Objednala som si náušnice 11.1.2024 ešte dnes 18.1.2024 mi nedorazili nie som vôbec informovaná o mojej objednávke ani neviem či mi prídu či nie nič nespoľahlivý obchod už nikdy viac objednavala som inde a boli rýchlejší do dvoch max troch dni bol tovar doručený preto neodporucam

Dňa 27.11 som si vytvorila objednávku za ktorú som aj hneď zaplatila. 28.11 som dostala mail, že produkt, ktorý som si objednala nie je skladom. Vybrala som si iný produkt ešte v ten deň a odvtedy som nedostala žiadnu odpoveď.

• Objednala som si žabky a uhradila objednavku kartou ,emailom mi prišla odpoveď že moje číslo nemajú , objednávku som zrušila a žiadala vrátenie peňazí, peniaze mi nevrátili telefón neberú, na email nereagujú, budem kontaktovať políciu, obchod v žiadnom prípade neodporúčam

• Rýchlosť

Objednala som si rôzny tovar, ani jeden nebol na sklade.
    Je ale pravdou, že mi to emailom oznámili, že tovar nie je k dispozícii.
    Vraj ma budú kontaktovať, keď naskladnia, ale už nemám záujem.

• Krasne kusky

tovar uvedeny na sklade, no on realne na sklade nie je.
    Velku radost z danej veci (ktora vsade inde je nedostupna), tak nahradilo sklamanie no :(

Reakcia obchodu QOOT.sk

mrzí ná sto, ale ako sme Vám telefonicky spomínali, všetok tovar máme skladom, žial tento kúsok sa nam z technickej príčiny nestiahol z ponuky. Ďakujeme za pochopenie.

• Rýchle dodanie tovaru

• Nemusím nikde chodiť

• Tovar maju na stranke ale v skutocnosti ho nemaju
    • Nedaju vediet, ze vam tovar neposielaju
    • Vyberte si radsej dobierku

Dobry den pani Smutna,

mrzi nas, ze ste neboli spokojna. Vsetok tovar mame skladom, odosielame v den objednania. To, ze sme tovar nemali, sme Vam oznamili emailom.

Dakujeme za pochopenie.

Doporučujem

• Super tricko, rychle dodanie

• Rýchle vybavenie aj vrátenie tovaru a penazi

• Ochota
    • Férovosť

Rychle dodanie

• Nedostatujúce fotografie tovaru

• Rychle dodanie,ceny,kvalitny tovar

Vsetko ok.

• Ziadala som cislo uctu na zaplatenie a vobec neodpovedali. Tovar ostal objednany a ziadna odozva zo strany obchodu. Viac neobjednam.

Dobrý deň pani Mirka,

predfaktúra Vám bohužiaľ spadla niekde do spamu, z našej strany bola odoslaná v deň objednávky. Ako sme Vám telefonicky spomínali, centrum.sk je z našich skúsenosti veľmi nespoľahlivý poskytovateľ emailovej služby. Kvôli tomu sa odoslanie predĺžilo. Kabelku už k Vám však dorazila a dúfame, že sa páči a že Vám bude dlho robiť radosť.

Tím Qoot.sk, americký outlet za super ceny

3.jula som objednala tovar a este som ho nedostala...

Dobrý deň pani Monika,

balíček Vám bol doručený, vybrala ste si spôsob dopravy slovenskú poštu, ktorou posielame raz do týždňa. Ak by ste si vybrala Zásielkovnu alebo Kuriéra, balíček by Vám bol doručený hneď na druhý deň. Na dlhšie trvanie doručenia pri spôsobe dopravy slovenskou poštou sme upozorňovali pri objednávke. Napriek tomu dúfame, že sa Vám tovar páči a že dobre slúži.