• nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 1 mesiacom

Kvalitný tovar, veľmi dobrá ústretová komunikácia, rýchle dodanie...odporúčam.

• nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 2 mesiacmi

• rýchla dodávka, dobrý tovar za dobré ceny
  • nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 2 mesiacmi

• Rýchle dodanie
    • Tovar zatiaľ vyzerá super.
    • Neboli sme informovaní o dátume doručenia. V deň doručenia tovaru sme boli len náhodou doma.

Na stranke chýba filter pre zadanie požiadaviek (veľkosť, tvar, cena, materiál,... je tam len rozdelenie tovaru podľa tvaru), čím by sa zúžila ponuka a uľahčil výber....aj keď toto je asi rada pre predajcu, nie pre zákazníkov.

• nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 3 mesiacmi

• Dobrá komunikácia s obchodom.
    • Rýchle dodanie tovaru.
    • Iná cena na web stránke a iná pri pridaní do košíka (výrazne vyššia ako cena na web stránke - oprava až po komunikácii s obchodom).
    • mierne poškodený obal pri doručení, zrejme pri preprave.

Celkovo možem obchod odporúčať a produkt jednoznačne áno.

• nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 3 mesiacmi

• Zatial len eviduju objednavku,kedy bude dodana netušim ani mail ani nič po tyždni
  • nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 5 mesiacmi

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom

• nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 7 mesiacmi

• Rýchlosť vybavenia objednávky
  • nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 7 mesiacmi

Vak je nerovnomerne zosity, tym padom sa otvara suchy zips.

• nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 8 mesiacmi

Objednala som si XXL sedaci vak,no cakala som nieco ine,prisiel mi maly vak,ktory mozem dat dcerke do izby,nie muzovi.Nanoznik k tomu inej farby,ked som volala povedali mi,ze kedze je zdarma farbu daju aku maju,alebo podobnu.Vyzeralo to krasne v novej obyvacke.Material a farba vaku ok,inak som spokojna nebola.

• nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 9 mesiacmi

• Farba nezodpovedá vzorkovníku, 400 l vak prišiel naplený ani nie na polovicu - hneď sme museli dopĺlňať guličky.
  • nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 9 mesiacmi

• Ustretovost
  • nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 1 rokom

• veľmi príjemná pani z pobočky, ochotná a milá, rýchlo všetko vybavila a dodala, volali sme si niekoľko krát a rozumeli si
    • neviem o žiadných

Bola to moja prvá kúpa v tomto obchode a som veľmi spokojná, škoda že takých obchodov nie je viac, mať istotu že tovar dostanete vtedy keď ho potrebujete, prípadne bez dlhého čakania a výhovoriek. odporúčam

• nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 1 rokom

velky vyber no bohuzial akcia na taburetku k vaku zdarma je len reklamyn tah,,,taburetka sice prisla ale uplne prazdna,,nie je vhodna na nijake vyuzitie,,,,treba dokupit vypln a to su dalsie vy&hodene peniaze,,ostatne obchody aspon co som videla dodavaju naplnene a v poriadku taburetky ,,,takze toto som velmi sklamana,,uz by som neobjednala dany tovar

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 2 rokmi

• Komunikacia, nedostatok materialu na sklade
  • nakúpil v obchode sedacievaky-eshop.sk pred 2 rokmi

• Mesiac a pol.po objednani a zaplateni mi vak nebol zatial doruceny

• výhodné ceny vakov
    • napadla ma len jedna, musela som sa dlho orientovať pri výbere látky a farby vaku

určite odporúčam nakúpiť v tomto obchode

• Veľmi dlhá dodacia lehota

Ak máte čas a neponáhľa vám to tak kľudne ale ak to chcete rýchlo mat doma tak skôr nie

• veľký výber
    • tovar na obrázku nezodpovedá skutočnosti
    • tovar špinavý a zapáchal
    • látka podľa vzorkovníka bez viditeľných farebných zmien no v skutočnosti zmena farieb
    • objemovo na obrázku väčšie ako v skutočnosti,obrázky len vzdialene pripomínajú skutočnosť

-drahá skúsenosť
    -kupujete mačku vo vreci