• Tovar som nedostal
    • Ziadna komunikacia

Obchod ktory absolutne nekomunikuje so zakaznikom je nedoverihodny

• poškodený obal
    • batéria absolútne nezodpovedá popisu, nie je nastaviteľná

Tovar tu kupujte len ak ste v totálnej nudzi

• dobre ceny
    • nedodrzanie dohody

dorucenie namiesto 14 dni 38 dni bez akejkolvek snahy kompenzovat ich pochybenie!

• rýchle dodanie tovaru bez poškodenia
    • pravidelné zasielanie aktualizácie stavu objednávky
    • pri dodávke sprchovacieho setu nebol priložený návod na montáž. avšak montáž nebola vôbec zložitá, takže nebol s tým problém. neviem, ako to však prebieha pri ostatných tovaroch.

pravidelné zasielanie aktualizácie stavu objednávky

• Viac ako 10 dní neboli schopní dodať tovar ani informovať o jeho stave. Ale hodnotenie obchodu prišlo ako prvé... Otras

Dobrá komunikácia. Nakoľko som v zahraničí, tak nebol problém sa dohodnúť na konkrétnom dátume dodania tovaru, keď som prišiel domov.

• Dva týždne od objednania stále nemám objednaný tovar ani žiadnu reakciu obchodu ohľadne dodania alebo vysvetlenia nedodania tovaru.

Neviem co mám hodnotiť, keďže tovar nemám a nikto mi ani po dvoch týždňoch od potvrdenia objednávky obchodom nevysvetlil dôvod jeho nedodania.

Reakcia obchodu www.sanitdekor.sk

Dobry deň, daný tovar je na objednávku, pri danom radiátore je dodacia doba 4-6 týždňov čo mame na stránke jasne uvedené. Taktiež vás moja kolegyňa informovala o dĺžke dodacie doby .Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme

• Kvalitny tovar,dobra cena a velmi rychle dorucenie!!!

• rýchle reakcie na dotazy
    • prehľadná webová stránka
    • tovar bol doručený bez návodu na montáž a so záručným listom v polštine
    • tovar bol doručený za dlhšiu dobu než bola písomne overená s obchodom - mailom potvrdili 7 dní od potvrdenia objednávky, bolo 15 dní

• Rychlo doruceny tovar.

V tomto obchode som nakúpila prvý krát, som rada, že som tento obchod objavila, ponúka veľmi široký sortiment, je z čoho vyberať, ja som konkrétne hľadala nástennú batériu s ramienkom dlhým od 23-25 cm, v kamenných renomovaných obchodoch mi bolo povedané, že takú veľmi ťažko zoženiem. Tu, vo vašom obchode som našla, čo som potrebovala :-). Stránka je prehľadná, pri výrobkoch uvedené všetky potrebné informácie. Tovar som si dala doviesť, platila som v hotovosti pri prevzatí tovaru. Rýchlosť bola neskutočná, v utorok večer som objednala, vo štvrtok na obed som ju mala v rukách. Jediné, čo ma trochu negatívne prekvapilo, že dopravca nedáva dopredu info, kedy sa tovar dovezie a tak nikto nebol doma, keď on už bol na našej adrese. Ale s pánom sa dalo dohodnúť, aby sa vrátil v dohodnutom čase:-). Veľmi pekne ďakujem, výborný výber, ceny, rýchlosť dodávky. Sme maximálne spokojní, v budúcnosti si určite ušetrím čas hľadaním po obchodoch, rovno sadnem k PC a pôjdem na vašu stránku.

ochota príjemný prístup ku zákazníkom, dobré ceny

• Výrobky vo veľmi dobrých cenách. Tovar bol dodaný bez problémov.
    • Okrem potvrdenia objednávky prakticky žiadna komunikácia a tovar prišiel o 3 dni neskôr. Ale prišiel v poriadku, tak som spokojný. :-)

Obchod má zaujímavý tovar v dobrých cenách, slabší sú v komunikácii a dodržaní dodacích termínov (nakupoval som len raz, tak to možno neplatí všeobecne), ale celkovo je to obchod dobrý. :-)

+pekný tovar
    +cena
    -polsky tovar
    -dlha čakacia doba
    -žiadna komunikacia obchodu
    -tovar bol dodany bez informacie aspon den dopredu

Rychle dodanie

tovar mi nebol dodnes doručený a ani už nemám záujem nakoľko som si bol kupit batériu dnes kedže som ju potreboval namontovať

• +
    • newiem

ako mam niečo posudzovať ked o

tovare ani po tolkých dnoch neviem nič

Dodáno prakticky ihned.

Dobré ceny, rýchle dodanie tovaru.