• vyber bez chodenia po obchodoch

• Krásne šaty, veľký vyber za dobre ceny.
    • Dlhšia doba vybavenia, peniaze vopred..

• Rýchle dodanie tovaru behom 3 dní, tak ako mali nap
    • ísané. Spokojnosť.

Obchod odporúčam. Šaty prišli nádherné aj velkosť sedela.
    Super.

• veľký výber spoločenských šiat
    • výborné ceny
    • kvalita šiat je vzhľadom k cene vynikajúca

Kdyby ne Vás,vůbec bych se nedočkala odpovědi, že šaty namají na skladě. SM

• Zboží jsem objednala a hned zaplatila pres účet. Je to cca 14dnu. Nemam ani šaty ani peníze. Na email mi nikdo neodpovida a na telef.čisle jsou nedostupní.

Prešlo viac ako 21 dní a nemám ani šaty, ani peniaze. A spoločenský večer je za 2 dni... :-(

• Pekne saty
    • Nie vsetky velkosti zobrazeneho tovaru su dostupne,obchod informoval o nedostupnosti az po zaplateni ceny tovaru.Cakame na vratenie kupnej ceny za nedostupny tovar.
    • Dlhsia dodacia lehota

• šaty prišli v poriadku
    • šaty sú krásne
    • po objednaní som dostala vygenerovaný mail, no neskôr neprišla žiadna informácia o tom či peniaze prišli, kedy mi objednávku doručia ani v akom stave moja objednávka je

šaty sú krásne, prišli v poriadku no zliháva komunikácia so zakáznikom

• otrasná komunikácia, telefón nedvihnú, na maily odpovedajú s veľkou latenciou

• dobrá e-mailová komunikácia, dobrá doba dodania

• Dodacia doba

Dňa 29 júna som si objednala šaty čo mi veľmi padli do oka a bol to presne ten štýl ktorý som hľadala. No napriek uvádzaniu dodacej doby 14-21 dní mi šaty neprišli ani na 24 pracovný deň. Tak 2 augusta som sa ozvala, že kde sa stala chyba. Vraj im ich dodávateľ nedodal, ale že už sa s nim spojili a v týždni od 7-11 augusta šaty budem mať. Dnes je 11 augusta a šaty stále nemám. Veľmi ma tento obchod sklamal. Konečne som našla šaty podľa mojich predstáv. A to idem na dve svadby kde som ich chcela využiť.

Rýchla odozva a rýchle doručenia

• Široký výber tovaru
    • Žiadna komunikácia
    • Nedodržaná doba dodania objednaného tovaru

• Je prehladny,velkosti sedia

Super som velmi spokojna

• komunikácia

• komunikácia

Prvýkrát som si objednala od nich šaty a prišli , aj keď trochu neskôr , cca tri týždne . Šaty boli krásne , sedeli .. tak som si objednala aj druhýkrát a prešiel mesiac a šaty nikde . Je to pre mne dosť problém , keďže o tri dni idem na svadbu a vyber šiat nie je ľahké za takú krátku domu . Na chate sú vždy offline, telefon neberú , na e-mail nereagujú :( dávam im šancu , aby mi šaty zajtra došli :D

• rýchlosť, krásny tovar
  • Neviem vyplniť dotazník, šaty mi ešte neprišli. Vyplním ho po doručení šiat.