Dlhšia dodacie lehota, inak OK .

Tovar prišiel v avizovanom termíne, neporušený, výrobok taký ako na obrázku.

• Tovar dodaný do 24 hodín na dobierku !

Všetko OK.

• Bezproblemove spracovanie a rychle dorucenie

• Tovar mi bol doručený do 24 hodín po objednaní.

• Notebook mi zatiaľ nebol doručený, aj keď už mal byť u mňa, pred 3 pracovnými dňami podľa zmluvy.
    • Bolo mi presunutie dodania oznámené len raz, ale nebolo mi ani len oznámené, že sa presúva znova. (žiadny e-mail, sám som musel zavolať)

Vysoko neodporúčam, zákazník nie je vôbec informovaný o tom čo sa s jeho zásielkou deje.

Tovar dodaný do 2dní.

• Rychlost

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Sme radi,že všetko prebehlo podľa vašich predstáv.Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás!

PRVA.SK

• Už druhý nákup cez eshop, tovar funkčný, kvalitný, rýchle dodanie, spolupráca s eshopom k maximálnej spokojnosti. Odporúčam.

PRVA.SK

Výborný a profesionálny prístup personálu. Na čom sme sa dohodli, to splnili. Výborná komunikácia s predajcami. Odporúčam. Výborne ceny a profi prístup! Ďakujem!

PRVA.SK

• Dobrá komunikácia s obchodom. Ochota riešiť problém.

Pomerne dlhá doba dodania.

PRVA.SK

• Rýchle dodanie a tiež dobrá komunikácia.

Spokojný.

Jednoducho a na cas.
    Objednavane cez Heureka portal.

PRVA.SK

• Pri balení elektroniky: notebooku by som čakal, že bude zabalený do bublinkovej fólie a nie do obyčajného kartónu, ako kus dreva... Ani si nechcem predstaviť, ako to možná bolo pohadzované dopravcom...

• Cena ,4 roky záruka + nôž k tomu

Všetko ako má byť

ok

PRVA.SK

Dodanie do 24 hod. Ešte sa mi nestalo.

PRVA.SK

• Poskytnutie predlženej záruky bez doplatenia

Som spokojný

PRVA.SK

• Tovar bol včas odovzdany kurierskej sluxbe ktora tovar dorucila az za 6 dni a bez upozornenia casoveho okna takže som musel cely deň cakat a nevedel som kedy pridu.Kurier nedvihal telefon.Tuto kuriersku sluzbu vam nedoporucujem.Ini oznamia rano casove pkno a je mozne komunikovat s kurierom.
    • S Tv som zatial spokojny.