Neviem co sa deje, tovar nedorazil a peniaze mi neboli vratene

• Vôbec nekomunikuje, tovar nedodany, neviem v akom stave je objednávka. Objednane druhýkrát, peniaze mi nevrátili. Podvodná stránka

PODVOD! Nič neobjednávajte a neplaťte!

Tovar nedoručený!!!
    Obchod nemá žiadnu komunikáciu so zákazníkom, žiadny mail na potvrdenie objednávky, žiadne dvíhanie telefónu, žiadna odpoveď na telefonát, no a nakoniec tá drzosť na ohodnotenie spokojnosti s obchodom. To nemá obdobu...

Ani nereagovali na moju objednavku

Tento obchod je jeden veľký podvod, ktorý treba nahlásiť polícii. Tovar je zaplatený, žiadny mi neprišiel, telefón nefunguje a na email nikto neodpovedá.

• mŕtvy e-shop

Po niekolkych dnoch som si uvedomil, ze mi neprislo potvrdenie objednavky. Vyskusal som vytvorit dalsiu a rovnaky vysledok. Nastastie som dal platbu na dobierku, tak to robim vzdy pri neznamych e-shopoch, takze mi je jedno ze e-shop je mrtvy a nefunguje.

• Na moju objednávku som nedostala žiadnu odpoveď ,žiaden mail ani tovar.

Obchod nereaguje na nič. Písal som im aj email a nič. Neviem vôbec čo je s objednávkou. Je to o ničom. Hanba

• Nesplnenie dodacej lehoty bez akehokolvek upozornenia

Tovar som objednala, zaplatila a po týždni mi tovar stále nebol doručený, ani písomne ma predajca nekontaktoval, že tovar doručí neskôr, pričom na stránke je uvedené, že tovar doručí za 1-3 pracovné dni

Tovar mi ešte neprišiel a vôbec som nou nekomunikuje.

Žiadna komunikácia,nedvihaju telefón, nereagujú na maily, nedodržujú dobu dodania tovaru

• Žiadna komunikacia

Neodvíjajú a ani nepodpisujú, tovar pravdepodobne ani nemajú našťastie objednané na dobierku takže ďalej necakam

Tovar nedodali, na e-mail neodpovedajú.

• Objednávka skončila potvrdením na stránke, neprišiel ani len potvrdzujúci mail, našťastie som zvolila dobierku

• zavádzanie, tovar SKLADOM doručenie do 48hodín a v skutočnosti prešlo 11 dní a tovar ešte ani oni nemajú lebo ho museli objednať čiže stále čakám - hlavne že prišiel heureka dotazník spokojnosti
    • informovanosť o meškaní objednávky žiadna - volaj si sám

nikdy viac...

Hoci bol tovar označený, že je skladom, nedorazil ani po týždni od objednania. Po urgencii ma pracovník ubezpečil, že tovar na druhy deň posiela. Tovar nikde, vyhnite sa oblúkom tomuto e-shopu !!!

Objednala som tovar, vyplatila som , a nedostala som tovar.