Som veľmi spokojny

• vyhodna cena!

• rýchla a férová komunikácia
    • priložili aj darček, hoci nemuseli

Obchod vrelo odporúčam :)

Tovar mi prisiel za 2 dni. Vložil som baterky a ovladač ide jedna radost bez akehokolvek nastavovania a je na nerozoznanie od origa.

• Rýchlosť
    • Komunikacia

Všetko prebehlo ok

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

OK

rýchle dodanie, maximálna spokojnosť, dobrá komunikácia

• Rychle dodanie
    • Vyborna cena

• Osobný prístup zamestnancov
    • Ochota pomôcť

Chalani vybavili vsetko k mojej spokojnosti a aj nad mieru... ochota, ustretovaost.. trosku to dlho trvalo, ale to bolo asi sposobene systemom a byrokraciou.. inak super pristup

• Nebol som informovaný o tom že produkt je pripravený na odoslanie. A tiež kuriér neoznámil približný čas dodania.

Reakcia obchodu Samsung Galeria

Dobrý deň. Ospravedlňujeme sa za komplikácie pri dovoze. Informácia od nás neodišla chybou kolegu. Do budúcna si na to budeme dávať pozor.
    Čo sa týka kuriérskej služby tak tam nám bolo potvrdené že SMS správu ráno odosielali na telefónne číslo ktoré bolo zadané v objednávke. Na rovnaké číslo volali aj v čase dovozu. Bohužiaľ približný čas doručenia nie je možné garantovať nakoľko sa vykonávajú aj vynášky a inštalácie spotrebičov a môžu nastať komplikácie ktoré posunú čas doručenia.

• Som spokojný
    • Zatial neviem o žiadnej

Odporúčam

• dobré ceny
    • veľký výber tovaru

• ochotni zamestnanci

Je to darček na Vianoce,zatiaľ ešte nebol rozbalený.Má to byť prekvapenie.Ďakujem za predaj a doručenie tovaru.Prajem pekné sviatky.

• Tovar ani po tyzdni od objednania, bez akejkolvek reakcie obchodu nedorazil
    • Nulova flexibilita a absolutny nezaujem o zakaznika

Cudujem sa spol. Samsung, ze maju taketo obchodne zastupenie, ktore je po kazdej strane horsie ako akykolvej dedinsky obchod. Na kontaktnej linke zamestnava ludi, ktorym je uplne ukradnuta spokojnost zakaznika. Obrovske sklamanie s tym, ze si nikdy v buducnosti v tomto zastupeni nic neobjednam.

Reakcia obchodu Samsung Galeria

Dobrý deň. Po preverení situácie sme zistili že sa jednalo o individuálnu chybu v sklade. Tovar ktorý skladník vydával kuriérovi bol poškodený a kuriér tento tovar odmietol prevziať. Bohužiaľ prišlo k pochybeniu zamestnanca ktorý nám nedal spätnú informáciu o neodoslaní tovaru.
    Mrzí nás vzniknutá situácia. Hneď ako sme sa túto informáciu dozvedeli tak do 24 hodín ste mali tovar doručený. Ešte upresním že o každej zmene stavu objednávky Vám odišiel informačný email.
    Tovar ste objednávali vo štvrtok poobede. Podľa obchodných podmienok tovar expedujeme do 2 pracovných dní. Tovar od nás mal odísť v pondelok. Vy ste nám telefonovali už v nedeľu a vynadali ste nášmu zamestnancovi že iné obchody zasielajú tovar rýchlejšie (obchodné podmienky sú dostupné na našom webe a môžete si ich naštudovať ešte pred nákupom a rovnako sú zaslané pri rekapitulácií objednávky do emailu z ktorého bola uskutočnená objednávka).
    Tovar od nás mal kuriér prevziať v pondelok a doručovať ho v utorok alebo stredu. V stredu sme od Vás dostali informáciu že tovar od nás neodišiel. Obratom sme zaslali druhý kus ktorý ste vo štvrtok o 12:38 prevzali. Kolega sa Vám niekoľko krát do telefónu ospravedlnil a situáciu Vám vysvetlil.

Ešte raz sa v mene Samsung Galérie ospravedlňujem.

Spokojnost,rychlo som nasla co som potrebovala

Kompatibilné s HW-Q70.

Po objednaní a potvrdení o zákupení ,na druhy deň nám bolo oznámené že tovar bol predaní inému .

Reakcia obchodu Samsung Galeria

Dobrý deň. Po preverení situácie sme zistili že ste si objednali vystavený kus chladničky. Objednávka Vám potvrdená nebola (prišlo Vám len email o prijatí objednávky) pretože pár minút pred Vami si ju objednal iný zákazník a nakoľko sa jednalo o jeden jediný vystavený kus tak sme Vám objednávku museli zrušiť. O tomto Vás informoval náš zamestnanec telefonicky a všetko Vám vysvetlil a až po tomto telefonáte sme objednávku zrušili.

Nepovažujeme túto recenziu za opodstatnenú nakoľko neprišlo k pochybeniu z našej strany.