to čo má obchod urobiť, ja som zaplatil a dostal som čo som objednal, nič mimoriadne.

môžete nakupovať

• Diskretnost

Rychle a diskretne dorucenie

Celý nákup prebehol na 100% a vrelo odporúčam aj ostatným .

• diskrétnosť, rýchlu komunikáciu