Rýchle dodanie

• Lacnejší tovar, oproti konkurencii, myslím rovnaký produkt.
    • Nedá sa vytvoriť vlastná skladba nábytku, farby látky sú mätúce.chýba lupa na látky.

Nemám zatiaľ nič, keď príde tovar, môžem hodnotiť.

Rýchle dodanie a kvalitná sedačka.

Spokojna, trosku detail pri rozkladani sedacky mohol byt krajsi je tam vacsia medzera, ked je gauc v kope z boku ale inak OK. Pekny, pevny gauc, aj farba potahu je super. Len skoda, ze davaju 1 vankus ku gaucu?

• Kvalitná sedačka,rýchly dovoz,ochota kuriéra

• Pohovka nezodpovedala fotografiám a výkresu na stránke.

Dlhá čakacia doba

• Doručenie skôr. Od objednania do 5 týždňov, namiesto 8 týždňov

Tovar je poškodený obchod inak nereaguje na reklamáciu, farba mala biť hnedá namiesto toho prišla neidentifikovateľná a to niečo medzi sedou- zelenou-hnedou-čiernou. Diely sedačiek nie sú zladené a to ani výškovo nehovoriac o opierkach vyzerajú ako by boli už 10rokov používané. Dovoz bol síce v cene teda zdarma ale pri každej komunikácii s prízvukom že šofér len vyloží ale nič viac nevináša. Tesne pred dovozom volá šofér že to vynosiť do bytu a zmontuje ale za cenu s dohodou. A doba dodania sa taktiež riadne natiahla zo 4tyždnov bolo sedem. Urobte si konečný dojem podľa seba.

Výhoda. Vybrali sme si produkt podľa vlastného výberu.

• Vynikajúca komunikácia s obchodom
    • rýchle doručenie

Objednával som tovar skladom, objednávku nám potom potvrdili telefonicky a všetko skontrolovali, všetko ako je uvedené na webe.

Strašne dlhá čakacia doba, objednal som 1.09.2023 a nič, tak ako mám hodnotiť.

Dobrý den pane Oravec,

děkujeme za recenzi, nicméně není povinné ji vyplňovat hned jakmile Vám tento e-mail z heureky dorazí. S hodnocením můžete klidně počkat dokud objednávku neobdržíte. :)

Objednal jste si zboží na objednávku, u kterého je dodací doba 6 - 8 týdnů. Lhůty jsou vždy uvedeny na našich webových stránkách u konkrétních produktů tak, aby je zákazník mohl hned vidět. Zároveň Vám lhůta byla při potvrzení objednávky zopakována kolegyní ze zákaznické podpory.

Doufáme, že jakmile Vám jo doručíme, budete maximálně spokojený a své hodnocení upravíte tak, aby to bylo fér.

S pozdravem

Tým Sedačky-Nábytok.sk

Prijemné jednanie s pohovkou som spokojná

ústretový profesionálny prístup

• Tovar mi bol dodaný v dohodnutom termíne, v perfektnom stave, vynesený do bytu.

Odporúčam obchod, bezproblémové jednanie, spokojnosť.

Čakám na dodávku pohovky TINAVA. Takže sa neviem vyjadriť k vyššie uvedeným otázkam.

Dobrý den pane Botka,

děkujeme za recenzi, nicméně není povinné ji vyplňovat hned jakmile Vám tento e-mail dorazí. S hodnocením můžete klidně počkat dokud objednávku neobdržíte. :)

Doufáme, že jakmile Vám jo duručíme, budete maximálně spokojený.

S pozdravem

Tým Sedačky-Nábytok.sk

• Objednal som nabytok do studentskej izby Tami, pracovna doska pisacieho stola mala obity roh, rost sa nezmestil do postele, zasuvky na posteli sa treli o diel nad nimy, koliky boli o 2-3 mm dalej ako diery, tak sme niektore pri montazi vynechali a diel prilepili, tovar som pred 14 dnami reklamoval ,s tym ze si ho ponecham, lebo kto by to rozoberal, balil a posielal spat. No dodnes ziadna odpoved

Dobrý den pane Foltán,

mockrát Vám děkujeme za objednávku a je nám velmi líto, že podle recenze nedorazila ve 100% stavu.

S kolegy z reklamačního oddělení jsme Vaši reklamaci zkoušeli dohledat v rekl.systému, ale nepodařilo se nám to. Rádi bychom vše dořešili k Vaši spokojenosti, proto bychom Vás poprosili, abyste reklamaci vytvořil znovu a zaslal ji raději formou e-mailu na adresu [email protected] . V případě nějakých dotazů se na nás neváhejte obrátit na zákaznické podpoře, která je dostupná každý den od pondělí do neděle.

Děkujeme.
    Tým Sedačky-Nábytek

• jediná výhoda je, že informujú o nedostupnosti tovaru a umožňujú objednávku zrušiť
    • tovar, ktorý je síce zobrazovaný ako dostupný, nakoniec nemajú

Dobrý den paní Šrenkelová,

děkujeme Vám za recenzi. Je to částečně jak píšete - bohužel u psacího stolu, který jste si objednala, nám výrobce prodloužil dodání, které je nejdřív možné až 31.10.2023. Standardně to bývají ty 4 týdny maximálně.

Po dlouholetých zkušenostech už víme, že tyhle situace v minimálním množství nastanou, proto je na webových stránkách přímo u tohoto produktu napsána poznámka, že se doba dodání může prodloužit v závilosti na dostupnosti u výrobce. A poté na to ještě pro jistotu upozorňujeme e-mailem či telefonicky každého zákazníka.

Neinzerujeme tedy zboží, které nemáme, pouze se vlivem nešťastných náhod prodloužilo dodání zhruba o měsíc. Je nám líto, že jsme Vám nedokázali vyhovět.

Zdraví

Tým Sedačky-Nábytok.sk

• Veľmi sú spoľahliví a objednávka bola doručená vcas

Som veľmi spokojná, nakoľko som bola zákaznícka zo Slovenska, tak som Miloš prekvapená z ich profesionálneho a ústretového správania, či už výrobca, alebo doprava

• Sortiment, celkovy priebeh objednania az po bezproblemove dodanie aj s moznostou vyuzitia sluzby vynosu, komunikacia, proste vsetko super s maximalnou spokojnostou. Dakujeme