• Vernostná zľava
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Príjemný personál
    • Žiadna

Reakcia obchodu Rybarske.sk

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie, máme radosť, že ste spokojný. Veríme, že sa k nám vrátite znova.

Rybarske.sk

Velmí dobrá spolupráca rýchle dodanie

• Rychle dodanie

Rybarske.sk

• Komunikácia predajcov so zákazníkom na na najvyššej úrovni kedy su ochotní poradiť a vysvetlit

Jednoznačne najlepší obchod

Rybarske.sk

prehľadný e-shop, odborný personál, rýchle dodanie

Rybarske.sk

• Kvalitne zabalene a rychlost dodania
    • Nic

Tak ako ma byt,vsetko OK

• Všetko mi prišlo.super

Prišlo všetko čo som si objednala, veľmi som sa potešila lebo na druhých inernetových stránkach bolo nedostupné.Ďakujem

Rybarske.sk

• super obchod,bohaty sortiment,dobre ceny,ustretovost,odporucam

• pristup k zakaznikom
    • rychle dodanie
    • komunikacia cez telefon
    • slabo zabalený balik

2krabice bez vyplne,no kupoval som len 4x10kg balenia boilies takze chapem nebolo co poskodiť,tovar bol ok… krabice trocha poskodene ale zato može miestny kurier od GLS…

Rybarske.sk

Všetko na jednotku neni čo vytknúť

Rybarske.sk

• Tovar skladom a rýchle dodanie

• Rychle dorucenie

Rybarske.sk

• velky vyber, vsetko co som potreboval bolo hned skladom a za chvilu som to mal aj pripravene na vyzdvihnutie
    • super ceny, som tu registrovany a nakupujem len tu

• Výborná komunikácia
    • Rýchle dodanie tovaru

Rybarske.sk

• Veľká spokojnosť, rýchlosť dodania tovaru

Celková spokojnosť

Na 1*