• rýchlosť dodania
    • perfektné komunikácie
    • tovar v skvelom stave za super cenu
    • odporúčam!

• prehľadnosť , cena , kvalita
    • nezistil som

veľmi dobrý výber obchodu doporučujem každému

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami.

Urcite odporucam, bola som velmi spokojna.

• Perfektná komunikácia, výrobky ktoré nie sú na Slovenskom trhu
    • trosku neprehľadne na stránke skrz pred objednávku, ale ta sa to pochopit

vrele odporucam

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami.

• Tovar bol dodaný podľa mojich požiadaviek. Synovec mi poradil vašu firmu, je s vami veľmi spokojný.
    • Postrádal som len oznámenie o prijatí objednávky.

Som s obchodom veľmi spokojný.
    Odporúčam tento obchod ostatným.

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami

• - kvalita tovaru a dobrá cena

Dobrý prehľad tovaru, presné pokyny pre kupujúceho a rýchle doručenie

Ok.

• Super ceny

Super.

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami

• Rýchlosť dodanie, výborná komunikácia, som spokojný.

Super obchod

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami

Veľmi dobrý a za najlepšiu cenu

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami

• on line poradenstvo, prehladnost, nizsie ceny ako u inych int. predajniach
    • nezaslal navod na pouzitie (dovod je napisany na stranke, takze sme o tom vedeli), nezaslal zarucny list, takze v pripade poruchy neviem ako budeme postupovat

obchod prehladny, on line poradenstvo v pripade nejasnosti, rychle jednanie a dodanie, akurat zaporne hodnotim nedodany navod (ale na stranke je spomenute, ze v pripade potreby si ho mozeme stiahnut zo stranky obchodu), a ziadny zarucny list, takze v oripade poruchy neviem ako budeme postupovat, ci iba na zaklade faktury...?

Reakcia obchodu Scorpion-elektro.com

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojena s našimi službami. S případnou reklamací nemusíte mít obavy, nákupní faktura slouží i jako záruční list.

• vyhodne ceny a rychlost
    • nemozem posudit

velmi dobre

Bol som spokojný

• Super cena.
    • Super značky.

Ako som už napísal je to cena tovaru.
    Kvalitná komunikácia s operátorom a rýchle doručenie tovaru.
    Áno.

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami

S obchodom som bol veľmi spokojny odporučil by som aj ostatným.

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami

• Prehladné usporiadanie tovaru v e-shope, široký sortiment a prijatelné ceny.
    • Tovar som kupoval na základe výhodnej ceny
    • Zatiaľ som nezistil nič také závažné,
    • možno ešte zlepšiť komunikáciu, (aj keď nebola zlá)
    • a snáď ešte urýchliľ dodanie tovaru

Celkove som so službamy obchodu spokojný, široký sortiment tovaru, vcelku výhodné ceny a dobrá komunikácia a dodávka tovaru.Obchod odporúčam aj iním zákazníkom

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami

• S obchodom som spokojný, tovar bol doruceny v poriadku a v takej kvality ako bolo uvedené v e-shope, mailova komunikácia bola tiež v poriadku. Zatiaľ spokojnosť, odporúčam.
    • Nezistil som nič.

Spokojnosť, odporúčam.

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami

• Značkový tovar za super ceny.
    • Pri objednávke na Slovensko, je potrebné zaplatiť dopredu na ich bankový účet a tým sa predlžuje čas dodania.

Odporúčam, aj napriek nutnosti zaplatiť najskôr za objednaný tovar.

Reakcia obchodu Scorpion-elektro.com

Platbu dobírkou jsme byli nuceni zrušit, protože se nám vraceli produkty bez vyzvednutí což je pro nás dosti nákladné a ztrátové.
    Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami

• tovar v perfektnom stave za dobré ceny, rýchle dodanie

Super obchod

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami

• výborná komunikácia,rýchlosť vybavenia,zaujímali sa či mi tovar prišiel v poriadku

určite odporúčam