Maximalna spokojnost so sluzbami aj tovarom.

Ďakujeme za hodnotenie .

• Kvalitné čaje za rozumnu cenu

• kvalita

celkovo pekný obchod,kvalitný tovar

ďakujeme za hodnotenie

• široký výber kvalitných čajou
    • nevyhovuje mi o že som si z jedného druhu nemohla objednáť viac kusov lebo som to chcela ako darček

doporučujem

Reakcia obchodu saray.sk

Dobrý deň , v systéme e-shopu bola omylom na uvedený produkt nastavená možnosť "povolené objednať maximálne 1 ks" . Táto chyba bola odstránená . Ospravedlňujeme sa za vzniknutý problém .

• velmi zaujimavy sortiment cajov
    • nenasiel som

objednaný tovar mi nebol doručený

Dobrý deň ,
    vo vašej objednávke sú produkty , ktoré neboli skladom , ale sú na dodanie do 7 pracovných dní . Doba či je tovar skladom , alebo na dodanie je vyznačená pri každom produkte . Na jeden produkt sa čakalo , aby bola vaša objednávka skompletizovaná . Za zdržanie sa ospravedlňujeme , ale keď je pri tovare označené , že nie je skladom ale do 7 dní nie je v našich silách ani možnostiach uvedený tovar zabezpečiť skôr ako za 7 dní .

• rozmanitý tovar a široká ponuka čajov
    • trošku drahší

celkovo spokojná

• ma caje basilur, ktore nikde inde nekupim

inak som velmi spokojna, korektne spravenie, rychle jednanie, urcite objednam opat

Ďakujeme

• Super výber.
    • Asi 5 druhov čajov, ktoré som chcela objednať sú stále nedostupné !!!

Perfektný výber - kvalitné čaje !!!

Reakcia obchodu saray.sk

ďakujeme za recenziu . Bohužial ani my nie sme nadšení , že niektoré čajíky sú aj u našich dodávateľov dlhodobo nedostupné . Nápíšte nám na email o ktoré čajíky máte záujem a ihneď po naskladnení vás budeme informovat .

• mnozstvo cajov, kde nekupite hocikde aza dobre cenz. a tie kava su tiez výborne

vsetkým odporucam. cajiky su super a kavicky tiez

• Vyber cajov, ktore som doteraz nakupovala
    • v CR, nakolko v SR ich nemali.

Odporucam!

ďakujeme za hodnotenie :-) , tešíme sa na ďalší nákup

Dodacia lehota mohla byť kratšia. Čakala som dlhšie, ale dostávala som priebežne maily o stave mojej objednávky. Tiež som dostala ospravedlnenie za zdržanie v podobe starostlivo vybratého darčeka. Ďakujem :)

• je to lacnejšie ako v kamennom obchode
    • dodacia doba by mohla byť kratšia

doporučujem

Reakcia obchodu saray.sk

ďakujeme za hodnotenie , v budúcnosti sa budeme snažiť skrátiť dodacium lehotu .

• Je super

• krasny vyber mydielok aj voni z kazdeho druhu
    • neviem o nicom

Osobny odber dopadol velmi dobre, mila pani dakujem velka spokojnost.

Ďakujeme :-)