• rýchla dodávka
    • super cena
    • perfektná komunikácia on line

kúpila som si vrece guličiek, lebo som si chcela sama pre seba ušiť vrece na sedenie - ležanie.... teraz musím byť doma v strehu a čakať až odtiaľ môj manžel zmizne, aby som aj ja mohla leňošiť. Skvelá vec - ako dobre, že sú o chvíľu Vianoce - už viem, čo kúpim deťom :-)))
    Všetko dobré všetkým "guličkárom"

• velky vyber vakov
    • cenova dostupnost
    • online chat
    • dorucenie do 24 hodin
    • postovne zadarmo
    • nic

Odporucam vam sedacie vaky emi, nakolko mam dva vaky doma a sme s nimi mega spokojni

• Recenzie bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• prijateľná cena, rýchla dodávka

• siroky sortiment, vyhodne zlavy, rychle dorucenie (az do bytu!)
    • ziadne

• rychlosť
    • kvalita náplne nie je dobrá

ústretovosť a rýchlosť je super, ale kvalita náplne nie, naplnili sme vak a po par sedeni bol opäť poloprázdny :(

Reakcia obchodu Sedací vak EMI

v takomto prípade ponúkame možnosť vrátenia tovaru, bez udania dôvodu, samozrejme všetky Vaše náklady stým spojené Vám preplatíme

bohužiaľ nemáme tvrdšiu náplň, tento druh náplne je veľmi obľúbený

popracujeme na zlepšení a dopĺnime našu ponuku výplni sedacích vakov o iné druhy

• lacný tovar

doporučujem

ďakujeme

• Rýchlosť. Objednali sme v nedeľu, v utorok sme mali doma.
    • Vôbec žiadna komunikácia, žiadny potvrdzujúci email, nič. Len sme vypísali adresu a tovar prišiel- dovtedy sme nevedeli, či našu objednávku prijali správne...

Reakcia obchodu Sedací vak EMI

ospravedlňujeme sa, ale toto sa nám ešte nestalo

testovali sme systém viackrát na viacerých PC a každému prišli potvrdzujúce maily, taktiež pri zmene stavu objednávky, ale dáme to pre istotu prezrieť naším kóderom

taktiež od zákazníka máme takúto spätnú väzbu prvý krát

naša telefónna linka a Live chat na stránke je Vám k dispozícii 7 dní v týždni

• Rychle dodanie tovaru.
    • Bola by som veľmi rada,keby sa vo vašom obchode dali kupiť aj látky na vak.

Zvašej stranky som si objednala polystyrenove guličke pre super cenu a rychle dodanie. Odporučala by som tuto stranku každemu kto zhaňa tieto veci.

Reakcia obchodu Sedací vak EMI

ďakujeme, keďže prevádzkujeme viaceré obchody s výrobou textilu momentálne zvažujeme e-shop s metrážou rôznych druhov, ak to bude aktuálne budeme Vás informovať

• rýchlosť,spoľahlivosť

• -nedodrzanie terminu objednavky 48 hod
    • -nefunkcnost mailu
    • -slaba komunikacia
    • -nedodrzanie podmienok co sa tyka zlavy na FB stranke

Celkove zhrnutie je asi take, ze by som si vybrala inu spolocnost. Viac minusov ako plusov.
    Ako spominam, nedodrzali dodaciu lehotu 48.hod a ked som sa ozvala tak sa prave prebudili,ze aj nejaka objednavka bola.

Lakaju ludi na zlavu na FB stranke a nakoniec ti neposkytnu ziadnu zlavu a ani ziadne ospravedlnenie. Tak takyto obchod nepodporujem.
    Heslo: Spokojnost zakaznikov zavisi od toho ako splnite ich poziadavky a ocakavania. Spokojny zakaznik je chodiacou reklamou.

• Bez starosti v klude domova, urobit nakup,dodavka az do domu a teraz este aj dovoz zdarma. Vyhoda pre osamelych ludi, ktori maju obmedzenu moznost nakupovat.
    • Este neviem posudit,ale radsej vybavujem telafonicky a na vase cislo som sa nemohla dovolat.

Najlepsie je, ked sa kazdy rozhodne sam, lebo,, 100 ludi 100 chuti ."

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• - bezproblemove vybavenie objednavky
    • - rychle dodanie
    • - tovar prisiel v poriadku

Sedaci vak je usity kvalitne. Vyzera fakt luxusne, dufam ze aj dlho vydrzi. Skusenost s obchodom pozitivna. Rychle vybavenie objednavky donaska a vsetko za lepsiu cenu nez u konkurencie.

• Dobra cena a rýchle dodanie.

• - pohodlný nákup z domu
    • - dovoz priamo domov
    • - expresné vybavenie a zaslanie tovaru
    • - nákup bez vedľajších poplatkov

rýchly, pohodlný nákup, kvalitný tovar

• bezkonkurečné ceny výplne do vakov
    • nic

100% spokojnosť
    super cena na guličky polystyrenove

• doprava zdarma

vrelo odporucam