• Všetko OK

Dobrý deň J.T.,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že okolo Vášho nákupu prebehlo všetko podľa Vašich predstáv. Snažíme sa pre našich zákazníkov urobiť maximum. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

Tým Rehabilitačné Pomôcky.sk

• Rýchlosť vybavenia a odoslania tovaru.
    • Žiadna

Nic

Dobrý deň Ado,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že okolo Vášho nákupu prebehlo všetko podľa Vašich predstáv a tovar k Vám bol doručený rýchlo a bez problémov. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

spokojnost

Reakcia obchodu Rehabilitačné Pomôcky.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že okolo Vášho nákupu prebehlo všetko podľa Vašich predstáv. Pre našich zákazníkov robíme vždy maximum. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

Tým Rehabilitačné Pomôcky.sk

• rýchle dodanie, dobrá kvalita

Reakcia obchodu Rehabilitačné Pomôcky.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že okolo Vášho nákupu prebehlo všetko podľa Vašich predstáv. Snažíme sa pre našich zákazníkov urobiť maximum a rýchlosť dodania tovaru je pre nás jednou z priorít. Snažíme sa ponúkať iba kvalitné produkty. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

Dobrý deň Maroš,

spokojnosť

Tým Rehabilitačné Pomôcky.sk

• Takmer okamzite dodanie a mily ustretovy pristup. Len odporucam.

Dobrý deň Stanislava,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že okolo Vášho nákupu prebehlo všetko podľa Vašich predstáv. Zásielky odosielame vždy čo najskôr, aby sa k Vám dostali včas. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

Tým Rehabilitačné Pomôcky.sk

• Pohotové dodanie, všetko ok.

Ponúka potrebné pomôcky na rehabilitáciu, rýchlo dodá, ceny primerané.

Dobrý deň Ludmila,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že okolo Vášho nákupu prebehlo všetko podľa Vašich predstáv a tovar k Vám bol doručený rýchlo a bez problémov. Pre našich zákazníkov robíme vždy maximum. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

Tým Rehabilitačné Pomôcky.sk

Super obchod,promtne vybavenie mojej objednavky,dakujem

Reakcia obchodu Rehabilitačné Pomôcky.sk

my tiež ďakujeme, že ste nakúpili na našom internetovom obchode a všetko prebehlo v poriadku. Pre našich zákazníkov robíme vždy maximum. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

Tým Rehabilitačné Pomôcky.sk

Rýchle dodanie bez problémov.

• široký vyber tovaru
    • rýchlosť doručenia

Dobrý deň Ján,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že okolo Vášho nákupu prebehlo všetko podľa Vašich predstáv. Pre našich zákazníkov robíme vždy maximum a rýchlosť doručenia tovaru je pre nás kľúčová. Sortiment pre Vás stále rozširujeme, aby si mohol vybrať každý. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

Tým Rehabilitačné Pomôcky.sk

• Rychle vybavenie objednavky. Tovar doruceny za 4 dni.
    • Velmi pozitivne hodnotim, ze predajna ponuka siroky sortiment tovaru, ktory je specializovany na rehabilitacne cvicenia a ktory som nikde inde nenasla.
    • Ziadna

Dobrý deň Bibi,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že okolo Vášho nákupu prebehlo všetko podľa Vašich predstáv a tovar k Vám bol doručený rýchlo. Pre našich zákazníkov robíme vždy maximum a sortiment pre vás neustále rozširujeme. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

• rychle, promptne dodanie

doporučujem,kvalita prevedenia, a hlavne ûcinnost pri pouzivani,u mna
    podstatne znizuje bolest v mieste pouźitia

Dobrý deň Ján,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že okolo Vášho nákupu prebehlo všetko podľa Vašich predstáv a tovar k Vám bol doručený rýchlo. Pre našich zákazníkov robíme vždy maximum. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

• Expresne dorucenie
    • Vzorky gelov na zmiernenie bolesti v baliku

Clenkova orteza Mueller je zazrak, bez problemov pasuje do topanky, dokonala pre oslabene bolave clenky pri akychkolvek sportovych cinnostiach. Odporucam vsetkymi desiatimi.

Reakcia obchodu Rehabilitačné Pomôcky.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že okolo Vášho nákupu prebehlo všetko podľa Vašich predstáv. Pre našich zákazníkov robíme vždy maximum a rýchlosť doručenia tovaru je pre nás kľúčová. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

ok

Dobrý deň Evička,

• Doručený tovar zodpovedal objednávky
    • Problematický, systém platby, jej overovania

Dobrý deň Ivan,

ďakujeme Vám za hodnotenie. Z našej strany sme nezaznamenali žiadny problém počas Vašej platby a všetko prebehlo v poriadku. Vaša platba prebehla na prvý pokus. Pokiaľ sa Vám niečo pri platbe nezdalo alebo by ste mali návrh na zlepšenie, tak píšte na náš mail - [email protected]. Veríme, že nám aj napriek tomu zachováte priazeň.

• Dobry vyber

Reakcia obchodu Rehabilitačné Pomôcky.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že okolo Vášho nákupu prebehlo všetko podľa Vašich predstáv. Pre našich zákazníkov robíme vždy maximum a sortiment pre Vás neustále rozširujeme. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

Tým Rehasport

• Nebol doručený darček ako bolo písané vo faktúre. Tejpovacia páska

Reakcia obchodu Rehabilitačné Pomôcky.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že okolo Vášho nákupu prebehlo všetko podľa Vašich predstáv. To, že ste neobržali darček k objednávke nás veľmi mrzí. Musela sa stať chyba v našom skladovom systéme. Veríme, že nám aj napriek tejto chybe zachováte priazeň.

Tým Rehasport

Obchod - výborná komunikácia, vysvetlenie a usmernenie

Reakcia obchodu Rehabilitačné Pomôcky.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že okolo Vášho nákupu prebehlo všetko podľa Vašich predstáv. Pre našich zákazníkov robíme vždy maximum a na komunikáciu so zákazníkmi si zakladáme a je pre nás veľmi dôležitá. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

Tým Rehasport

S nákupom som bola spokojná.