• Seriózna komunikácia, sortiment tovaru, priaznivé ceny a rýchlosť doručenia

Svoj názor som zhrnul v maximálnom pozitívnom hodnotení a výhodách obchodu.
    Prednosťou je doručenie tovaru rýchlosťou blesku, ak tovar urgentne potrebujete.
    Mám s obchodom len dobré skúsenosti, predajcovy ĎAKUJEM a všetkým
    vrelo DOPORUČUJEM.

• Super komunikácia

pokial by bolo obchodov tohto rodu viac na slovensku tak urcite odporucim ich, Race-shop urcite nikdy nikomu neodporucim.
    Maju zle informacie v katalogoch a je aj malo popisanej informacie o produkte.
    Naposledy ked som si nieco objednal a siel po tovar tak predavajuci polozil na pult poškodeny tovar a tvaril sa ze ze to je OK. ked som sa ho opztal ci to mysli vazne ze mi to chce predat tak mi odpovedal ze ine namaju.
    moj nazor je takz ze je to len jedba banda preobjednavacov z alliexpres!!

neobjednavajte si odtial!

• Výborná komunikace
    • Dochvilnost

Objednal jsem výfuk a zboží se “zpozdilo” jen o par chvil , jako omluvu poslali pěkný dáreček a o všem jsem byl v čas informován

Doporucuji

• Vše naprosto v pořádku, rychlé dodání zboží, parádní komunikace, velký výběr, platba předem, 1 věc nebyla skladem,obratem vráceny peníze za tuto položku.... Můžu vřele doporučit !!!

• Dobré ceny,rýchlosť dodania,priehľadnosť stránok

S obchodom race-shop.sk som spokojný ,Tovar som objednal v utorok večer poslal som vopred na účet peniaze ktoré im nabehli na účet v stredu a tovar mi dorazil vo štvrtok.
    Rýchle dodanie bez problémov.
    Na vymedzovacie podložky majú najlepšie ceny
    hkf1

Ta stran je prevara, poslali so napačno referenco po treh mesecih, so poslali drugo sklicevanje, ki ga tudi ne morem pritrditi. prodajalec ne dovoli vrnitve kosov do tega trenutka. Ne kupujte na dirki

Tovar objednaný a zaplatený cca 20.8. 2018 je 4.12 a stále nič. Po objednaní mi volali že to nemajú skladom, že až o 2-3 týždne. Nejako to neponáhľalo. Potom mi prišiel aj mail o odoslaní objednávky na úložné miesto. Keď som po pár dňoch písal, že čo sa deje, lebo že ešte nič neprišlo, tak mi volali, že to nemajú skladom a musím znovu čakať. Tak som čakal čakal až sa na to zabudlo....

Tovar som objednal s tým, že na sklade nemali daný produkt, ale u dodávateľa majú nad 5ks. Po piatich dňoch som sa chcel informovať, ako to vyzerá s mojou objednávkou, že koľko trvá kým m i to príde od dodávateľa. Na to mi bolo odpísané, že ani u dodávateľa nemajú daný produkt. Kebyže nenapíšem, tak neviem kedy by mi to chceli dať vedieť. A pri produkte stále uvádzajú že je na sklade u dodávateľa 5>ks.

• Vsetko hned

• Super přístup
    • Rychlost doručení

Omylem mi byla doručena špatná barva produktu. Zavolal jsem na reklamace a s omluvou mi ihned odeslali správný produkt.
    Takovýto přístup k zákazníkům by měl mít každý obchod.
    Velmi doporučuji.

• rýchle doručenie, férový prístup, výborná komunikácia
    • škoda že nemajú viacero predajní po slovensku

very good, very fasa

• Siroky a prehladny vyber produktov na stranke eshopu
    • Rychle dodanie
    • Najlepsie ceny

Spokojnost s tovarom urcite tam budem nakupovat znova

• Absolútne nekomunikujú, maily ignorujú a dovolať sa je tiež umenie.
    • Nedodržanie termínu dodania.
    • Dlhé dodacíe lehoty.

Obchod určite neodporúčam!

Po skoro mesiaci čakania, kedy tovar už mal byť u mňa doma som sa musel sám informovať, čo je s mojou objednávkou. Mail predajca odignoroval a dovolať sa tam je tiež umenie, no keď som sa dovolal, predajca mi ľahostajné povedal, že očakáva tovar každým dňom a predpokladá, že tovar mi na ďalší týždeň príde. Keby som sa neinformova sám, l nevedel by som ani túto informáciu. Po pár dňoch som sa chcel informovať, či už im tovar došiel, no bez úspechu, nedovolal som sa. Objednávku som zrušil a odjednal inde.

Pre: Ochota + sortiment

• Dlhá lehota dodania, nedodržanie termínov dodania

• Dost velky vyber.
    • Absolutna nekomunikativnost zo strany obchodu.

Dna 2.3.2017 som si objednal z obchodu stredovy tlmic MAGNAFLOW. Pri produkte bola informacia o lehote dodania "u VAS doma najneskor do 21.3.2017. Absolutne nereaguju na maily. Ziadal som ich o poskytnutie informacie o produkte,kde sa vlastne nachadza. Bez odpovede. Nechapem ako mozu takto fungovat. Neodpovedat na dotazy zakaznika povazujem za absolutnu neuctu zo strany obchodu.V pripade ak nie su schopny dodt tovar,ta by bolo ferove keby o tom informovali aby zakaznik vedel na com je. Zatial im dam dost vysoke hodnotenie aj napriek tomu,ze tovar nemam doma. Dufam,ze moju reakciou prispejem k odstraneniu tohto negativa zo strany obchodu. Pevne dufam,ze tento tyzden budem mat produkt doma.

• Hlavne to ze sidlia v meste mojho bydliska.
    • Ziadne som nezistil

Rychlo,lacno,jednoducho