Rychle doručenie, fajn cena

• Doručenie tyžden? To vàžne? Tovar ide cez packetu obklukou do nejakeho depa v Hradci Kralove… mali by ste zmenit prepravcu

Reakcia obchodu Protipoteniu.sk

omlouváme se za způsobené potíže. Na výběr máme i poštu. Bohužel Zasilkovně (Packetě) se všechny balíčky od nás z téhož dne zatoulaly a pohnulo se to až po naší urgenci.

Ještě jednou děkuji za objednávku a s pozdravem,
    Jan Vodička

Rýchle dodanie tovaru

• Rýchle vybavenie objednávky

Spokojnosť

• Rýchle dodanie len škoda,že nie je niečo také aj na Slovensku

Najlepsi výrobok aký som doteraz mala už používam dva roky a úplná spokojnosť

• Férový prístup k zákazníkom, rýchle doručenie.

• Odporúčam

Odporúčam skúšala so rôzne dezodoranty ale Jenvox naozaj funguje moc som tomu neverila ale skúsila som a môžem odporučiť vôbec sa nepotím. Pracujem ako čašníčka a určite je to nepríjemné aj mne aj zákazníkom ale Jenvox mi dodal sebavedomie ďakujem

• Odporúčam

Obchodník je férový. Toto nebol môj prvý nákup v tomto obchode.

Som spokojná , pán mi veľmi dobre poradil pri výbere . Prípravok treba nanášať s mierou.

• inde sa tento produkt kupit neda
    • skoda ze povodny driclor 75ml uz nieje k dispozicii. Za tu cenu to bol bezkonkurencny vyrobok

Bolo by fajn ak by sa dala spravit nejaka zlava pri kupe 2 vyrobkov. teraz to funguje az pri kupe 3 a to je zbytocne dlhy casovy horizont pre cloveka, cca 5 rokov. Malokto to pouziva tak tazko je s niekym skombinovat nakup dokopy.

Reakcia obchodu Protipoteniu.sk

děkuji za Vaši recenzi a jsem rád, že jste s Jenvoxem spokojený.

Jak sám píšete, tak vám jeden přípravek vydrží cca 1,5 roku. Za objednávku zaplatíte vč. poštovného 21€. Cenově vás pak použití přípravku, jež zbaví pocení a zápachu vyjde na 1,16€/měsíc. Levněji už to skutečně dělat nejde :(

Ještě jednou děkuji za nákup a s pozdravem,
    Jan Vodička
    protipoteniu.sk

Spokojnosť.

Veľmi rýchle dodanie objednaného tovaru a s výrobkom Jenvox naozaj spokojnosť, účinkuje tak ako bolo popísané.

Do 3 dní som mala tovar, a mojej mame produkt naozaj pomohol, odporúčam..

aká bude účinnosť výrobku ešte neviem posúdiť, nakoľko som ho zatiaľ použila len 1x

Dobre opisany produkt,rychle a jednoduche objednavanie.

• Objednávka prišla veľmi rýchlo

V celku rýchle dodanie