Bezproblemove a rychle vybavenie objednavky. Tovar presne podla popisu sedi k modelu auta.

Odporúčam, rýchla a ústretová komunikácia

Rýchlosť, dobrá komunikácia..

Po objednani tovaru skladom som po dvoch tyzdnoch obdrzal informaciu, ze dodavatel tovar predsa len nema a po dalsom viac ako tyzdni bol pripraveny na vydaj nahradny tovar. Po prichode na predajnu mi ale povedali, ze tovar nevedia najst. Vysledok je ze po 30 dnoch od zadania objednavky tovar nemam, zima sa pomaly konci a rohoze (ktore musim kupit inde) mi uz teraz budu akurat tak na...

• Veľa vecí skladom. Rýchle vybavenie objednávky. Osobné vyzdvihnutie je super. Kvalitný tovar od renomovaných výrobcov.

Zatiaľ som nenašiel nič.

Všetko v poriadku. Takže OK.

• Profesionálny prístup, široký výber

• Spokojnosť

• Moznost osobneho odberu
    • Pri tovare napisany vyrobca

Objednany tovar - rohoz do kufra nebol skladom v presnej specifikacii (obrys auta na vanicke) tak ma obchod kontaktoval, ci si zelam stornovat objednavku, alebo zaslat identicku rohoz iba bez obrysu auta. Po odkomunikovani bol tovar pripraveny na druhy den. Spokojnost, obchod odporucam.

Prijatelna cena richle dodanie

Objednané, doručené. Spokojnosť.

• POTEŠILA MA RÝCHLOSŤ DORUČENIA.-DNES U VÁS OBJEDNÁVAM AJ NA DRUHE AUTO !!!

• Rychle vybavenie objednavky, dobra komunikacia super cena
    • Objednany tovar uz nepredavali bol mi ponuknuty nahradny ale za cenu toho co nemali . v mojom pripade slo len o 50 centov. nieje to kritika len upozornenie obchodu aby si dali na to pozor. ak zmenia tovar je na mieste zmenit aj cenu ak sa nedohodnu s kupujucim inak

• Neochota kuriera zaplatil som si dopravu domov kurier ze nestiha povedal ze mi to da do zasielkovne.

Objednávala som prvý krát,ale som veľmi spokojná.
    Tovar bol doručený v poriadku,pekne zabalený.

objednane pred dvomi možno tromi týždňami, mali ma kontaktovať telefonicky a stále nič takže ani sa nedá povedať ze neodporúčam ale v skratke totálny nespolah až neviem ci stránka nie je fake...

Rychla komunikacia,aj dodanie bola som spokojna,obchod odporucam

• Osobný odber v BA

Výborná komunikácia,tel. ma obchod informoval o termíne dodania tovaru na sklad.

• rychlost dodania
    • sortiment

Rohož mi došla, ale nie je úplne presne ako kufor môjho auta, nakoľko som objednával presne podľa typu môjho auta.