Tovar prišiel do 10 pracovných dní, (14 normálnych), veci vyzerajú, ze sú originál nie fake

• zjavne už nefungujuci.

Tovar som si objednal pred 16 dnami. Dodnes mi nebol doruceny, a predavajuci nekomunikouje, neodpoveda na e mail. vrelo nedoporucujem.
    zla skusenost. Po 14 dnoch cakania , som si tovar objednal u ineho obchodnika.

Na daný tovar bolo písané, že je dostupný skladom a doručenie bude do 10 dní, po 16 dňoch žiadna reakcia obchodu ani na otázku či mám rátať z doručením tovaru...

• Ziadne informacie o dodavke

Mam z takych e-shopov zly pocit, cakate tovat, ziadne info, ani oznam o zruseni objednavky

Absolutna ignoracia zo strany obchodu, tovar nedoručeny ani v druhom termine, mesiac a pol čakam na tovar, ktory slubuju do 10 dni a nič, ani len maly emailik, že čo sa objednavkou deje. S tohto obchodu už nikdy viac žiaden tovar...

Potvrdenie a odoslanie objednávky po 8-mych dňoch, po ďalších 17-tich dňoch stále nedoručené, takže neviem posúdiť a na email o tomto hodnotení sa zatiaľ nemôžem vyjadriť, upravím až tovar príde.

• Komunikácia nulová, tovar mi nebol vôbec doručený a na môj mail, či ho ešte dostanem som nedostala žiadnu odpoveď. Jednoznačne neodporúčam.

• Dobrá informovanosť ohľadom doručenia tovaru
    • Dodržanie termínu doručenia, keďže doručenie bolo do 10 dní

Obchod neodporúčam , pred dvoma mesiacmi sme objednávali tovar ktorí mal prísť do 10 dni , keď sme objednávku preverovali po mesiaci bolo nám napísané že nám príde do ďalších 10 dní , od vtedy prešiel mesiac .

• Po mesiaci vám pošlu email, že vám stornuju objednávku.

tovar bol doručeny, len škoda že obchod mi dal až po týždni vedieť že niektoré veci nie su k dispozícii, nechapem preco ho potom vôbec ponuka na stranke...

• Ceny.
    • Nie správne fungujúci web.

Odporúčam. Už som objednal po druhýkrát.

• Top obchod!

Top obchod,max.spokojnost.Urcite odporucam!!!

• Všetko prišlo v poriadku, dodacia lehota dodržaná

• rýchlosť dodania

sice to ze Slovenska do Plzně trvalo dlouho,ale píší to,tak s tím člověk počítá,jinak v pohodě

• Dobrá komunikácia, prijateľné ceny.

Dlhšia čakacia doba

Bol mi dodaný úplne iný tovar aký som si objednala a aj keď mi tvrdili,že tovar mi vymenia, zatiaľ sa tak nestalo.

• Uplna katastrofa
    • Dobrý deň. Chcem Vás upozorniť na nekalé praktiky tohto eshopu Ritavita. Ked reklamujete topánky v hodnote 108 eur značky Guess tak ako v mojom prípade neuznaju vám reklamáciu a posúdia len nejaký laici ktorý tam sedia že neuznaju reklamáciu tak Vám ju neuznaju. Žiadala som ich aby mi poslali topánky na znalecky posudok. Neurobili to a držali mi moj tovar 40 dni u seba len tak Dovolať som sa nemohla týždeň a nereagovali na maily. Podala som podnet na SOI aby viac neokradali ľudí. Ludia nenechajte sa oklamať od takejto firmy Ritavita ako oklamali a okradli mňa. Nikdy viac. Neodporučam v žiadnom prípade.

Uplna katastrofa

• Prehľadnosť eshopu