• Bezproblémová komunikácia

Napriek tomu, že tovar nebol doručený kompletný, pri následnej komunikácii s obchodom nebol absolútne žiadny problém. Behom pár dní bola chýbajúca položka doručená spolu s ospravedlnením a drobnými darčekmi v balíčku. Po tejto skúsenosti viem, že v prípade akýchkoľvek problémov s budúcimi objednávkami nebude žiadny problém situáciu vyriešiť a preto obchod odporúčam aj ostatným.

• Dobra komunikacia a expresna dodavka
    • mozno sortiment

Doporucujem nakup v tomto obchode

• Tovar skladom a dobra cena
    • Nema

Spolahlivy obchod, odporucam

• komunikácia so zákazníkom je na veľmi vysokej úrovni (ešte som sa s lepšou komunikáciou nestretol - telefonát v sobotu poobede)
    • maximálna ochota vyhovieť zákazníkovi

Obchod všetkým odporúčam. Ako som spomenul vo výhodách, komunikácia je na vysokej úrovni. Celkovo som s obchodom nadmieru spokojný.

• Schopnost pozhanat tovar co nemali na strankach. Rychla komunikacia cez email s predajcom.

Objednal som 4 spotrebice naraz - varna doska, parna rura, umyvacka a vstavana mraznicka. Z dovodu, ze chcem vsetko naraz sa caka za varnou doskou asi 3 tyzdne na vyrobcu, ale objednal som to v predstihu. Ceny pri danej objednavke upravene k mojej spokojnosti - najnizsie na webe.

Dobrý deň prajem,

Vážime si Vaše hodnotenie a ďakujeme zaň. Ak je zákazník počas komunikácie korektný, ako vo Vašom prípade, vieme sa dohodnúť pri nadväzovaní obchodu kuchynských setov - k spokojnosti zákazníka.

• Neviem,tovar mi nebol doručený
    • Doprava tovaru

Obchod by mal zmeniť prepravcu.

Dobrý deň prajem,

Mrzí nás situácia, ktorá nastala s oneskorením dodania spotrebiča. Prajeme, nech Vám výrobok slúži čo najdlhšie a k Vašej spokojnosti.

• dobrá cena
    • dobrý výber
    • dobrá komunikácia
    • zatiaľ som nezistila

obchod s dobrým sortimentom,cenami a s ochotnou komunikáciou

Dobrý deň prajem,

Úprimne ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vaša hodnotenie nás veľmi potešilo. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup u nás.

• Telofonická komunikácia
    • ochotný personál
    • možnosť prevziať si tovar osobne

Tento obchod mi poskytol možnosť vyzdvihnúť tovar osobne. Pri telefonickom overovaní tejto možnosti som sa stretol s ústretovosťou a ochotou personálu.Utvrdilo ma to v tom, že som si zvolil správny obchod na svoj nákup.
    Odporúčam tento obchod každému.

Dobrý deň prajem,

Za Vaše hodnotenie Vám ďakujeme a sme Vám vďačný, že ste nám prejavili dôveru. Pevne veríme, že sa do nášho obchodu ešte v budúcnosti vrátite.

SALT ELEKTRO

• Realna dostupnost ako uvedena na internete, vynikajuca komunikacia s obchodom, bezproblemova dohoda o dni dodavky.
    • Pouzivaju najlepsiu kuriersku spolocnost - TOPTRANS - vodic Sandtner Peter bol velmi ochotny, pomohol nam s chladnickou (90 kg) az do bytu!!!
    • Chladnicka bola na jednom malom mieste na dverach mraznicky drobne prehnuta - ale to som cital, ze je casta choroba Boschiek, kedze su tensie.

Bol to moj prvy nakup, takze som mal mierne obavy, ale vysledok bol 100%-na spokojnost!

• Objednávka po "prac.dobe"
    • Dostupnosť tovaru a cena!
    • ??

Rýchla a zrozumiteľná komunikácia.Sija

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste spokojný. Ak prídete na východ (či už Sabinovské dni, či iná akcia), navštívte nás :-)

SALT ELEKTRO

s nákupom som bola spokojná, obchod ma presne informoval o stave mojej objednávky, tovar mi bol doručený rýchlo a v poriadku

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Vašu reakciu a prajeme Vám dlhú životnosť a spokojnosť objednaného produktu.

SALT ELEKTRO

• Široký sortiment, výborna komunikácia, proaktívny prístup k zákazníkovi, výborne ceny.

Salt Elektro veľmi odporúčam. Poskytli mi výborný zákaznícky servis. Vysoko oceňujem proaktívny profesionálny prístup obchodu k mojím požiadavkám. Počas celého môjho nákupu ma sprevádzala príjemná komunikácia so zástupcami spoločnosti. Moja objednávka bola vybavená k mojej plnej spokojnosti. V prípade mojich ďalších prípadných potrieb sa určite obrátim opäť na spoločnosť Salt Elektro.

Dobrý deň prajem,

Aj my sa Vám chceme poďakovať za spoluprácu, vďaka ktorej sme spravili obchod. Prajeme Vám mnoho príjemných chvíľ so spotrebičmi. V prípade potreby nás kontaktujte, sme Vám plne k dispozícii.

SALT ELEKTRO

• je to lacnejšie ako v kamenných predajniach

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za recenziu. Prajeme Vám mnoho príjemných chvíľ so zakúpeným spotrebičom.

SALT ELEKTRO

• Cena výrobkov je dobrá.
    • Tovar je na sklade.
    • Žiadne.

Odporúčam.

• okamžitá komunikácia so zákazníkom
    • neviem

v pohode

• výborná komunikácia, príjemné ceny
    • žiadne som nezistil, 100% doporučujem

100% doporučujem

• Problémy s aktualizací nabízených a reálných cen.

Přes problémy s neaktuální uvedenou cenou u výrobku(rozdíl z 999,- na 1400.- Euro!!!) nadstandartní jednání od člověka z eshopu nejen při úpravě ceny (částečná kompenzace neaktuální ceny cca200 Euro) a dopravy(do ČR vyjímečně zdarma). Díky M.C.

som spokojný vrele odporúčam

• Rýchlosť
    • Zatiaľ žiadne

Super nakup

• Ustretovost,prijemna komunikacia,vcasne dodanie tovaru

Pohotova a prijemna komunikacia ci uz telefonicky alebo cez maily...ochota a ustretovost...tovar dodany v dobrom stave,len s jednodnovym meskanim..vrelo odporucam :)