Rychlé vybavenie

Opäť absolútna spokojnosť. V nedeľu som objednal. V pondelok sviatok.V útorok ráno po obdržaní faktúry som telefonicky s dodavateľom doladil detaily a v stredu ráno som mal tovar doma.

Objednala som si pneumatiky a na druhy den mi pisali mail, ze 2ks mi daju za tu cenu za ktoru som si ich objednala a za dalsie 2ks treba doplatit viac .. este ze som to objednavala na dobierku. Objednavku som zrusila a pneumatiiy som objednala inde a bez komplikacii.

Reakcia obchodu Rajpneu.sk

v době objednání bylo skladem pouze 2ks, další kusy které bychom pro Vás objednavateli měly už výši cenu. O které jsme Vás hned informovali i o době dodání zbývajících 2ks.

Při vkládaní více ks než máme skladem, vždy informujeme, že je zapotřebí prověřit dostupnost.

Za komplikace se omlouváme.

S pozdravem, p.Vávra

• Super. Odporúčam.

• priaznive ceny ,rychla dodavka pneumatik

Tady neni o čem super spolupráca

• Extra rychle dorucenie z CZ. Fakt super

• Dobrá cena pneu . Rýchlosť dodania .Za 3 týždne som kúpil 3 sady pneu. Všetko bolo dodane dna druhý deň.
    • Žiadne nevýhody.

Dnes kúpené a na druhý deň dodané z ČR . Perfektné.

• Velmi rýchle dodanie

• ryhlost dorucenia

• Ochota, ústretovosť

Ďakujem Kurierovy ktorý bol ochotný mi tovar doniesť na inú Adresu keďže som nebol na adrese kde mi mal tovar prísť .Super prístup od kuriéra ,bol komunikatívny ,no škoda ho tam !

• najrychlesi obchod medzi pneu
    • super kommunikacia

• Prekvapila ma rychlost dorucenia, ze pneumatiky mi kurier priniesol uz v nasledujuci den. Vyborna cena, super popis pneu aby som sa lepsie vedel rozhodnut. Super

• dobrá cena
    • rýchlosť dodania

Nedostatočné informácie o produkte - prišli pneumatiky DOT 46/21, teda vyrobené pred 2 rokmi, ale nebolo to nikde vopred uvedené. Vzhľadom na cenu som to aj očakával, nevadí mi to, neznižuje to ani funkčnosť pneumatík, ale niekomu to vadí a preto by predajca mal o tom jasne informovať. Je úplne jedno, či je to technicky racionálne, ak na to trh reaguje zníženým dopytom, mal by to obchodník uvádzať.

• Od objednávky po doručenie na Slovensko ubehlo iba 28 hodín.
    • Pneumatiky prišli s požadovaným DOT 2023. Jeden set DOT 312023 a druhý set DOT 402023.
    • Komunikácia s pracovníkom e-shopu bola veľmi korektná.
    • Pri najbližšej výmene pneumatík sa určite obrátim na tento obchod.

Vrelo doporučím tento obchod, pre ochotu zamestnancov, rýchle vybavenie objednávky a doručenie tovaru v požadovanej kvalite.

• Výber kvality za dorú cenu

Rýchle dodanie

• Pneumatiky sú na druhý deň doručené.