• Zaručený obchod

Problém so zľavneným kódom (voucherom) vyriešil obchod promptne a sumu odrátali z už zajednanej objednávky

• Nedá sa vybrať možnosť dopravy , je len jedna , skôr mi vyhovuje dodanie napr. packetou kde si vyzdvihnem balík kedy to mne vyhovuje. Doprava bola aj dosť drahá

• Rýchla dodávka

• Rýchla dodavka,prehĺadnost objednavania,vyborná komunikácia.

• rýchlosť dodania
    • Telfonický kontakt bol stále obsadený a neprišiel ani sľubovaný spätný kontakt.

Tovar pekný vzhľadovo a kvalitný

• Pri telefonickom dopite vzdy vedeli poradit a tovar mi bol vzdy dodany expresne

Kazda moja objednavka u nich bola vybavena na 100%

• 100% spokojnosť, rýchle dodanie

• bol to prvý nákup, sme veľmi spokojní, flexibilný nákup, dobrá cena, rýchla dodacia lehota

Maximalna spokojnost s nakupom. Siroky vyber sortimentu. Vzdy poradia a v pripade problemu bola vzdy promtne vyriesena kazda situacia.

• Nie je voľba dopravy cez Packetu. Nie každý môže byť doma a čakať na kuriéra

Spokojnosť , tovar bol dodaný rýchlo.

• Ok

• Majiteľ bol ochotný všetko okolo sauny vysvetliť , montáž používanie, reálne možnosti ,čo bolo pre nás velmi potrebné.

Plusy super poradenstvo , rýchle dodanie tovaru.
    Mínusy žiadne .

obchod mi potvrdil objednávku, prijal platbu a potom mi oznámil, že tovar nemá na sklade a bude ho mať najskôr o 20 dní!

Objednal som kilt pre manželku ak vianočný darček, ale bol jej malý, tak som telefonicky vybavil výmenu a následne aj vrátenie peňazí, nakoľko druhý kilt bol lacnejší. Komunikoval som s pánom menom Čuj Vojtěch, ktorý bol v dnej veci veľmi ústretový a nápomocný.

Maximalna spokojnost. Vzdy vsetko prislo do par dni. Velmi siroky vyber produktov. Ak som nahodou potreboval nieco vyreklamot pripadne vratit alebo vymenit za iny produkt, vzdy bol ustretovy pristup. Odporucam.