Môj najobľúbenejší obchod,skvelá,kvalitná kozmetika a ukážkový prístup personálu.Nakupujem pravidelne už niekoľko rokov a vždy som bola spokojná.Oceňujem darčeky k nákupu,tie vždy potešia.

• Rýchla komunikácia

• Bleskové dodanie, krásne balenie, milý darček, k nákupu

Objednávala som už viac krát, vždy moja veľká spokojnosť

• Rýchle spracovanie a zaslanie objednávky

vyborne

• Obchod som kontaktovala najprv prostredníctvom instagramu, kde mi veľmi ochotne pomohli vybrať odtieň. Doručenie tovaru bolo prekvapivo rýchle a dokonca som dostala aj dva darčeky :). Čo sa týka produktov, som maximálne spokojná, predtým som používala vždy vyššiu radu dekoratívnej kozmetiky ale nikdy som nemala tak krasnu pokožku po nanesení podkladovej bázy, make up-u a pudru. Za mňa veľká spokojnosť. Určite ostávam pri značke korff a budem ju len dopĺňať svojimi predchádzajúcimi obľúbenými produktami.

• vždy majú čo potrebujem

• super rychlost, kvalita a vzdy mila pozornost

odporucam

Velmi rychle dodanie a vzdy je v balicku pribaleny darcek.velka spokojn ost

• *****

• Rýchlosť

veľmi korektný prístup k objednávkam

• Rýchle dodanie a rýchla spätná väzba komunikácie
    • Ako vždy veľká spokojnost

• Všetko prebehlo bez problémov, objednávka prišla krásne zabalená, k nákupu som obdržala hodnotné vzorky produktov. Objednávka bola vybavená veľmi rýchlo.

• Komunikacia
    • Rychlost

• škoda, že nie je možný osobný odber aj v rámci BA, myslím si, ak by rozšírili na BA distribúciu alebo aj miesto predajné, mohli by byť úspešný.

Reakcia obchodu Royal Group

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za reakciu.
    Produkty korff už nájdete aj v Bratislave, lekáreň Alexandra, Rázusovo nábrežie 6.
    V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať

• Rýchlosť dodania, všetko v poriadku

• Veľmi dobrý prístup, rýchle doručenie, kvalitne vyrobky

V obchode je napisane na sklade a potom mi aj tak zrusia objednavku. Som sklamana.

Reakcia obchodu Royal Group

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za reakciu.
    U nás v e-shope ste dané produkty už nenašli. Zobrazilo Vám ich cez Google vyhľadávač (prípadne obrázky) ešte sme sa s tým nestretli, aby bolo možné zakúpiť niečo, čo už pár rokov v ponuke nemáme.
    Mrzí nás to, ale keď tovar nieje na sklade, nemali sme inú možnosť, ako objednávku zrušiť. Z toho dôvodu sme Vám hneď (do pár minút) aj napísali, že tovar dostupný nieje a objednávka bude zrušená. Platbu ste si vybrali na dobierku, teda ste nečakali ani na vrátenie úhrady.
    Urobili sme maximum, čo bolo v našich možnostiach.
    Ďakujeme za Váš čas.
    Želáme pekné sviatky.