Maximálna spokojnosť

• rýchle a spoľahlivé dodanie objednaného tovaru
    • ústretovosť, vedia poradiť
    • dodanie tovaru podľa požiadaviek, ochota prispôsobiť sa požiadavkám zákazníka a vyhovieť zákazníkovi
    • korektné, seriózne a rýchle jednanie

Spoľahlivý obchod podľa mojej skúsenosti. Niekedy sa človek nedovolá na prvýkrát, no vždy mi takmer ihneď volali naspäť. Je to však plne pochopiteľné kvôli pracovnej zaneprázdnenosti. Mám pozitívnu skúsenosť.

• Ochota
    • Rýchlosť
    • Odbornosť

Bol som milo prekvapený s akou ochotou mi bola podaná služba pri kúpe nového bicykla. Popisal som mu v pár bodoch čo od bicyjla očakávam a dal mi na výber naozaj dobré kúsky. Samozrejme jeden som si vybral a neľutujem.

Každému odporúčam zažiť moju dobrú skúsenosť v danom obchode.

• Otvory aj mimo otvaracich hodin.

Super cena,ochota poradit,velky vyber,super jednanie, max,spokojnost,vrele odporucam a ak budeme potrebovat dalsi bicykel tak jedine od nich.

• velmi spokojny
    • super cena
    • ochotny predajca

• Rychle dodanie.
    • Ustretovy predajca a vysoka odbornost

Volali mi lebo nebola farba bicykla akú som chcela ale odporučili mi inú a bola aj krajšia takže za mňa super

• Široký výber za dobrú cenu
    • Množstvo doplnkov k bicyklom
    • Komunikácia predajcu výborná

• Kúpa biku za super cenu
    • Komunikácia výborná
    • Dobrý výber bikov
    • Nemám

Veľká ochota, super cena a doplnky k bicyklu som dostal.

• Seriózne jednanie
    • Kvalitne zabalený tovar
    • Veľký výber

Tento týždeň bol objednaný bicykel Kenzel. Komunikácia s firmou Cykloobchod absolútne ústretová, po doladení detailov objednávky k maximálnej spokojnosti. Doručenie bicykla prepravcom Slovak Parcel, balík došiel absolútne v poriadku a bez poškodenia. Predajcu vrele doporučujem! Hodnotenie za 1* .

• Bicykel zakúpený minulý rok - spokojnosť, poradili s výberom, dobré ceny, po roku vykonaný servis, tiež bez problémov.
    • Veľký výber
    • Možnosť zľavy

• Ochota
    • Ústretovosť
    • Za mňa žiadne

Dnes zakúpený bicykel pre manželku Kross LEA 5.0,veľkosť XS, osobne na predajni,... deň predtým sme išli okolo obchodu, ale bolo už zatvorené tak zavolám na číslo ktoré mal na dverách že sa dohodnem na nejaký deň, zdvihol pan že či som si nejaký bicykel už pozrel na internete ja že nie a tak ma poslal z druhej strany obchodu aby som si pozrel, že on je ešte tam. Tak manželka si vytipovala dva a po dohode že si to rozmyslíme a dnes (teda na druhý deň prídeme) tak aj bolo, bicykel sme nechceli žiadny drahý povedali sme načo ho chceme využiť cca za koľko peňazí a tak pan nám poradil, vysvetlil čo sme potrebovali , zodpovedal ochotne všetky otázky, my sme sa rozhodli a dal nám ešte zľavu na bicykel a ako darček blatníky zdarma, (ktoré manželka chcela), bycikel nachystal/nastavil a trada domov, teda za mňa spokojnosť! Obchod ODPORÚČAM

• Email nefunkcny
    • Tovar sice na zaklade telefonatu bol na sklade, ale nebol stale odoslany
    • Telefon zvoni, ale uz sa neda dovolat
    • Ziadna komunikacia ani vysvetlenie preco objednavku nevybavili

• Tovar mi neprisiel zaviac ako mesiac a nedostal som o nom ziadne informacie

Ked som zavolal na uvedene cislo zdvihol nejaky primitiv ktory mi 4 krat povedal ze mi zavola o dostupnosti bicykla neskor a nezavlal. Potom si moje cislo dokonca zablokoval. Keby sa dalo dat 0 hviezdiciek za komunikaciu obchodu tak to urobim

• Objednany tovar nikdy nedorazil, ziadna spatna vazba od predajcu. Neodporucam

• tovar nedorazil
    • neviem v akom stadiu je moja objednavka
    • obchod nekomunikuje/neda sa tam dovolat/na maily nereaguju

Za desať dní neboli schopný sa ozvať na objednaný tovar.

• na tel. reagujú
    • POZOR!!!! dostupnosť tovaru si vopred overte

• ZIADNA
    • NEDVIHAJU TELEFON NEODPOVEDAJU NA MAILY !!! NENAKUPOVAT !