• nemajú tovar ktorý uvádzajú na stránke

• Široký výber veľkostí
    • Objednal som si vec ktorá bola skladom, týždeň čakám a stále nič

Neodporúčam si od nich objednavat veci ak ich potrebujete súrne, ak vám nevadí dlhá čakacia doba tak to je stránka pre vás

• Dobrá cena, kvalitná obuv

• Ziadna
    • Tento dodavatel uvadza na online shope produkty, ktore ale nema vobec skladom. Spravny online shop ma mat naviazane to co ma na stranke aj so skutocnym mnozstvom na sklade. A aj po tyzdni produkt, ktory som chcel kupit, uvedeny stale na online shope, no aj tak ho nema

• Rychle dodanie

Mate neustalou nabidku zbozi ktere nemate chcete to platit izned kartou a pak napisete objednaavka zrusena a penize jsou nekde v nedohlednu!!!!!!!!!!!

Super komunikácia, ústretovosť a rýchle dodanie tovaru. Obchod odporúčam

• komunikatívnosť

nepresné údaje o dostupnosti tovaru

dlha doprava

Ponúkaný tovar na internete, ktorý som si objednal už nemali na sklade.

Tovar mi neprišiel a nikdo má ani nekontaktoval .

Na stranke ponúkali tovar,ktorý nemali.

• 13.06. (nedela) som si objednal tovar, je 20.06. a tovar stale nemam. Vraj v pondelok 21.06.mi pride. Z Ciech mi pride tovar do max.3dni. A odtial za viac ako tyzden. Pomaly sa vyrovnaju objednavkam z Ciny.

Reakcia obchodu SAGANSPORT

Tovar z Vašej objednávky sme Vám odoslali 18.6.. Nakoľko cez víkend kuriérska spoločnosť nedoručuje tovar, tak sa doba dodania predlžila a tovar bol u Vás až 21.6.. mrzí nás táto situácia. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie dodania. S pozdravom tím sagansport.sk

• Rýchlosť

Reakcia obchodu SAGANSPORT

Ďakujeme že sa Vám nákup na našej stránke páčil. Tešíme sa na Váš ďalší nákup. S pozdravom tím sagansport.sk

Trosku dlhsia dodacia doba pri t ovare vedenom na sklade, udajne kvoli odstavke v sklade, ale nejako mi to neponahlalo takze z tohoto pohladu vsetko fajn...

• slušný výber tovaru
    • pomalšia komunikácia
    • produkt uvedený skladom nemajú a následne ponúkajú náhradu

Pomalšia komunikácia, žiadosť o vrátenie peňazí bola spracovaná až po 6 dňoch, ale vrátili, priestor na zlepšovanie tu určite je, držím palce

Reakcia obchodu SAGANSPORT

Dobrý deň, v našom obchode prebieha údržba a vznikajú nezrovnalosti v skladových zásobách. Veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu. Budeme radi ak sa k nám v budúcnosti vrátite a nakúpite.
    Na odstránení chýb stále pracujeme. S pozdravom tím sagansport.sk

Dobrý den.
    Moje objednávka byla vyřízena rychle a
    k me plné spokojenosti.

odporúčam