• Okamzita expedici a tovaru
    • Chyba slovenský navod

Tovar bol doruceny v nefunkcnom stave.
    Zakaznicky servis odignoroval moj email.
    Aby toho nebolo malo, tovar bol zaplateny bankovym prevodom ale odoslany na dobierku. Bol som nuteny zaplatit druhy krat, vtedy som sa este domnieval, ze obchodujem so serioznou firmou. Ku dnesnemu dnu mi moje peniaze neboli vratene takze s kludnym svedomim mozeme zacat debatu na temu - neoprávnene/bezdôvodne obohatenie.

Spokojnost :)

• široký výber tovarov
    • tovar, ktorý mali na sklade, mi bol doručený do 2 pracovných dní
    • pri každej zmene stavu objednávky mi bol doručený email
    • prišlo mi presne to, čo som objednal, nepoškodené, funkčné, vo farbe, ktorú som si zvolil...... 100 % spokojnosť

Som veľmi spokojný s Vašim obchodom. Ponuka výrobkov prehľadná s dostačujúcim popisom. Komunikácia nastavená tak, aby bol kupujúci dostatočne informovaný. Tovar zaslaný vo veľmi krátkom čase. Naozaj menám čo vytknúť.

• rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Saturn-home.sk

spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradou. Práve preto sa snažíme vždy spraviť maximum pre to, aby zákazník dostal ten najlepší tovar za najnižšiu cenu v čo najkratšom čase. Sme radi, že ste to ocenili! Pevne veríme, že stránky Saturn-homev budúcnosti opätovne navštívite za účelom toho najlepšieho nákupu. Želáme Vám pekný deň, tím Saturn-home.

• Rychlost
    • Chyba slovensky alebo cesky navod.

Zaujal ma výber a samozrejme cena tovaru.Komunikácia vynikajúca.Ďakujem.Dúfam že mi produkt poslúži dlhšiu dobu.S vysávačom som zatiaľ spokojný,trochu ma mrzí že nemá dlhšiu šnúru ale to sa dá nahradiť predlžovákom.

• Prehľadné stránky ponuky tovaru s prijateľnými cenami
    • Pomerne úzky sortiment ponúkaného tovaru

Reakcia obchodu Saturn-home.sk

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme veľmi radi, že sa Vám u nás dobre nakupovalo a budeme sa tešiť, na Vašu ďalšiu návštevu našich stránok. Sortiment na Saturn-home.sk stále rozširujeme o produkty, ktoré by našich zákazníkov mohli zaujať. Príďte na naše stránky opäť v budúcnosti a presvedčte sa o tom! S pozdravom, Saturn Home.

• expresne rýchle dodanie tovaru
    • výborná komunikácia

V piatok podvečer som objednala vysávač a v pondelok ráno bol doma :-)

"Maximum pre každého z Vás!" To je
    našou filozofiou a pozitívne reakcie, akou je tá Vaša, potvrdzujú, že sme si vybrali správne. Ďakujeme a pevn veríme, že pri budúcom nákupe automaticky navštívite stránky Saturn Home. S pozdravom, tím Saturn Home.

• rychle dodanie

Reakcia obchodu Saturn-home.sk

ďakujeme, Vaša spokojnosť je pre nás prioritou. Budeme sa tešiť, keď sa s Vami v budúcnosti opäť stretneme pri ďalšom nákupe. Dovtedy veríme, že Vám zakúpený produkt bude verne a dobre slúžiť. S pozdravom, tim Saturn-Home

Jen zlé že není návod napísané po česky či po slovensky,jen anglický,rusky a ukrajinský a jeste zlé že bolo napísané že spolu s robotom bude zaslaný darček a nebyl jen cukríky.

Reakcia obchodu Saturn-home.sk

teší nás Vaše pozitívne hodnotenie.Návod máme, samozrejme, k dispozícií i v Slovenčine- v elektronickej podobe - a vieme Vám ho kedykoľvek na požiadavku poskytnúť. Malým darčekom boli skutočne myslené cukríky, veď kto z nás si občas nepotrebuje osladiť život?:) Každopádne Vám ďakujeme za Váš nákup i spätnú väzbu a tešíme sa na prípadné opätovné stretnutie. S pozdravom, tím Saturn-Home

• Rychlost vybavenia objednavky
    • Komunikacia
    • Nespozorovala som ziadne

Dobra cena vyrobku, rychle dodanie, dobra komunikacia, telefonicke kontaktovanie po doruceni zasielky, ci je tovar v poriadku.

Reakcia obchodu Saturn-home.sk

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom u nás a našimi službami spokojná. Pevne veríme, že táto skúsenosť Vás presvedčí i k ďalšiemu využitiu našich služieb v budúcnosti, alebo odporučeniu nášho internetového obchodu svojej rodine a priateľom.
    Ďakujeme za prejavenú spokojnosť, Váš Saturn-home.sk

výborný

• Cena, kvalita

• Cena a rýchlosť
    • Nedostatočná propagacia

Oplati sa tu nakupovať

• Nemam cas sa jebat s reklamovanim. Maju stastie, ze nie som z Bratislavy. By som im prisiel ten multifunkcny hrniec SATURN ojebat o hlavu. Odlupnuty "keramicky" povrch a ten synteticky smrad, ktory nemizne po niekolkonasobnom vyvarani. Ako bonus je tam vzdy ten podivuhodny biely prasok vo vode. Z online shopov som uz objednal stovky veci, no toto je prvykrat co mi prislo nieco poskodene. SATURN? Nikdy. Dakujem.

zatiaľ spokojnosť

• Rýchle dodanie, kvalita služieb a komunikácia na nezaplatenie

• Nákup z domova
    • Dobré ceny
    • Široká ponuka
    • Popis tovaru aj fotky zodpovedajú skutočnosti
    • Nezistila som žiadne

Nakupovala som prvý krát a som nadšená. Dodacia doba bola okamžitá, dokonca prišiel mail a aj mi telefonovali. Zvolila som si osobný odber a zamestnanec na odbernom mieste fantastický. Tovar presne ako na fotke a v popise. Rúra pečie výborne.U nás je to síce takmer neznáma značka no rozhodne dobrá a oplatí sa kúpiť. Navyše cena nanajvýš prijateľná. Dávno som sa nestretla s takým dobrým prístupom. Určite odporúčam obchod aj značku.

Obchod doporučujem