Tovar sice dorazil s miernym omeskanim na 9.den, ale ostatne bolo vsetko v poriadku, sofer bol mily a napomocny, takze aj do buducna ANO☺

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Sme veľmi radi, že všetko bolo podľa Vašich predstáv a v poriadku. Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov a všetko dobré do Nového roka !

PRVA.SK

• ochota komunikovat s zakaznikom

• Nízka cena

• Super komunikácia 100% odporúčam

PRVA.SK

Tovar prišiel v poriadku. Ceny sú super.

Čakám 9 deň na dodanie.

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

1.Veľmi nás mrzí zlyhanie prepravnej spoločnosti 123 kuriér.
    2.Naša spoločnost si do bodky splnila čo aj deklarovala,zásielku sme vyexpedovali načas.

ZÁVER: Veľmi nás mrzí vaše hodnotenie nakoľko sme spravili maximum pre vašu spokojnosť,bohužial nemohli sme tušiť,že jeden z najväčších prepravcov na SR ukončí svoju činnosť.Niektoré veci ovlyvniť nedokážeme aj keby sme veľmi chceli..

Všetko ok

• Rýchlo a cena lepšia ako ponúkajú "naokolo" Drnák Rudolf

žiadna

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Sme veľmi radi, že všetko bolo podľa Vašich predstáv a v poriadku. Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás!

• Tovar došiel poškodený

Reakcia obchodu Prva.sk

Ďakujeme pekne za prejavenú dôveru počas nákupu u nás.

1.Veľmi nás mrzí zlyhanie prepravnej spoločnosti.
    2.Naša spoločnost si do bodky splnila čo aj deklarovala,zásielku sme vyexpedovali načas a v 100% stave.
    3.Bohužial pri preprave došlo k poškodeniu produktu.
    4.Prepravná spoločnosť pristúpila k sankcii daného šoféra a prisľúbila nám nápravu.

ZÁVER: Veľmi nás mrzí vaše hodnotenie nakoľko sme spravili maximum pre vašu spokojnosť,bohužial niektoré veci ovlyvniť nedokážeme aj keby sme veľmi chceli..

• Rýchle dodanie, aj komunikácia

Tovar som mal doma do dvoch dní, navyše bol zabalený tak, že sa mu nemohlo nič stať ani pri našich kruiérskych spoločnostiach(vieme ako s balíčkami narábajú), za mňa super

PRVA.SK

• Jeden z najlacnejších obchodov a tovar bol doručený v 100% stave.

• Rýchlosť

PRVA.SK

• Dodávajú tovar aj v sobotu

Na môj e-mail, týkajúci sa informácie o dodania tovaru som dostal rýchlu odpoveď a okamžité riešenie môjho podnetu. Som veľmi spokojný s prístupom pracovníkov spoločnosti smerom k zákazníkom.

PRVA.SK

Dobrá komunikácia pri objednaní a prevzatí tovaru, dodržaný termín, negatíva žiadne.

• Vyhodné

Rýchle dodanie

• Kvalita za super cenu

PRVA.SK

• rýchle, presné, vecné jednanie
    • výnimočná ochota

Objednávanie bolo bezproblémové a dodanie rýchle. Pri komunikácii bola zo strany predajcu výnimočná ochota.

PRVA.SK

• Vynikajuca komunikacia Davida z obchodneho oddelenia mailom ako aj telefonicky.
    • Ochota zabezpecit a kompletne vyriesit neocakavane komplikace spojene s objednavkou k spokojnosti zakaznika.

Velmi korektne jednanie ohladom objednavky, zakaznik je informovany a okamzite kontaktovany.

PRVA.SK

• dlhé čakanie za tovarom
    • ani neviem približný termín dodania tovaru