• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 3 týždňami

Dá sa im zatelefonovať a sú veľmi ústretoví. Úplná sookojnosť. Ďakujem.

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 2 mesiacmi

• skvelé doplnkové služby k zakúpeným produktom
    • ústretovosť a intenzívna komunikácia
    • najlepšie ceny produktov danej značky
    • darčeky a výhodné ceny doplnkového tovaru
  • nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 3 mesiacmi

• Komunikácia
    • ochota personálu
    • dodanie

S takýmto prístupom som sa ešte v žiadom eshope nestretol o zásielke som bol riadne informovaný keď bolo treba zavolali a navrhli alternatívy žiadne nekonečné vypisovanie mailov a zdržiavanie určite tento obchod odporúčam. Po dohode doručili tovar aj v sobotu.

• rýchle dodanie

seriozny prístup predajcu..hned ma kontaktoval aj telefonicky a na další den bol tovar doručený bez problémov

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 4 mesiacmi

• rychle dorucenie,ochotni personal vsetko OK
  • nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 4 mesiacmi

• V popise klávesnice mali uvedené ako switche len Cherry MX RGB, tak som tam zavolal s otázkou akej farby tie switche sú. Pán pri telefóne to žiaľ nevedel (klávesnicu nemali priamo v kamennom obchode, ale na externom sklade, takže sa nemohol ísť pozrieť), ale okamžite - bez akejkoľvek nutnosti ho o niečo prosiť (čo býva na slovenských hotlinách často nutné) sa ponúkol že kontaktuje Asus a dá mi vedieť (ponúkol mi dokonca možnosti - telefonicky, SMS alebo email...poprosil som ho o poslednú alternatívu). Do pol hodiny mi prišiel email obsahujúci farbu switchov (RED), s možnosťou zohnať do 2-3 týždňov aj BROWN ale len s US layoutom. Keď som sa pozrel na ich stránku, už to tam bolo u/opravené. (Dokonca aj na Heureke).
    • Ceny sú bezkonkurenčné, stránka obsahuje výzvu ozvať sa im ak ste niekde našli lepšiu cenu. Všetko prebehlo príkladne rýchlo. Ochota 10/10. Na chate boli ešte minimálne dve hodiny po záverečnej.
    • Klávesnica síce kvôli logistickej chybe trochu meškala - ale pohodlne to stihli do dvoch pracovných dní ako je uvedené na stránke, inak by to stihli za menej ako 24 hodín (zo skladu ju poslali k nim do kamennej predajne, nie ku mne :)), ale okamžite ma o chybe informovali a ospravedlnili sa.
    • Klávesnica má najnižšiu cenu z obchodov na Heureka (aj teraz, keď pripočítate poštovné ktoré si účtuje konkurencia), doprava zadarmo, darček podložka pod myš - ASUS Cerberus Speed gaming pad, jediný obchod na Heureka s CZ/SK layoutom (všetky ostatné obchody ponúkajú len CZ layout) a kto ako ja hľadal mechanickú klávesnicu s SK layoutom vie, že ich je ako pravého šafránu na trhu.
    • Vždy radšej podporím zapálených expertov (aj keby mali mať vyššie ceny - opak je pravdou) ako anonymného, beztváreho, nekompetentného giganta (Alza).

O ničom neviem.

• Rýchla komunikácia
    • Ochotný personál
    • Vedia poradiť a riešia problémy cez mail aj mimo pracovnej doby a aj po 22:00

• rychle dorucenie ok

• super akcie
    • bonusy k produktom
  • nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 6 mesiacmi

Všetko prebehlo tak, ako malo.

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 7 mesiacmi

Výborna skúsenosť pomohli s otazkami.Vrelo odporúčam.

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 7 mesiacmi

• Mávajú dosť dobré výpredajové zľavy
    • Zakúpený notebook skoro 50% zľava
    • Dostanete vždy zdarma nejaké menšie aj väčšie veci (tričko, taška k ntb, atď.)
    • Rýchly dovoz, poštovné pri danom ntb bolo 1€
    • Žiadne

Pár mesiacov som hladal dobrý notebook s optimálnym pomerom cena/výkon. Náhodou som narazil na notebook ktorý mali vo výpredaji s 980m a i7 6700k za 912€. Vynikajúca cena v porovnaní s dnešnými notebookmi. Dostal som k tomu zdarma 240GB SSD, hru Forza, tričko, myš ASUS ROG a tašku pre notebook. Pre mňa vynikajúca kúpa, k tomu rýchly dovoz a lacné poštovné.

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 9 mesiacmi

• perfektný prístup k zákazníkom
    • prehľadné stránky
    • zaujímavé služby navyše + darčeky
    • ochotní dohodnúť sa zo zákazníkom
    • široká ponuka Asus Rog produktov
    • Momentálne nenachádzam žiadnu

Na všetky otázky, ktoré som mal ohľadne svojej objednávky, som následne dostal perfektné profesionálne odpovede. Viedol som komunikáciu s majiteľom obchodu, ktorý mi ochotne odpísal aj počas marodky a snažil sa dohodnúť tak, aby som ja ako zákazník bol maximálne spokojný. S majiteľom obchodu sme sa pekne dohodli na sobotňajšom doručení a v sobotu bola objednávka naozaj dodaná. Po príchode objednávky som si všetko poskúšal a zatiaľ všetko krásne funguje a bolo dodané na jednotku.
    Je vidieť, že tomuto obchodu ide hlavne o to získať si zákazníka profesionálnym prístupom a veľmi oceňujem takýto prístup.
    Odteraz Asus ROG výrobky nakupujem len z ROGSHOP-u.

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 9 mesiacmi

• Skvelá komunikácia
    • Darčeky k nákupu
    • Rýchle doručenie
    • Dobré ceny

S obchodom som veľmi spokojná, komunikácia prostredníctvom mailu bola rýchla a bezproblémová, predajca dokonca raz zavolal aby sa uistil o nejakých zmenách. Cena zakúpeného notebooku až o 100-400€ nižšia ako u iných predajcov + nechýbajú darčeky k nákupu. Určite odporúčam.

• Ochota ,schopnosť poradiť ,darčeky pri kúpe
    • Nevýhoda žiadna

Tovar som si osobne prevzal ,predávajúci tovar predviedol ,rýchlosť objednávky ,parkovanie v PD v areáli firmy zadarmo ,,som prijemne prekvapený z tejto predajne a eshoopu

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 1 rokom

Objednal som si Graficku kartu, po tyzdni mi familiarne napisali ze vraj ci "chcem" zvysili sme cenu iba o 100eur.......

Reakcia obchodu ROGSHOP.SK

familiárne? proste bitcoinové šialenstvo pokazilo trh s grafikami, ktoré sú vypredané celosvetovo a nedá sa vôbec s nimi obchodovať a keď nám prišlo pár nových kusov v aktuálnej trhovej cene, ponúkli sme férovo všetkým zákazníkom, čo ich mali objednané, že sa naskladnil obmedzený počet kusov v novej cene a do 30 minút všetky zmizli, takže chápem zákazníkove sklamanie, ja tiež nie som z tejto situácie vôbec nadšený, ale proste zrazu si zákazníci objednávajú desiatky kusov grafík naprieč všetkými eshopmo, píšu požiadavky na mail na 100-200ks alebo aspoň 50ks a niekto si naivne myslí, že si objedná grafiku, keď nie sú nikde na svete a my mu ju zázračne dodáme? tak len dovysvetlenie príspevku zákazníka, nie sme dokonalí, ale mrzí ma, ak niekto niečomu nerozumie a potom napíše do vetra hodnotenie. za eshop rogshop.sk ivan sýkora (ivan@isso.sk)

• Dobre ceny
    • Prehladna stranka
    • Vyborna komunikacia
    • Rychle dorucenie
    • Maly vyber

Som velmi spokojny s rychlim dorucenim a ustretovym jednanim,odporucam.

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 1 rokom

• S týmto obchodom mám len tie najlepšie skúsenosti. Poradia, doporučia to najlepšie, prípadne zostavia zariadenie Vám na mieru. Ja osobne som viac krát telefonicky riešila môj výber a vždy boli ústretoví a poradili mi. Teraz sa tešíme zo skvelého ROG notebooku.

rychle vybavenie + darček

• nakúpil v obchode ROGSHOP.SK pred 1 rokom

• Osobní komunikace, po chatu po předchozím kontaktu poskytl obchodník nadstandardní asistenci s objednáním konkrétního kusu v eshopu.
    • Vlastní atraktivní konfigurace notebooků, které jinde nejsou.
    • Doručení do ČR za výhodnou cenu.

Na krabici celé zásilky nebyla originál (značená) páska podle které by šlo poznat neporušenost zásilky při převzetí (naštěstí žádný problém nebyl).