• Neskoré odoslanie tovaru
    • Komunikácia

Ak by som niečo objednával, že to potrebujem rýchlo, asi by som hľadal už iný obchod, neskorým odoslaním tovaru ktorý má obchod "skladom" si zlú vizitku robí obchod sám.

• Spolahlivost kvality

• Velmi ochotný a ústretový prístup. Na poslednú chvíľu, ked bol už tovar v preprave, som menila dodaciu adresu a bolo mi promptne vyhovené. Super. Ďakujem

• Rychle dorucenie

• Som spokojný s vybavením mojej požiadavky

Nákup bol v poriadku,rýchle doručenie,bez komplikácií

• Dobre ceny, prehldnost tovaru.

Prvýkrát sa stalo, že ešte tovar po dvoch týždňoch neprišiel, pričom mali všetko na sklade. Ani neoznámili, že im tovar vlastne vypadol.... po telefonickom dotaze. Stane sa, avšak upozorniť sa sluší.

• Perfektná spolupráca a ochota!!!

Odporúčam tento obchod.

Tovar nedorazil a ani som nedostal informáciu o stave objednávky, ktorú som objednal už vyše jedného mesiaca.

• Úplna spokojnosť s pristupom aj s poradenstvom

velka spokojnost

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Rýchla dodávka
    • Dobré balenie voči rozbitiu.
    • Kvalitný materiál v zmysle prezentovaniu na internete.Žiadna lacná napodobenina z Číny.
    • Nikto ma neupozornil,že aj keď tovar zaplatím na dobierku hneď pri dodaní,bude rozdelený na dve dodávky a druhá časť príde neskôr.
    • Nekomunikatívnosť českej operátorky so zákazníkom a jej neochota,resp.nevedomosť odpovedať konkrétne na položenú otázku ohľadom termínu druhej časti dodávky.

Kvalitný tovar,treba zlepšiť komunikáciu so zákazníkom.

• Prvy krat som si objednavala cez Sanitino a bola som velmi spokojna. Objednala -zaplatila a tovar mi bol do par dni doruceny. Po objednani som bola hned prostrednictvom mailu informovana o stave mojej objednavky az do dorucenia.
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Cena výhovujúca
    • Za 20 dni neboli schopný my tovar doručiť. Na stránke majú dobu čakania 14 dni.

• Veľký výber tovaru
    • Výhodné ceny
    • Prehľadný web

Celková spokojnosť s tovarom a rýchlou dopravou

• Výborná komunikácia, ochotný poradiť, rýchle dodanie