Dlhé čakanie na tovar

• dobrá cena
    • neviem

som spokojná aj nadalej si budem tovar objednávať

• kamenne predajne v bratislave
    • vyssie ceny v predajni ako cez e-shop

celkom dobra drogeria, maju asi vsetko, co sa do drogerie aspon trosku hodi, ale ten e-shop im asi celkom nevysiel.
    Objednavka 13.1., e-mail o prijati objednavky 16.1. a do 24.1. ani e-mail ani sms, nic. Udajne im dodavatel nedodal tovar, info osobne na predajni. Nuz, co? Ponukaju, co realne nemaju.

• Ziadne
    • Tovar po datume expiracii. Z produktov pozmazavany datum. Pani predavacka starsia, chudsia kazdemu len slubuje ze tovar pride a mozte cakat aj mesiac a stale nic.
    • Tristvrte tovaru z letaku nemaju tak neviem naco maju letakove akcie. A ked si porovnate akcie v Tescu alebo podobne, su tam lacnejsie produkty ako ked ma Retrogeria akcie. Strasne predrazeny tovar. Kolkokrat im cena nesedi s tym co maju na cenovkach. Neporiadok na predajni. Ked sa spytate nech vam ukazu spiralu na mihalnice tak na vas pozeraju a nevedia vam poradit. Volaju druhu predavacku, ta zas tretiu a vsetky sa len prizeraju.
    • Prazdne regale.
    • No hroza, jedna velka katastrofa.

Uz tam viac nakupovat nepojdem
    Zly pristup

• tovar po záruke, drzá, tupá predavačka

ak ste masochista alebo vymleté lajno z tajnej služby - hor sa nakupovať!

• cena, rýchlosť dodania

top

OK

• rýchlosť

doporučujem

• Osobny odber zadarmo
    • Sortiment a ceny
    • Strom produktov na stranke by mohol byt prepracovanejsi

• Operatívnosť,komunikatívnosť a rýchla dodávka objednaného tovaru.Dobrý

Dobrý

• odber v BA
    • prehladnost stranky

• dobré ceny
    • osobný odber nemusí byť dostupný pre každého

dobrý obchod
    odporúčam

• Majú tovar, ktorý nebol k dispozícii nikde inde - obrovské plus

• Nemali tovar, nic nepovedali tvrdili ze nemozu najst objednavku. Priatel tam bol 2 x zbytocne. Cakali sme 10 dni a nic.Mali zavolat a nezavolali. Tak som zavolala ja- potom z nich vypadlo, ze nemaju z 4 veci z 12. Dakujem pekne. Preco nas neinformovali ihned?!
    • - tovar si objednáte s dodaním na predajňu, príde vám mail, že si tovar môžete vyzdvihnúť, ale na predajni o ničom nevedia a nič im neprišlo
    • - keď už tovary prišli na predajňu, neboli všetky a tie ktoré prišli mali iné ceny ako v objednávke

- zďaleka sa tomuto eshopu vyhýbajte
    - neseriózny prístup k zákazníkovi

• Perfektná rýchlosť - objednal som o jednej v noci, a kým som sa zobudil, už ma tovar čakal. Nejaké body musím zrazič ale pre zbytočnú byrokraciu - keď som chcel na predajni kúpiť tovar predtým rovno, povedali že si to musím objednať... Keby som túžil po tom aby ma niekto prehnal, od toho je šaratica... o to viac a úsmevne ma prekvapilo, keď po dvoch týždňoch mi volali, že kedy si prídem tovar vyzdvihnúť... A ja na pracom prostriedku od nich periem už dva týždne...
    • zlepšiť infosystém a logistiku

Ale hej, OK. Kamarátka si tam kúpila tehotenský test a tiež bola spokojná. Bol negativny.

• Osobne vyzdvihnutie tovaru na predajni

• vyberiem si doma bez náhlenia
    • --

spoľahlivý, ústretový obchod

• Kvalitne, lacno nákupiť sa dá.
    • Nedá sa platiť kartou, príp. PAY PALL. Ja v zahraničí (VB) by som to uvítal.

Skúsiť, mať trpezlivosť pri browsovaní, úspech sa dostaví. Lacné a kvalitné pracie prostriedky, to je moja skúsenosť.

• Tovar, prijemna a ustretova obsluha
    • Ziadne

Odporucam