bezproblémový

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

děkujeme Vám za nákup i kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami maximálně spokojen.

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

Vaše spokojenost nás moc těší. Děkujeme za nákup a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

S pozdravem

• Rychlost vybavenia a dodania

Spokojnost

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

jsme rádi, že Vám vybrané zboží dorazilo rychle a v pořádku k Vaší spokojenosti. Přejeme vše dobré a těšíme se na další spolupráci.

Servatech s.r.o.

Neodporúčam obchod, nakoľko tovar ktorý som zaplatila mal byť doručený najskôr o týždeň neskôr písali ze ešte ďalšie 2 týždne, takže som to zrušila, peniaze mi prišli až o 3 týždne, na email reagovali ze majú max 14 dní, až keď som sa k nim konečne dovolala asi na desiaty krát vtedy začali riešiť vrátenie peňazí, takže tak, neodporúčam obchod!!!!!

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Vaše negativní zkušenost nás moc mrzí, nicméně se v tomto případě musíme ohradit. Jednalo se totiž o předprodej, čehož jste si u objednávání nejspíš nevšimla. Kolegyně Vás pak ohledně posunutí příjmu zboží i kontaktovala a obdržela od Vás odpověď, že si na zásilku počkáte. S pozdějším termínem dodání jste tedy souhlasila.

Co se týče vrácení peněz, bohužel jsme v té době měli menší výpadek v systému a platba se tím pádem o něco opozdila, za což se Vám ještě jednou hluboce omlouváme.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den

Servatech s.r.o.

Objednala som si kvalitný výrobok a prišlo mi úplne niečo iné, síce z tej istej kategórie, ale iná značka pochybnej kvality (čína). Peniaze mi boli vrátené až po urgencii. Obchod sa vyhovára na to, že išlo nákup cez Heureku a tovar bol nesprávne spárovaný, avšak z pohľadu zákazníka je to neprijateľné.

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

Vaše negativní zkušenost nás opravdu mrzí. Nicméně se nevymlouváme. Občas opravdu může k podobným situacím dojít, tzn. že tržiště námi správně vylistovaný produkt spáruje s jiným produktem. Snažíme se podobným situacím zamezovat, ale ne vždy se to povede, bohužel.

Děkujeme za pochopení a přejeme vše dobré

• Nadmieru spokojný

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

děkujeme Vám za nákup i kladné hodnocení. Vaše 100% spokojenost nás moc těší.

Vsetko super

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

děkujeme za Váš nákup i kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen a že nás doporučujete ostatním.

• Rýchlosť a komunikácia

• Rýchlosť dodania
    • Jednoduchosť
    • Alzabox - bez potreby aplikácie gps a bluetooth
    • Dobre zabalené

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

jsme moc rádi, že vše proběhlo dle Vašich představ. Děkujeme za nákup i zpětnou vazbu.

Dobrá cena, rýchle dodanie

• Rychla dodavka
    • Spoľahlivé balenie

Tablet ľahký, rýchly, vysoká kapacita baterie

Servatech s.r.o.

Prvy krát som objednala z tejto stránky.som maximálne spokojná s dodaním tovaru.S pozdravom.

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

děkujeme mockrát za tak hezké doporučení. Moc si toho vážíme a těšíme se na další spolupráci.

zaťial spokojný

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

děkujeme Vám za nákup i kladné hodnocení. Jsem rádi, že jste s našimi službami spokojen a pevně doufáme, že to tak bude i nadále.

Servatech s.r.o.

• Testy boli avizovane s bliziacim sa koncom expiracie. Preto boli vyrazne najlacnejsie na sk/cz trhu. ALE poslali NOVE, cerstve s 2 rocnou expirkou. Za taku cenu, toto je velka vec.
    • dodaciu lehotu dodrzali
    • pekne odolne zabalene - vela bublinkovej folie
    • dorucuju aj do alzaboxov
    • dalsie plus je za komunikaciu so zakaznikom nad ramec nutnosti
    • takze su to borci, palec hore

To je asi uz 3-4 nakup u nich. Je dovod sa vracat, najma ked zhanate Covid testy, nieje o com. Idem si rovno vytriet vsetky otvory. Za taku cenu, ako zadarmo ;]

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

jsme moc rádi, že vše proběhlo dle Vašich představ. Děkujeme za nákup i zpětnou vazbu a přejeme příjemný výtěr :-)

Servatech s.r.o.

Tka covid testy mi poslali,ktore maju zaruku do konca januara 2024 a teraz uz je 10 januar 2024.

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

důvod Vaší recenze bohužel vůbec nechápeme. V naší nabídce máte expiraci jasně podanou a zvýrazněnou hned třikrát – v levém okraji úvodní fotografie, červeným písmem kousek pod titulem nabídky a tučným písmem v oranžovém rámečku na začátku popisu. Expiraci navíc odpovídá i cena. Příště si prosím naši nabídku prohlédněte lépe.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den

Servatech s.r.o.

Spoľahlivý obchod a dobré ceny. Informovanosť zákazníka o zásielke je super.

S pozdravem

Servatech s.r.o.

• Dobrá cena, rýchla dodávka, veľká spokojnosť.

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen. Děkujeme za nákup i hodnocení.

• Super

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

jsme moc rádi, že našim službám nemáte co vytknout. Děkujeme za nákup i projevenou důvěru.

• Asi už 3 objednávka zo servatech zatiaľ spokojnosť

Reakcia obchodu Servatech s.r.o.

jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojen. Děkujeme za nákup i projevenou důvěru.

Servatech s.r.o.

Tovar bol rýchlo doručený, spokojnosť