• telefónna podpora
    • komunikácia
    • odoslanie / spracovanie

Istota neprebaleného oleja, výborná kvalita, profesionálny personál, čo viac treba?!

• Super cena ,komunikacia a prijemne potesil aj pribaleny darcek

• Do poznámky k objednávke som uviedol že nechcem tovar staršieho dátumu plnenia. Následne som bol kontaktovaný obchodom a oboznámený s dátumom plnenia uvedenom na tovare. Po odsúhlasení mi bol tovar doručený podľa dohody. Všetko v poriadku.

• Olej prišiel pred mesiacom vyrobený čiže spokojnosť

rychlost vybavenia objednavky

• rychlost

• SUPER !! Original Oleje

• Dorucenie atypickeho oleja uz na druhy den
    • Siroky a hlboky sortiment
    • objednavku mi potvrdili emailom aj telefonicky
    • Najnizsia cena
    • moznost dopravy zadarmo

Vyborny obchod, bol to moj prvy nakup, urcite vsak nie posledny

Jeden deň som objednal a druhý deň už volal kuriér. Rýchle dodanie a verím, že aj kvalitný tovar.

• Vybraný olej bol skladom
    • Dobrá cena
    • Kamenná predajňa v Bratislave
    • Trochu ťažšia lokalizácia kamennej predajne
    • Kratšia otváracia doba kamennej predajne

Vsetko ok, kym nie je problem.
    Obchod zial nemozem odporucit - tovar s problémovou dobou spotreby, este problematickejšie vybavenie reklamácie.
    Chapem, ze v ťažkej dobe nemusia ist obchody vzdy idealne a kazdemu sa moze stat, ze ma zrazu problem so starými zásobami. Rozdiel je ale v prístupe ,ako kto taketo problemy riesi. V tomto pripade , zial za prístup obchod body nezískal.
    Teda ak chcete čerstvý tovar a nie ste vyzbrojeny trpezlivosťou a znalosťou zákona, odporúčam obratit sa inam.
    Proti výrobkom Ravenol nemozno povedat nic. Naopak. Budem ich používat naďalej, avsak nakupovat urcite inde. V tomto obchode nie. Tym myslim trojicu henryshop.sk, fordshop.sk a ravenolshop.sk. Je to totiz hlavne o ľuďoch a v tomto pripade ide o ten isty subjekt, takze vsade je ten isty tovar, tie iste ceny a ten isty clovek.
    Ak toto bude dotyčný pan čítat ( predpokladám , ze áno) a spozná sa, tak len tolko, ze nie je to nic osobne. Nie je tu nic co by nebola pravda a on to vie .
    Ano, takato recenzia iste nepoteší, na druhej strane zalezi na každom , co si z toho zoberie. Velmi rad kohokolvek naopak pochválim a odporučím. A ak sa aj tu zmení prístup k zákazníkovi , nemám problem a budem iba rád a úprimne obchodu , želám aby v budúcnosti mal iba tie najlepsie ohlasy. Tentoraz ale v recenzii ide o " ...skusenost s obchodom..." a ta je v tomto konkretnom prípade zial takato.

Reakcia obchodu RavenolSHOP.sk

Vážený pane. Dostal ste olej v záruke. Dostal ste dopravu zdarma. Vratili ste tovar a preplatili sme Vam aj dopravu smerom k nam. Zamyslite sa nad Vasim správaním. Chyba nie je na našej strane.

• Rýchle dodanie tovaru.
    • Tovar došiel už na ďalší deň od objednávky.

• dobrá cena
    • rýchlosť dodania
    • nemajú príslušenstvo k výmene oleja

Vynikajúci obchod, všetko na jednotku. Rýchlosť dodania expresná.

• Rýchlosť
    • Ochota
    • Nemajú program pre stálych klientov
    • Doprava vždy spoplatnená

Som maximálne spokojný s prístupom, na obed si zmyslim, že idem meniť olej a na druhy deň ho z BA mam na východe. Výborne.

• Sortiment, kvalita, cena, tovar skladom

Odporúčam !!!

• Doprava zdarma
    • Oficiálny dodávateľ značky Ravenol pre SR
    • Možnosť overenia produktu na oficiálnej stránke výrobcu

Produkt Ravenol Vmp som si vybral hlavne kvôli zloženiu oleja, ktorý je šetrný k filtrom pevných častíc. Ako hlavnú výhodu považujem to, že produkt je možné overiť na oficiálnej stránke výrobcu. Taktiež výhodné balenie za slušnú cenu.

• Skvely pristup, okamzita ochota - TOPOVICA jak sa povie
    • NIČ

• Objednal som nedeľu a v utorok rano mi to doviezol kurier.

• kvalitné originálne oleje
    • priaznivé ceny
    • web stránka, olejový program
    • tovar prišiel v čas, kompletný, dobre zabalený
    • mohol by byť širší sortiment
    • doprava zdarma by mohla byť za menšiu sumu nákupu
    • popis produktu by mohol byť prehľadnejší
    • plechovky s brzdovou kvapalinou prišli troška "dotlčené" - pravdepodobne ešte pred balením, lebo balenie bolo OK

S nákupom som spokojný, tovar prišiel OK, kompletný na čas.
    Ceny produktov sú fajn.