• Uvadzaju velkosti ktoré vôbec nemajú.
    • Na stranke je uvedene, ze objednany tovar je skladom, ale napriek tomu mi este nebol doruceny.

Reakcia obchodu Profitenis.sk

Dobrý deň, hneď sme sa Vám ozvali a dohodli sa na doručení testovacej rakety. Testovacia raketa Vám odišla od nás okamžite v daný deň. Takže od nás tovar bol odoslaný presne podľa dohody a podmienok. Tým pádom Vaše negatívne hodnotenie nášho eshopu je neobjektívne.

• Píšu, že tovar je na sklade a pritom ho nemaju

Zatial ma nepresvedcili o svojich kvalitach. Tovar, ktory "je na sklade" som este vzdy nedostala. Objednavka odisla pred 2 tyzdnami.

Reakcia obchodu Profitenis.sk

Zákazníkovi bolo oznámené, že tovar bude doručený v neskoršom termíne, s čím zákazník súhlasil. Je nám ľúto, že tovar sme aktuálne nemali skladom.

• ťažko sa vyjadriť 7 ročná dcéra písala ježiškovi tešila sa na tenisovú raketu a zrazu po potvrdení objednávky po dvoch dňoch bola zrušená. Je nám veľmi smutno a nechceme nikoho obviňovať, ježiško nebol.
    Prajeme Vám všetko dobré a spokojných klientov.

Reakcia obchodu Profitenis.sk

pravdepodobne došlo k nedorozumeniu, nakoľko po telefonickom rozhovore sme zvážili, že Vaša dcéra potrebuje raketu pre menšie deti, čiže nie 26 ale 23 alebo najviac 25.