• Potrebovala som nový satelitný prijímač a mala som veľké šťastie, že som natrafila na odborníka, ktorý mi poradil a vysvetlil veci, ponúkol pomoc, ak by som ju potrebovala pri spustení prijímača.
    • Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Satelitná technika

Ďakujeme za hodnotenie a nech Vám prijímač dobre slúži.

• Pre nahravanie na ex. disk som potreboval tzv. pin a na poziadavku ani nedpovedali je to neprofesoinalne . ČO TO JE ZA FIRMU

Neprofesionalne

Vážený zákazník,
    telefonicky sme spolu s Vami komunikovali a objasnili Vám všetky skutočnosti, ktoré sa stali. Na základe toho ste prisľúbil, že recenziu opravíte, aby bola pravdivá, no nestalo sa tak. Uvediem preto celú vec na pravú mieru, aby si ostatní zákazníci vedeli vytvoriť vlastnú mienku. Tovar ste objednali z nášho internetového obchodu www.satelitna-technika.sk, tovar Vám bol riadne odoslaný aj doručený do 48 hodín. Po odoslaní ste z našej strany obdržali informáciu, aby ste sa pripravili radšej na obidve varianty dobierky - hotovosť aj platobná karta, no Vy ste mali prichystanú len platobnú kartu. Kuriér UPS mal bohužiaľ pokazený platobný terminál a nevedel od Vás vybrať platbu. Táto skutočnosť Vás dokonale znechutila a na základe nej ste napísali nahnevanú, nepravdivú recenziu . Ohľadom PIN kódu na nahrávanie, my nie sme výrobcom ani dovozcom tohoto produktu a výmysel zasielať PIN kód len na dotaz a platiť následne licenciu len za skutočne odblokované prijímače nie je náš výmysel. Ako som už spomenul, objednávku ste vytvorili na internetovom obchode www.satelitna-technika.sk a teda Váš e-mailový dotaz mal smerovať na kontaktný e-mail tohoto internetového obchodu. Bohužiaľ ste e-mail zaslali niekam úplne inam, no napriek tomu sa k nám dostal a dostali ste odpoveď do 4 hodín od Vášho dotazu. Keďže bol ale z inej e-mailovej adresy, mysleli ste si asi že Vám odpovedá niekto úplne iný. Základom objednávania tovaru cez internet by mala byť aspoň ako taká počítačová gramotnosť a kto ju neovláda, mal by využiť možnosti asistenta nákupu, ktorého máme uvedeného pri vytváraní objednávky.
    Zhrniem to, až na neochotný prístup kuriéra ste si všetky ostatné problémy vytvoril sám a na základe toho nám dávate zlé hodnotenie? Na záver: ČO TO JE ZA ZÁKAZNÍKA? :-)
    S pozdravom Satelitná technika

• Výber tovaru
    • Komunikácia
    • Rýchlosť dodania

Ďakujeme za hodnotenie.

• K predanému tovaru satelitnému tuneru mi boli predávajúcim poskytnuté odborné rady ako postupovať pri inštalácii, a ak náhodou by sa mi vyskytli nejaké problémy s inštaláciou hneď mi predávajúci ponúkol pomoc ( napr: zavolajte, napíšte poradím pri inštalácii). Takže plne doporučujem navštíviť túto predajňu.
    • (Odbornosť, cena, a ešte aj malý darček).

Doporučujem. Nemám čo by som vyčítal.

• Veľmi rýchle doručenie
    • Dobré ceny

• rýchlosť
    • serióznosť

• Starostlivosť o zákaznika
    • rýchle dodanie tovaru

Výborný tovar rýchle doručenie

Ďakujeme za hodnotenie.

• mega rýchle vybavenie objednávky

Ďakujeme za hodnotenie.

• rýchle vybavenie,zaslali tovar s faktúrou v zásielke,dôverujú zákaznikovi,nežiadali úhradu pred zaslaním tovaru

Reakcia obchodu Satelitná technika

Ďakujeme za hodnotenie, na základe našej komunikácie s Vami sme Vás oboznámili, že v súčasnej dobe od zdravotníkov a lekárov nepožadujeme platbu vopred, je pre nás priorita aby ochranné pomôcky a príslušenstvo obdržali čo najskôr.

Spoľahlivosť, rýchle dodanie.

Dobra komunikacia

Ďakujeme za hodnotenie.

Super komunikácia.Pri omylom -zaslaní zlej zásielky my poslali do dvoch dní správnu zásielku.A ako odškodnenie my dali náhradné diaľkové k sat.A okrem toho darček k zásielke baterku a dve ruška.Dakujem.

Reakcia obchodu Satelitná technika

Ďakujeme za hodnotenie, ešte raz sa ospravedlňujeme za zle zaslaný tovar. Nech Vám naše produkty dobre a dlho slúžia.
    S pozdravom tým Satelitná technika

• velmi slusne a ustretove jednanie

Reakcia obchodu Satelitná technika

ďakujeme za hodnotenie a pevne veríme, že druhý kus prijímača Vám bude dobre slúžiť.

• ústretová komunikácia
    • veľký záujem o spokojnosť zákazníka
    • na email odpovedajú aj vo večerných hodinách

• Skvelá komunikácia
    • Spoľahlivosť

Ďakujeme za hodnotenie.

Maximálna spokojnosť. Rýchle doručenie, objednávka vo štvtok 22:30 - zasielka doručená v pondelok 13:00.

Reakcia obchodu Satelitná technika

Ďakujeme za hodnotenie a nech Vám produkty slúžia.