• Prostedníctvom chatu mi poradili s výberom paličiek na beh a rýchlo mi ich aj doručili. A ďalšia výhoda bola super cena
    • Žiadna.

Dobrý deň, Maťa,

áno, pamätáme si Vás! Ďakujeme krásne za pozitívne hodnotenie :-) Vždy radi poradíme a vykúzlime zákazníkovi úsmev na tvári.
    Už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup.

• splnilo očakávanie

Dobrý deň, Maximus,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie :-)
    Veríme, že sa čoskoro uvidíme pri ďalšom nákupe!

Patrícia

Rýchle dodanie,veľká skala produktov,super zlavy

Dobrý deň, Zuzana,

ďakujeme za 100% a za odporúčanie nášho obchodu! Sme veľmi nadšení, že vnímate náš obchod tak pozitívne a vidíte klady v rýchlosti dodania, veľkom výbere produktov a v cenách.

Promptnost, cena

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Vždy sa snažíme mať tie najlepšie ceny a rýchle vybavenie objednávok. Už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup. :-)

• Fajn ceny

Reakcia obchodu Sanasport

Ďakujeme za super recenziu! Sme radi, že oceňujete našú rýchlosť doručenia a super ceny :-)
    Tešíme sa na Vás pri ďalšom nákupe.

• Spokojnosť

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za 100%! Sme moc radi, že ste s nákupom u nás spokojný :-)
    Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Patrícia

Za mňa veľká spokojnosť , dobré ceny a ani s vrátením tovaru nebol žiaden problém.

Dobrý deň, Maja,

ďakujeme za milé slová. Veľmi si Vašej recenzie vážime a sme radi, že ste s nákupom u nás spokojná :-)

Patrícia

• Ak je akcia tak sa dajú nájsť pekne kúsky za dobrú cenu
    • Veľmi dlhy čas na vrátenie platby,vrateny tovar obdržali pred týždňom (potvrdenie od obchodu), peniaze stále nemám

Dajú sa nájsť pekne sportove kúsky, pri vrátení tovaru si ale treba pripraviť nervy na dlhe čakanie na vaše peniaze

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za recenziu. Sme radi, že ste nakúpili v našom eshope za super ceny.
    Čo sa týka vrátenia platby, v obchodných podmienkach uvádzame, že máme na vrátenie 14 dní. Napriek tomu sú niektorým zákazníkom vrátené peniaze v siedmy kalendárny deň po doručení tovaru na sklad. Pre Vás je siedmy deň dnes, 31.05.2023, poprosíme Vás o strpenie.

• Flexibilita

Dobrý deň, Marta,

ďakujeme za 100%! Sme naozaj flexibilný eshop. Vždy sa snažíme, aby si každý zákazník u nás prišiel na svoje :-)
    Veríme, že sa čoskoro uvidíme pri ďalšom nákupe.

Spokojnosť veľký výber

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za skvelú recenziu! Sme radi, žes te s výberom u nás spokojný a už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup :-)

• Sortiment
    • Komunikácia

Opäť maximálna spokojnosť

Dobrý deň, Marián,

veľmi pekne ďakujeme za skvelú recenziu! Sme radi, že ste s nami vždy spokojný a preto sa už teraz tešíme na Váš ďalší nákup. :-)

Rýchle doručenie

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za recenziu. Veríme, že sa Vám nabudúce nákup u nás bude páčiť na 100%, urobíme pre to, čo bude v našich silách :-)

• Nie sme taký bohatý aby sme si kupovali lacné veci. Tovar je skvelý. Ďakujem

krásne a pravdivé! :-)
    Ďakujeme za skvelú recenziu. Sme radi, že ste s tovarom spokojná :-)

• výber tovaru
    • ceny, akcie
    • rýchle vybavenie obj
    • dostupnost
    • komunikacia

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za super recenziu :-)
    Sme radi, že u nás oceňuejte toľko vecí.
    Tešíme sa na Váš ďalší nákup!

• Skvelý výber
    • Skvelé ceny
    • Super popisy produktov

Skvelý obchod na športové veci. Určite odporúčam všetkými desiatimi

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme veľmi pekne za toľko pozitívnych slov! Vždy sa snažíme vymenované pozitíva dodržiavať a neustále sa v nich zlepšovať :-) Už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup.

Patrícia

Mávajú celkom dobré akcie, len dodanie písali na mnou vybraný tovar 2-5 dní a tovar mi ešte
    na 6ty deň nedorazil.

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme aj za takúto recenziu :-)
    Je nám ľúto, že to nie je plných 100%, pretože dnes ste si tovar prevzali a to je druhý pracovný deň po obdržaní emailu o tom, že sa Vaša objednávka vybavuje. Za dlhšiu dobu prijímania objednávky sa veľmi ospravedlňujeme, kvôli aktuálne platným zľavám máme v sklade mierny sklz. Veríme však, že nabudúce už prebehne všetko podľa Vašich predstáv :-)

• akcie a zľavy
    • doba dodania

Reakcia obchodu Sanasport

ďakujeme za pozitívnu recenziu! Veľmi sa ospravedlňujeme, že dodanie trvalo dlhšiu dobu, budeme sa snažiť o nápravu do budúcnosti. Ďakujeme Vám za nákup :-)

Patrícia

Doručenie tovaru po uvádzanej dobe 4-8 pracovných dní, na 8 pracovný deň som telefonicky volal a bolo mi operátorom povedané že práve odosielajú. Manzelkyn model Under Armour W HOVR Sonic 6-ORG 38 v katalógu pekná tehlová farba v skutočnosti oranžová nie veľmi pekná čo sme boli sklamaní

Reakcia obchodu Sanasport

dodacia doba u nás sa líši podľa dostupnosti tovaru skladom alebo skladom u dodávateľa. Tovar, ktorý je u dodávateľa sa objednáva a preto sa posiela zákazníkovi email, že tovar sa bude doručovať v dlhšom rozmedzí a presne sa toto rozmedzie vyznačí. U Vás to bolo 4-8 pracovných dní. Ospravedlňujeme sa za trojdňové omeškanie, bolo spôsobené zaneprázdnenosťou skladu kvôli prebiehajúcej akcii na našom eshope. Ďalej čo sa týka odtieňu topánok, samozrejme ak nie ste s farbou spokojný, dajú sa topánky vrátiť a keby nám pošlete fotografie odlišnosti farieb, samozrejme by sme tento nedostatok posúdili a obrátili sa na dodávateľa. Vždy je možné všetko riešiť, len treba napísať na náš email :-) Aj tak veľmi pekne ďakujeme za recenziu a za Váš nákup u nás. Veríme, že v budúcnosti budete s našim eshopom viac spokojný, urobíme pre to všetko, čo bude v našich silách.

• Rýchlosť dodania
    • Precízne balenie

Tovar som kúpil vo výbornej zľave, v danom čase bezkonkurenčná cena na internete. Tovar mi prišiel dôkladne zabalený až som mal problém ho odbaliť

ďakujeme za super recenziu! :-D
    Tovar sa vždy snažíme kvalitne zabaliť, aby sa po ceste nepoškodil. Sme veľmi radi, že ste s nákupom u nás spokojný a veríme, že tovar Vám bude dlho slúžiť.

• Výber, zľavy, rýchlosť, prehľadnosť

Reakcia obchodu Sanasport

veľmi pekne ďakujeme za 100%! Teší nás, že na nákupe u nás vidíte toľko plusov. Tak sa vidíme pri ďalšom nákupe! :-)