• Široký výber
    • Najvýhodnejšie ceny
    • Zľavový systém

Rybársky obchod, ktorý je veľmi dobre naskladnený čo poskytuje široké spektrum výberu pre zákazníka. Ako konkurenčnú výhodu vnímam hlavne ceny, ktoré sú najnižšie na trhu.

Reakcia obchodu Rybarske.sk

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a hodnotenie, máme radosť, že ste spokojný. Veríme, že sa k nám vrátite znova.

Veľmi spokojný tovar doručený do 24 hod

• Rýchle jednanie a dodanie

Rýchle vybavenie a dobrá komunikácia, nestáva sa, že tovar majú na e-shope, ale už na sklade zároveň nemajú.

Vyborne

Rybarske.sk

• Rýchle vybavenie a dobrá komunikácia.
    • Nájde sa tovar, ktorý často už nie je v iných eshopoch. Dobrá cena.

Už som to spomenul vo výhodách.

Rybarske.sk

• Rýchle vybavenie objednávky, niektorý tovar majú a v iných eshopoch nie je , dobré ceny.

Rýchle vybavenie, dobrá komunikácia s obchodom.

• Neviem
    • Rýchle dodanie tovaru
    • Zavádzajúce informácie pre zákazníka

Tovar, ktorý mi bol doručený nezodpovedal tomu, ktorý bo na obrázku v ponuke. Prišiel mi tovar, ktorý iné obchody predávajú skoro o 1/3 lacnejšie. Na tovar som sa ešte pred objednávkou informoval emailom, odpovede som sa nedočkal. Riskol som, nevyplatilo sa = poučenie do budúcna.

Reakcia obchodu Rybarske.sk

Dobrý deň, vašu negatívnu recenziu sme detailne preverili. Súhlasíme, že obrázok daného produktu na našom eshope nebol v najlepšej kvalite a preto mohlo prísť k omylu. Na tom základe sme ihneď fotografiu upravili, aby k danej situácii už neprišlo. Avšak, všetko sme s vami odkomunikovali, odpovedali a mali ste plné právo tovar vrátiť a my by sme vám peniaze ihneď vrátili. Komunikovali ste priamo písomne, aj telefonicky s vedúcim predajne. V prípade ďalších akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať. Ďakujeme za nákup a ďakujeme, že aj vy nám pomáhate zlepšovať naše služby.

• Všetko je ok

• odbornosť

• Rýchle vybavenie

• Som spokojný

Rybarske.sk

K stanu ste nedali návod.

• Výborná komunikácia
    • Široká ponuka tovaru
    • Skladová dostupnosť
    • V obchode som nenašiel žiadnu nevýhodu

• Vždy ochotný personál

• Richlo a profesionálne

Rybarske.sk

Expresne dodaný tovar v požadovanej kvalite. Stručná zrozumiteľná komunikácia o dodávke a prevzatí. Som veľmi spokojný, odporúčam predajcu.

Dodávka tovaru veľká spokojnosť. Ďakujem

• Ok.Super

• Dodanie v poriadku
    • Tovar pelety boli asi tretina rozpadnuté

Reakcia obchodu Rybarske.sk

Dobrý deň, Zdeno. Veľmi nás mrzí vaša negatívna skúsenosť. Pelety, ktoré ste si objednali, k nám chodia z Nemecka originálne zabalené vo vedre, prave pre to, aby neprišlo k ich poskodeniu. Nakoľko je vedro originálne zabalené, tak my ho nemôžeme kontrolovať. Ak sa ale už aj v tomto prípade niečo naskytne, mali ste nám pelety odfotiť a reklamovať, tovar by sme vám samozrejme vymenili. V prípade potreby sa neváhajte ozvať. Ďakujeme.