• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Tovar som reklamoval a po mesiaci som sa v novembri 2019 pripomenul, aby na mňa nezabudli. Od prísľubu k vybaveniu mojej reklamácie sa do dnes nič neudialo. Zrejme som zasponzoroval predajcu 100,00 eur.
    Vladimír

Reakcia obchodu Qamo

Ďakujeme za reakciu,žiaľ zákazník nepostupoval podľa reklamačného poriadku.Tovar odoslal doporučene na adresu na ktorej je registrovaná firma.Na danej adrese nikto nie je,takže nemal kto zásielku prevziať.Neprevzatá zásielka sa mala vrátiť späť zákazníkovi.Ak mu nebola doručená tak si ju musí reklamovať u Slovenskej pošty.Ak zákazník nevedel ako postupovať pri reklamáciach mohol nás kontaktovať mailom,telefonicky radi by sme mu pomohli.Na našej stranke máme reklamačný poriadok.Je tam napísané ako postupovať pri reklamáciach.

Team Qamo

Tovar bol doručený poškodený. Bol prasknutý plastový držiak multiprepínača. Nemám chuť a ani čas vybavovať reklamáciu.

Reakcia obchodu Qamo

Ďakujeme za reakciu,žiaľ tovar u nás neotvárame.Multiswitch je zabalený v originál kartóne.Zákazník mal právo u nás tovar reklamovať,určite by sme mu reklamáciu vybavili k jeho spokojnosti.Zákazníkovi sa ešte raz ospravedlňujeme.

Team Qamo

• Tovar prišiel hneď na druhý deň
    • Od začiatku v ňom niečo hŕka
    • Nefunguje tlačidlo na zapnutie/vypnutie

Na reklamačný email obchod nereagoval

Reakcia obchodu Qamo

Ďakujeme za reakciu,ale od zákazníka nemame žiadny mail ohladne reklamácie.
    Reklamácie riešime bez problémov,ak má zákazník problém s daným prímačom nech nás ešte raz kontaktuje a my reklamáciu určite vybavíme.

Team Qamo

Tovar prišiel poškodený, boli hrdzavé konektory.

Reakcia obchodu Qamo

Ďakujeme za reakciu,žiaľ prijímače ktoré su originál zabalené u nás neotvárame.Zákazníkovi sme tovar bez problémov vymenili.Na cinchových konektoroch bola hrdza,niektorý výrobcovia nedávajú vysúšacie vrecúška,aby sa znižila vlhkosť.Tým pádom sa na konektoroch objavila hrdza.Zákazníkovi sa ešte raz ospravedlňujeme.

Team Qamo

Vobec mi dodosiel objednany produkt som nespokojny anilen mail som medostal

Reakcia obchodu Qamo

Ďakujeme za reakciu, zakazník zadal neexistujúce telefónne číslo,boli mu zaslané štyri maily a ani na jeden neodpovedal.
    Odporúčam si pozreť či neboli maily hodené do spamu,aj keď sme odpovedali na zákazníkov mail.
    Vzniknutá situácia nás mrzí,ale nemali sme sa ako so zákazníkom skontaktovať.

Team QAMO

• rýchlosť
    • no coment

Reakcia obchodu Qamo

Ďakujeme za reakciu a veríme, že palec dole bol omyl :)
    všetkým našim zákazníkom ďakujeme za dôveru!

• Ponukaju čo nemaju

Reakcia obchodu Qamo

Mrzí nás negatívna reakcia zákazníka.Ponukaný tovar má status "na ceste" čo znamená,že tiež čakáme na tovar.Predbežný termín dodania sme poskytli mailom.Všetkým zákazníkom ďakujeme za dôveru!

• Bol som informovany o cakani na tovar cca tyzden, nakoniec z toho boli dva tyzdne, o navyseni cakacej doby ma nikto neinformoval. Myslim, ze viac tu nenakupim nic

Reakcia obchodu Qamo

Ospravedlňujeme sa za dlhšiu dobu dodania, medzi prijatím a odoslaním prešlo 10dní. Objednaný tovar nemal skladom skôr ani dodávateľ. Ďakujeme za reakciu a vaša nespokojnosť nás úprimne mrzí.

• dobrí deň.všetko bolo v poriadku až nato ,že setobox je nefunkčný!

Reakcia obchodu Qamo

Dobrý deň, mrzí nás negatívna reakcia zakazníka. Prístroj nám bol späť bez oznámenia poslaný poštou v rozpore s reklamačným poriadkom a 19.9.2016 sme ho prevzali. Po kontrole sme nezistili žiadny problém vo funkčnosti. Test prebehol zodpovedne v 48 hodinovom cykle. Za pochopenie ďakujeme.

Predávajú tovar ktorý vôbec nemajú na sklade zrušia objednavku a potom vám ponúknu dvakrát taký drahý

Reakcia obchodu Qamo

Zákazník si objednal SD satelitný prístroj so statusom "vypredané" následne bol telefonicky kontaktovaný s vysvetlením, že SD vysielanie už v blízkej dobe nebude podporované - doporučujeme modernejší prístroj. Mrzí nás nespokojnosť zákazníka, obvykle zákazníci oceňujú keď ich informujeme o vhodnejšom riešení vyhovujúcom ich potrebám.

• tovar bol dodaný so zlým softwarom, ktorý som musel preinštalovať aby mi vôbec sat. prijímač zobral dekodovaciu kartu skylink (chýbalo tam menu nastavenia karty) a bez slovenského návodu (alebo aspoň českého)

Neverte čo je napísané.

Reakcia obchodu Qamo

Prijímač bol dodaný so štandardným softvérom pre CA Conax. V popise výrobku bolo uvedené, že pre fungovanie s inými kartami doporučujeme uviesť požadovaný druh karty a priobjednať softvérovú optimalizáciu. Pokiaľ Zákazníkovi vnikla komplikácia, ospravedňujeme sa, nedorozumenie však nevzniklo na našej strane. Návod je na stiahnutie na webe a bol aj zákazníkovi doposlaný.

• TOVAR DORUčENý BEZ NáVODU

Reakcia obchodu Qamo

Chyba na strane dovozcu ktora bola napravena kratko po zisteni. Zakaznikom ktorym navody chybali sme ich doposlali. Za tuto komplikaciu sa ctenym zakaznikom ospravedlnujeme.

• Podvádza nesprávnymi informáciami

Reakcia obchodu Qamo

Zákazník požadoval produkt Openbox S2 ktorý už nie je v programe dovozcu, miesto neho mu bola ponúknutá novšia generácia produktu - Openbox S2 Mini HD. Zákazník o tento model nemal záujem a objednávku stornoval. K dezinformácii nedošlo.

• Ziadne
    • Neschopnost

Bomba,,na zamyslenie.Nevedia ani zavolat,ze nieco domiesali.

Reakcia obchodu Qamo

Došlo k zámene zásielok. Nakoľko sa jednalo o nedostatkový tovar, nebolo možné okamžite doposlať ďalší kus, čo je štandardné riešenie. Komunikácia prebehla mailom, zákazníkovi bolo navrhnuté náhradné riešenie ešte pred prvým doručením, hneď ako sme chybu odfiltrovali v našom systéme.Keďže nedostatok vznikol na našej strane, zákazníkovi sa každopádne ospravedlňujeme.

• zaujimave ceny
    • Zmena ceny pocas vzbavovania objednavky

Pri tej cene ktora mi bola oznamena pocas objednavky a pripocitani postovneho ma to vyslo narovnako s inymi kamennymi predajnami
    Drahe postovne

• dlouhá dodací lhůta

objednal jsem satelitní přijímač pro matku, protože se jí rozbil... jako kontaktní telefon jsem uvedl její kvůli dodávce zboží...
    poté někdo zavolal, že vybraný výrobek není, bude za 2 týdny... já jsem ovšem preferoval rychlost, ovšem mamka je slušná a odsouhlasila to...
    poté jsem psal mejl, zda by to nebylo možné z tohoto důvodu zrušit...
    nikdo ani neodpověděl, přednější byl pro ně zisk, ne spokojenost zákazníka...
    tento obchod nemohu rozhodně doporučit...

Reakcia obchodu Qamo

Zřejmě se jedná o nedokonalou komunikaci v rámci rodiny - objednávala matka s níž jsme se v den objednávky domluvili po telefonu. Stížnost psal její syn. Žádost o storno dané objednávky nám nepřišla.
    Z našeho pohledu:
    27.10 - přijata objednávka, odsouhlaseno zákazníkem telefonicky, že počká na zboží (v té době plošně nedostatkový tovar)
    5.11 zboží bylo naskladněno a odesláno zákazníkovi
    7.11 zboží bylo doručeno a vyzvednuto zákazníkem
    Plošňe nedostatkový tovar je někdy problm sehnat, vyvinuli jsme nemalé úsilí aby jsme ho pro Vás zabezpečili. Omlouváme se jestli jsme něčím pochybili.

• Nebola zaslaná výzva na vyzdvihnutie tovaru.

Tovar bol nekompletný/chýbali batérie do ovládačov/,nebola zaslaná výzva na vyzdvihnutie tovaru.

Reakcia obchodu Qamo

Ohladne chýbajúceho zaslania SMS výzvy na vyzdvihnutie - podali sme podnet na prešetrenie u prepravnej spoločnosti. Ukázalo sa, že mali v ten deň obnovu systému zo zálohy a istý čas (pár minút) bolo zasielanie nefunkčné.
    Mrzí nás ak Vám to spôsobilo komplikácie, stáva sa to naozaj výnimočne.
    Informáciu o fakte že súčasťou balenia od výrobcu nie sú batérie sme dolnili do popisu produktu.

• komunikácia
    • drahé poštovné

Reakcia obchodu Qamo

Přeprava terestriálních antén je bohužel málo ekonomická jelikož mají větší rozměry a nízkou hmotnost. Nabídli jsme Vám nejlevnejší možnou variantu kterou byl náš přepravce schopen zajistit. Jestliže jsme nesplnili Vaše očékávaní, omlouváme jse. Vaše negativní hodnocení bereme jako námět pro zlepšení, v tomto duchu jednáme s dalšími přepravci.