• Osobná konzultácia so snahou vyjsť v ústrety zákazníkovi

Napriek malým komunikačným problémom sa podarilo bicykel v poriadku doručiť s malým omeškaním, v zásade však všetko bolo o.k. a v pohode.
    Je všeobecne známe, že aktuálna situácia s bicyklami je komplikovaná, takže s tým treba pri objednávkach počítať asi všade.

• ochota sa dohodnúť na cene bicykla
    • - neaktuálny eshop - pred objednávaním preverte telefonicky, či je daný produkt dostupný
    • - veľmi zlá komunikácia
    • bicykel nebol správne nastavený

Objednávku som realizovala bez pozretia si recenzií eshopu. Po preverení recenzií som sa rozhodla nečakať a informovať sa telefonicky o stave objednávky hneď na druhý deň. Správca eshopu (syn majiteľov) mi prisľúbil - už po otváracích hodinách musím podotknút pre úplnosť, aby som nekrivdila jeho ochote - že mi zavolá s potvrdením dostupnosti výrobku a ceny. Musela som ho však opakovane "otravovať", pretože sa mi sám od seba neozýval napriek prísľubom. Možno to malo niečo spoločné s tým, že mi pri komunikácii opakovane spomenul, že tento bicykel si "odkladal pre seba" a takýmto spôsobom sa ma snažil odradiť od kúpy.

Model, ktorý uvádzali na eshope, už nakoniec nemali, ale správca bol ochotný mi predať vyšší model zo série za cenu, za ktorý ho on údajne kúpil, čiže bez zisku pre neho. Nakoniec som sa rozhodla, aj kvôli momentálne žalostnej dostupnosti bicyklov na trhu, pre kúpu. Taktiež som sa so správcom dohodla, že si pre istotu pôjdem bicykel sama vyzdvihnúť na druhý deň, keďže hodnotenia na eshope ani komunikácia vo mne nevzbudili dôveru. Správca na stretnutie meškal 15 minút, choval sa arogantne a neprívetivo, celý čas sa pohyboval bez rúška či respirátoru. Pri platení pýtal hotovosť a keď som sa ho opýtala, či mu radšej peniaze môžem previesť na účet, odpoveďou bolo, že "číslo účtu vie iba moja mamka a ja sa jej hanbím zavolať". Nakoniec po naliehaní tak urobil, na naliehanie mi aj vystavil potvrdenie o platbe (!!!) na ktorom uviedol chybnú adresu môjho bydliska. Záručný list si budete musieť vypísať ako zákazník sami, keďže správca bol ochotný ho tak maximálne opečiatkovať a podpísať. Pri čakaní na nastavenie bicykla sa tiež nie práve lichotivo vyjadroval o zákazníkoch, ktorí mu volali nespokojní s nastavením bicykla kúpeného v jeho obchode.

Bicykel som si podľa informácií na eshope mala odvážať plne nastavený a pripravený na jazdenie. Mladučký technik ("on tu momentálne oficiálne ani nepracuje" - slová správcu) sa mu v obchode venoval asi 10 minút. Eventuálne putoval rovno do servisu pred akýmkoľvek jazdením, pretože mal úplne rozhasené prehadzovanie, a predstava, že by som mala bicykel znovu posielať / niesť do tohoto obchodu a žiadať o skutočne dôkladné nastavenie, pre mňa bola neprijateľná.
    Z mojej skúsenosti vyvodzujem, že správcovi ide zväčša o biznis, a nie o kvalitu služieb ani o spokojnosť zákazníka. Eshop neodporúčam.

• Tovar mi bol zaslaný v deň objednávky
    • Nízka cena tovaru v porovnaní s inými predajcami
    • Predajca mi poradil pri výbere vhodnej veľkosti bicykla

S nákupom bicykla som bola spokojná v piatok na obed som tovar objednala v pondelok mi ho doniesol kuriér. Rýchle jednanie aj odpovedanie na otázky k výberu bicykla. Tiež spokojnosť s cenou bicykla.

• Zlá komunikacia
    • Tovar nedodaju/dlha dodacia lehota aj na tovar skladom

Tovar, ktorý mal byť skladom,ani po 3 týždňoch neprišiel. Snažila som sa zistiť termín dodania, no na moj email nikto neodpovedá. Objednávku som nakoniec zrušila.

• Ziadna komunikacie
    • Meskanie objednavky

Po dvoch tyzdnoch od objednavky bicykel stale nedorazil. Aj ked bolo uvedene, ze ho maju skladom. (Asi to je len obchodny trik)
    Okrem potvrdenia objednavky ziadna komunikacia.

• seriózne jednanie ,rýchle vybavenie objednávky, dobrá cena

• 5 dní po objednávke my bicykel neprišiel a ani žiadne oznámenie zo stavom objednávky. Mobil nedvíhajú na sms neodpisujú a na email nereagujú.

• Nezdvíhali telefón , nekomunikovali, po 10 dňoch sa ozvali s tým že rušia objednávku a je potrebné si vybrať iný model, samozrejme stať sa môže že nie je naskladnenie produktu, ale mohli kontaktovať už skôr nakoľko človek nevie aký je problém.

Obchod odporúčam aj napriek negatívnej skúsenosti, stala sa chyba, ale treba zvážiť či produkty ktoré predávajú reálne aj sú.

• Veľmi zla komunikácia a už druhý krát problémy s objednávkou
    • Neboli schopny mi dat vediet ze tovar nemaju. Pokial by som nenapisala tak vobec neviem co sa stalo s mojou objednávkou.

• Bicykel nedošiel.Na sms, volania, a emaily neodpovedali.Pred pár rokmi objednali a došiel preto sme chceli stade to ale toto nás sklamalo.

Tovar bol podľa stránky skladom.
    Po desiatich dňoch mi prišlo strohé zrušenie objednávky, z dôvodu že ho nemajú. Nebolo tam ani "prepáčte, ospravedlňujeme sa", alebo niečo podobné . Na uvedené číslo som sa nevedel dovolať. Ešte, čo mi na začiatku vadilo, že sa nedalo platiť vopred kartou. Ale chvalabohu, že som to nezaplatil...

Tovar mi stále neprišiel. Objednávka urobená 12.01.2021, ktorú e-shop potvrdil, odvtedy nič, dnes je 23.01.2021. Snažil som sa s obchodom skontaktovať emailom aj telefonicky. Telefón nikto nedvíha a na email nikto neodpovedá.

Ziadny nakup sa nekonal, tak ani neviem co mam hodnotit. 8.12.2020 v utorok som poslala objednavku na bicykel pre syna. Objednavka bola prijata ale do 14.12.2020 bolo ticho. Tak som tam volala, bolo my povedane, ze sa my na to pozrie. A zasa ticho. Volam druhy raz, nikto neberie. Pisem sms, email nikto neodpoveda. Zasa volam a nic. Bolo by my to jedno keby to nemal byt darcek k Vianociam, ale dalej uz som cakat nemohla, alebo keby dali nejake to info, bude - nebude, mame inu farbu, chcete - nechcete.....

• OTRASNÉ jednanie

Dlhá dodacia lehota vôbec ste mi neodpovedali na mail ani mi nikto nedvíhal telefón potom bol dokonca vypnutý som sklamaný z vášho prístupu

Obchod nereaguje, telefón nedvíhajú !

• Uverejnené iba jedno telefónne číslo.

Jedným slovom... Katastrofa!!! Komunikácia nula bodov,žiadna šanca aspoň dovolať sa telefonicky... Po mojom storno objednávky,... keďže mi nič po dlhej dobe čakania nič nechodilo, nakoniec prišiel mail, že tovar nie je skladom