• Rýchla komunikácia

• rychle dorucenie ok

• super akcie
    • bonusy k produktom
  • nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 2 mesiacmi

Všetko prebehlo tak, ako malo.

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 3 mesiacmi

Výborna skúsenosť pomohli s otazkami.Vrelo odporúčam.

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 4 mesiacmi

• Mávajú dosť dobré výpredajové zľavy
    • Zakúpený notebook skoro 50% zľava
    • Dostanete vždy zdarma nejaké menšie aj väčšie veci (tričko, taška k ntb, atď.)
    • Rýchly dovoz, poštovné pri danom ntb bolo 1€
    • Žiadne

Pár mesiacov som hladal dobrý notebook s optimálnym pomerom cena/výkon. Náhodou som narazil na notebook ktorý mali vo výpredaji s 980m a i7 6700k za 912€. Vynikajúca cena v porovnaní s dnešnými notebookmi. Dostal som k tomu zdarma 240GB SSD, hru Forza, tričko, myš ASUS ROG a tašku pre notebook. Pre mňa vynikajúca kúpa, k tomu rýchly dovoz a lacné poštovné.

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 6 mesiacmi

• perfektný prístup k zákazníkom
    • prehľadné stránky
    • zaujímavé služby navyše + darčeky
    • ochotní dohodnúť sa zo zákazníkom
    • široká ponuka Asus Rog produktov
    • Momentálne nenachádzam žiadnu

Na všetky otázky, ktoré som mal ohľadne svojej objednávky, som následne dostal perfektné profesionálne odpovede. Viedol som komunikáciu s majiteľom obchodu, ktorý mi ochotne odpísal aj počas marodky a snažil sa dohodnúť tak, aby som ja ako zákazník bol maximálne spokojný. S majiteľom obchodu sme sa pekne dohodli na sobotňajšom doručení a v sobotu bola objednávka naozaj dodaná. Po príchode objednávky som si všetko poskúšal a zatiaľ všetko krásne funguje a bolo dodané na jednotku.
    Je vidieť, že tomuto obchodu ide hlavne o to získať si zákazníka profesionálnym prístupom a veľmi oceňujem takýto prístup.
    Odteraz Asus ROG výrobky nakupujem len z ROGSHOP-u.

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 5 mesiacmi

• Skvelá komunikácia
    • Darčeky k nákupu
    • Rýchle doručenie
    • Dobré ceny

S obchodom som veľmi spokojná, komunikácia prostredníctvom mailu bola rýchla a bezproblémová, predajca dokonca raz zavolal aby sa uistil o nejakých zmenách. Cena zakúpeného notebooku až o 100-400€ nižšia ako u iných predajcov + nechýbajú darčeky k nákupu. Určite odporúčam.

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 7 mesiacmi

• Ochota ,schopnosť poradiť ,darčeky pri kúpe
    • Nevýhoda žiadna

Tovar som si osobne prevzal ,predávajúci tovar predviedol ,rýchlosť objednávky ,parkovanie v PD v areáli firmy zadarmo ,,som prijemne prekvapený z tejto predajne a eshoopu

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 7 mesiacmi

Objednal som si Graficku kartu, po tyzdni mi familiarne napisali ze vraj ci "chcem" zvysili sme cenu iba o 100eur.......

Reakcia obchodu ROGSHOP.SK

familiárne? proste bitcoinové šialenstvo pokazilo trh s grafikami, ktoré sú vypredané celosvetovo a nedá sa vôbec s nimi obchodovať a keď nám prišlo pár nových kusov v aktuálnej trhovej cene, ponúkli sme férovo všetkým zákazníkom, čo ich mali objednané, že sa naskladnil obmedzený počet kusov v novej cene a do 30 minút všetky zmizli, takže chápem zákazníkove sklamanie, ja tiež nie som z tejto situácie vôbec nadšený, ale proste zrazu si zákazníci objednávajú desiatky kusov grafík naprieč všetkými eshopmo, píšu požiadavky na mail na 100-200ks alebo aspoň 50ks a niekto si naivne myslí, že si objedná grafiku, keď nie sú nikde na svete a my mu ju zázračne dodáme? tak len dovysvetlenie príspevku zákazníka, nie sme dokonalí, ale mrzí ma, ak niekto niečomu nerozumie a potom napíše do vetra hodnotenie. za eshop rogshop.sk ivan sýkora (ivan@isso.sk)

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 8 mesiacmi

• Dobre ceny
    • Prehladna stranka
    • Vyborna komunikacia
    • Rychle dorucenie
    • Maly vyber

Som velmi spokojny s rychlim dorucenim a ustretovym jednanim,odporucam.

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 8 mesiacmi

• S týmto obchodom mám len tie najlepšie skúsenosti. Poradia, doporučia to najlepšie, prípadne zostavia zariadenie Vám na mieru. Ja osobne som viac krát telefonicky riešila môj výber a vždy boli ústretoví a poradili mi. Teraz sa tešíme zo skvelého ROG notebooku.
  • nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 9 mesiacmi

rychle vybavenie + darček

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 9 mesiacmi

• Osobní komunikace, po chatu po předchozím kontaktu poskytl obchodník nadstandardní asistenci s objednáním konkrétního kusu v eshopu.
    • Vlastní atraktivní konfigurace notebooků, které jinde nejsou.
    • Doručení do ČR za výhodnou cenu.

Na krabici celé zásilky nebyla originál (značená) páska podle které by šlo poznat neporušenost zásilky při převzetí (naštěstí žádný problém nebyl).

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 10 mesiacmi

• Urcite odporucam vsetkym.skvela komunikacia,pomoc pri doruceni...urcite budem objednavat znova :)
  • nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 1 rokom

• Osobný kontakt, ľudský prístup, hľadanie záujmu a potrieb zákazníka a nie za každú cenu predaj niečoho, čo treba zo skladov vypredat za každú cenu. Ochota, odbornosť, ľudskosť, ústretovosť, dobrý prehľad a znalosti a všetko možné, čo v Alze alebo iných megaobchodoch a reťazcoch nenájdete. Som veľmi rád, že som konečne po dlhom čase našiel obchod s veľkým "O", aj keď len na málo m2 podlahovej plochy.
    • Herný kútik.
    • Možnosť vyskúšať si osobne notebook.
    • Škoda, že takýto podobný obchod nemáme v Leviciach a ani okolí aspoň do 50 km.
    • Servisnému technikovi , ktorý mi pripravoval notebook, som sa iba ťažko a po dlhom čase počas dňa vedel dovolať. Neprítomnosť,
    • obed, Nedvíhal Chýbali základné skúsenosti s OS Linux.
    • Nie je otvorené v sobotu, ale majiteľ prišiel v sobotu v dohodnutý čas, notebook predviesť a odovzdať ho.

Maximálne odporúčam.
    Toto v bezduchej Alze, do nekonečna reklamovani v TV a inde Nay a pod. nezažijete !!!!
    Škoda, že som nevedel o nich skôr.
    Dúfam, že ma. nesklamú.
    Pokračujem v nakupovaní notebookov
    a príslušenstva u nich ďalej.

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 1 rokom

• bonus k tovaru a prezenty
    • kompletná inštalácia programov a možnosť voľby
  • nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 1 rokom

• Špecializovaná predajňa pre ROG (skúsenosti personálu s danou značkou)
    • Najnižšie ceny na trhu za ponúkaný tovar
    • Množstvo bonusov, zliav a výhod k nákupu
    • Bezproblémová a rýchla komunikácia s obchodom
    • Ochota a technická zdatnosť personálu v každom ohľade
    • Kamenná predajňa môže byť pre niekoho dosť od ruky (záleží od toho kde bývate)

S obchodom som veľmi spokojný. Organizácia objednávky bola bezproblémová. Personál obchodu bol veľmi ochotný pri celej komunikácii a schopný odpovedať na všetky moje technické aj netechnické otázky, príp. riešiť danú situáciu prontne a odborne.
    Výhodou obchodu je tiež najnižšia cena daného tovaru na trhu (nakoľko sú autorizovanou predajňou ASUS na Slovensku) a množstvo výhod/služieb, ktoré k nákupu ponúkajú. Najviac ma potešila možnosť nechať si notebook skontrolovať technikom priamo na predajni ešte pred odoslaním zásielky, kedy vám skontrólujú korektnosť jednotlivých funkcionalít zariadenia a nainštalujú OS a užitočné aplikácie, pričom táto služba je ZADARMO. Je to veľká výhoda hlavne pre ľudí, ktorí si zariadenie nemôžu prísť prevziať a skontrólovať osobne.

Maximálna spokojnosť

• Rýchlosť